Księżyc

Awatar użytkownika
Miriam
Kontaktowanie:

Księżyc

Postautor: Miriam » środa 13 cze 2012, 20:51

A czy ten Księżyc Wam pasuję . Podoba mi się , ze na tej karcie jest pies i kot :rotfl: , a moze to wilk i kot?

Obrazek
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
Helge

Re: Księżyc

Postautor: Helge » środa 13 cze 2012, 21:01

piękna karta, tylko trochę z powodu tej mechaniki mało kobieca. ale zwierzaki wynagradzają :)
"Szlachetne myśli niech wejdą Ci w nawyk - a zmienią się w szlachetne czyny"
Awatar użytkownika
Le Stelle

Postautor: Le Stelle » środa 13 cze 2012, 22:10

W pierwszej chwili odniosłam wrażenie, że to "my jesteśmy na Księżycu", a to co widać w oddali to Ziemia :) I pomyślałam - świetna perspektywa! czegoś takiego jeszcze nie widziałam! No ale jak przyjrzałam się bliżej, to jednak... Księżyc w tych reflektorach tak odbija :oczko: Ale karta ładna, klasyczna. To Steampunk Tarot?
tarotlestelle.blogspot.com
Awatar użytkownika
Miriam
Kontaktowanie:

Postautor: Miriam » środa 13 cze 2012, 23:27

Tak to Steampunk Tarot . Podoba mi się ta talia. Może sobie kupię :usmiech:
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
Awatar użytkownika
Libra22

Postautor: Libra22 » czwartek 14 cze 2012, 12:53

Mistyczny Tarot Marzyciela
Obrazek
dwie wierze - dobro i zło, droga prowadzi schodami, które zalewają fale, jest zatem niebezpieczna i niepewna, strażnikami są homar, mieszkaniec morskich głębin, to nasze ukryte lęki, i wilk reprezentujący niezłomna duszę i silną wolę. Aby spełnić marzenia należy kierować się intuicją, przemóc lęk irracjonalny a także realny, albowiem w świetle, którym mami nas księzyc rzeczy nieraz wygladają inaczej niż są w rzeczywistości. Podróz w świetle księżyca może byc i piękna i przerażająca lecz nie jest prosta, wymaga zawierzenia intuicji , a może nawet i snom dającym natchnienie?
Awatar użytkownika
KatiJo

Postautor: KatiJo » czwartek 14 cze 2012, 15:16

Helge pisze:piękna karta, tylko trochę z powodu tej mechaniki mało kobieca. ale zwierzaki wynagradzają :)

Za to mój VQ jest bardzo kobiecy :)

Obrazek
Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw zniżysz się do jego poziomu, a potem pokona Cię doświadczeniem...
Rani

Postautor: Rani » czwartek 14 cze 2012, 15:49

sliczny

Wróć do „Tarot X”