10 denarów

Awatar użytkownika
madrugada

Re: 10 denarów

Postautor: madrugada » wtorek 28 cze 2016, 12:52

MOze to byc w tym zadanym pytaniu to ze naprzyklad bedziesz daleko od rodziny, mozesz jakby finansowo to bardziej odczuwac. CIezko tak bez calosci rozkladu :-)
====
Zapraszam na: http://www.tarot-ani.pl/
:)
Awatar użytkownika
Luks
Moderator

Postautor: Luks » środa 29 cze 2016, 10:09

bluemoon pisze:pytalam o zmiane miejsca zamiekszania i w miejscu negatywne skutki przeprowadzki wypadlo wlasnie 10 denarow co mnie zaniepokoilo bo skojarzyly mi sie odrazu straty finansowe. dzieki za podpowiedz madrugada :)

Straty finansowe lub problemy z utrzymaniem się to raz. A drugie to problemy z nowym mieszkaniem - coś tam może być "nie tak", możesz mieć problem z zaklimatyzowaniem się.

10 denarów postrzega się wymiarach:
- bezpieczeństwa finansowego,
- doprowadzania spraw finansowych do szczęśliwej finalizacji,
- rodziny (a nawet większej grupy społecznej) i tradycji plus spraw przekazywanych z pokolenia na pokolenie (w tym spadków)
- oraz spraw mieszkaniowych, związanych z domem - w pozycji prostej np. może sugerować zakup domu, w odwróconej brak takiej możliwości. Z racji, że Ty nie będziesz kupować, to w grę wchodzą kwestie wynajmu - tu może być jakiś problem.

Ale może ta karta pokazuje, że po prostu nie będziesz "na swoim" i tyle. Czy do tej pory mieszkałaś w domu rodzinnym?
Awatar użytkownika
Lavena

Postautor: Lavena » środa 29 cze 2016, 11:23

A może chodzi o formalności związane z nowym miejscem zamieszkania? Warto sprawdzić raz jeszcze "papiery". Czy np. nie ma w nich błędów, nieprawidłowości, czy wszystkie opłaty zostały zapłacone,podatki itp. Z doświadczenia wiem, że przy przeprowadzkach "( kupnie,sprzedaży mieszkania) łatwo pominąć jakąś opłatę/ podatek . Ja bym to tak odczytała :)
Awatar użytkownika
bluemoon

Postautor: bluemoon » czwartek 30 cze 2016, 01:43

dziekuje za wszystkie podpowiedzi :) ciagle jeszcze sie waham z ta przeprowadzka chociaz karta wyjsciowa na przeprowadzke bylo 3 bulaw. To 10 denarow bardzo mnie zmartwilo chociaz faktycznie moze chodzic o dom bo to sie ewidentnie zmieni. I chwile bede zmuszona mieszkac z rodzicami. Na mojej talii dom nie jest zaznaczony. 10 denarow jest przedstawione jako skrzynia z monetami.

Wróć do „Dwór denarów”