Księżyc w Bliźniętach

Tu mozna interpretować swoje daty itd.
gość

Księżyc w Bliźniętach

Postautor: gość » środa 15 gru 2010, 13:33

Księżyc w Bliźniętach.

Niezwykła ruchliwość i zmienność w sferze intelektualno-umysłowej.
Pragnienie i łatwość poznawania i rozumienia nowych problemów.
Umiejętność dopasowania się do otoczenia i umiejętność prowadzenia rozmowy na każdy temat.
Niekiedy obserwuje się skłonność do gadulstwa i plotkarstwa.
Niestabilność własnych zasad i przekonań.
Tendencje do przeskakiwania z tematu na temat.
Awatar użytkownika
nadzieja_aa
Posty: 354
Rejestracja: niedziela 14 lis 2010, 21:26

Re: Księżyc w Bliźniętach

Postautor: nadzieja_aa » piątek 17 gru 2010, 10:16

Księżyc w Bliźniętach
===================================
Cechy Księżyca pod wpływem Merkurego są stymulowane lub zakłócane przez niespokojny umysł. Intelekt wyjątkowo wyczulony i twórczy, charakter towarzyski i komunikatywny, niekiedy bywa spaczony przez zbytni krytycyzm. W obydwu przypadkach osoba odznacza się młodzieńczym usposobieniem, dużym poczuciem humoru, ciekawością i potrzeba intelektualnego wyrażania swoich emocji i wrażliwości. Niekiedy towarzyszy temu delikatne rozdwojenie osobowości.
Kobieta z księżycem w Bliźniętach - kobiecość wyraża raczej w sposób narcystyczny, tęskni za niezależnością przynajmniej teoretycznie lub intelektualnie. Towarzyska, uśmiechnięta, lubiana. Wykorzystująca swój wdzięk. Nie znosi konfliktów i rywalizacji w żadnej dziedzinie.
Słowa - klucze: wrażliwość połączona z inteligencją, towarzyskość, wyobraźnia literacka. ciekawość, niespokojny umysł. niestabilność.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
zakretka
Posty: 221
Rejestracja: sobota 19 lut 2011, 10:26
Kontaktowanie:

Re: Księżyc w Bliźniętach

Postautor: zakretka » czwartek 19 maja 2011, 12:53

Ciekawość świata, potrzeba zdobywania i przekazywania informacji oraz licznych kontaktów z ludźmi. Niestałość, skłonność do rozpraszania się.

Urodziłeś się, gdy Księżyc znajdował się w znaku Bliźniąt. Jesteś ciekawy świata i dość niespokojny. Lubisz zdobywać informacje i przekazywać je dalej, chcesz być jak najlepiej poinformowany, przez co zapewne w dość wczesnym wieku nauczyłeś się czytać i pisać. Masz nienasycony głód wiedzy i potrzebujesz go nieustannie zaspakajać. Możliwe, że w Twoim domu rodzinnym panowała dość intelektualna atmosfera, byłeś zachęcany do uczenia się i poznawania nowych rzeczy, albo też przez Twój dom przewijało się wiele różnych osób. Prawdopodobnie też jedno z Twoich rodziców było osobą niestałą, nieprzewidywalną, bardzo zorientowaną intelektualnie, a przy tym mało uczuciową. Jesteś dość zdystansowany emocjonalnie i raczej powierzchowny, nie lubisz się głeboko angażować w relacje z ludźmi. Łatwo się nudzisz i przeważnie unikasz zobowiązań. Rzadko satysfakcjonuje Cię to, co już masz – jesteś gotów próbować nowych rzeczy, nowych miejsc zamieszkania, znajomości, związków itp., bo wydaje Ci się, że wszędzie lepiej, gdzie Ciebie nie ma. Możesz mieć skłonność do rozpraszania się, przeskakując od jednej czynności do drugiej, żadnej przy tym nie kończąc i nie znajdując w niej satysfakcji. Przy trudnych aspektach do Księzyca albo niewielkim wpływie znaków wodnych możesz nadmiernie racjonalizować uczucia lub wręcz od nich uciekać w zdobywanie wiedzy i intelektualną żonglerkę informacjami.

Wróć do „Interpretacje astrologiczne”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość