Poszukiwania Ewy

Regulamin forum
Arkana Wielkie - stosujemy numerację rzymską i piszemy z dużej litery np. IX EREMITA (lub IX Eremita)
Arkana Małe - numeracja arabska i małe litery np. 7 kielichów, 8 denarów, paź buław (ewentualnie Paź buław)
Awatar użytkownika
MAG

Poszukiwania Ewy

Postautor: MAG » poniedziałek 30 lis 2015, 12:25

Witajcie,

śledzę poszukiwania Ewy.
Zapytałam też o to moje karty:

Co się stało z poszukiwaną Ewą?
z przełożenia Rycerz kielichów
7 pucharów/ 10 monet/ 3 pałki
W sprawę jest zamieszany mężczyzna, 3 osoby? Pod wpływem alkoholu, środków odurzających została porwana lub sprzadana/ wywieziona do burdelu (3 pałki). 10 monet wskazuje, że chodzi o duże pieniądze/ spadek/ dobra rodzinne, może właśnie o okup, o kórym wiadomo z ostatnich wiadomości.

Gdzie jest Ewa?
z przełożenia 10 monet
4 kielichów/ królowa monet/ król monet
Ewa żyje, jest z mężczyzną, wydawać by się mogło jej bliskim (tworzą parę denarową, mogą działać razem, ale nie che mi się wierzyć, może to jej rodzice). Karty nie wskazują na traumatyczne wydarzenie, ale po prostu smutek, zobojętnienie, wszystko jej jedno. Możliwe, że jest podtruwana, nie chce współpracować, może być zamknięta w jakimś pomieszczeniu (łazience), może ją coś boleć, nie chce już żyć, zabrakło jej sił na walkę.
Po prostu czekanie. Czekanie na okup?

Czy Ewa znajdzie się cała i zdrowa?
9 monet/ XXI Świat/ 4 puchary
Poszukiwania będą trwały długo i ucichną. Chcę zinterpretować je pozytywnie. Ewa zostanie znaleziona cała i zdrowa.

Jak Wy interpretucjecie te, jakże dobre kart?
Co mówią Wasze karty?
Jaki będzie finał tej sprawy?
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Re: Poszukiwania Ewy

Postautor: Lady of Dreams » poniedziałek 30 lis 2015, 12:49

Magu duzo wczesniej rozkładałam na Ewe karty i przychylam sie do tego, ze Ewa została uprowadzona za granicę. Zyje ale sprawa ucichnie. Byłą obserwowana w lokalu. Ktos do niej się dosiadł i przywitał. Pozniej , gdy z niego wyszła , uprowadził. Ktos dał za nią bardzo duże pieniądze.
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Awatar użytkownika
MAG

Postautor: MAG » poniedziałek 30 lis 2015, 13:25

Dziekuję Lady, czy utworzyłaś taki wątek, nie zauważyłam go, przepraszam.
Zadziwia mnie powtarzająca się kart 10 monet, wcześniej nigdy nie interpretowałam jej źle. Choć przy karcie 7 pucharów, zobaczyłam wystawną restaurację, ekskluzywny klub tancerek (3 buławy), dom publiczny. Z Poznania do Niemiec i dalej jest bardzo blisko, karta Świat pokazuje, że będzie/jest daleko. To bardzo ładna dziewczyna. Może znajdzie się ktoś kto jej pomoże.
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » poniedziałek 30 lis 2015, 13:42

Nie , nie zakładałam tu watku. Wróżyłam na moim fb. 3 Buławy pokazują Ci klub tancerek? Ciekawe
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Awatar użytkownika
Dzina

Postautor: Dzina » poniedziałek 30 lis 2015, 21:11

Klub tancerek....w agencjach kobiety też tańczą. Bardzo ,bardzo przykra historia.....Szkolda kobiety,jednak trzeba uważać na każdym kroku. A osoby ,które wróżyła na osoby zaginione zapraszam na mój temat,żeby tutaj nie zaśmiecać wątku ,może pogadamy ???

viewtopic.php?f=43&t=15768&hilit=wr%C3%B3%C5%BCba+na+osoby+zaginione

Lady daj linka na Twój fb, no nie mogę Cię znaleźć
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » poniedziałek 30 lis 2015, 21:58

Dzina przepraszam Cię kochanie ale moje fb nie jest publiczne, nie reklamuje się;-)
Awatar użytkownika
Laila_1506

Postautor: Laila_1506 » środa 02 gru 2015, 10:34

Wedlug policji dziewczyna nie żyje i nadal trwają poszukiwania jej ciała w rzece :( Prawdopodobnie do tragedii doszło przed mostem. Jej kolega w niebieskiej kurtce został zatrzymany.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ewa-tylman-nie-zyje/g2nt25
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » środa 02 gru 2015, 11:26

Dziwne to wszystko...
Awatar użytkownika
Laila_1506

Postautor: Laila_1506 » środa 02 gru 2015, 11:33

Jej kolega musiał się przyznać do wszystkiego co się wydarzyło. Inaczej by go nie zatrzymywali.
Podejrzewam, że 10 monet u MAGA mogło oznaczać, że za dziewczynę oferowano dużą nagrodę. Też miałam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy :(
Ciężko mi zinerpretować karty MAGA. 7 pucharów mogła oznaczać upojenie alkoholowe. 10 monet i 3 buław? Może dziewczyna coś obiecała chłopakowi związanego z pracą i pieniędzmi? Pisali, że dziewczyna była kierowniczką w drogerii. 3 buław to bardzo dynamiczna karta, z tego co czytałam może oznaczać też flirty.
Strasznie to dziwne faktycznie.
Awatar użytkownika
Dzina

Postautor: Dzina » środa 02 gru 2015, 16:27

Prokuratura twierdzi .że skoro nie ma ciała to też nie ma dowodu na śmierć Ewy.Nadal brana pod uwagę jest hipoteza uprowadzenia.a wiec jeszcze wszystko się może zdarzyć....
Awatar użytkownika
Dzina

Postautor: Dzina » środa 02 gru 2015, 16:29

Wieczorem postawie karty i spróbujemy zinterpretować....
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » środa 02 gru 2015, 17:41

Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » środa 02 gru 2015, 21:17

Nie jest wcale to wszystko jasne, nadal będę trzymała sie swojej wersji

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=1160c6
Awatar użytkownika
Dzina

Postautor: Dzina » piątek 04 gru 2015, 10:22

1,0 Co się stało z poszukiwaną Ewą t. ? Sąd ostateczny, Rycerz kijów, Trójka Kijów
2, Gdzie jest Ewa T. ? Król mieczy, Śmierć, Głupiec
Czy Ewa znajdzie sie cała i zdrowa ? 6 pucharów,7pucharów, 10 mieczy

Ewa została uprowadzona ,odpowiedzialny jest za to mężczyzna ,który chce zarobić na niej pieniądze....Uprowadzenie bardziej w celu sprzedaży...niż dla okupu//// Jest pod czyim wpływem...pod czyjąś dyktaturą.....przebyła podróż ,jest w miejscu ,w którym nigdy nie była...w miejscu ,gdzie panuje beztroska dla osób witających....głupiec to skłonność do pokazywania ciała- agencja towarzyska,klub nocny ,dom publiczny.....Ona jest uwięziona,odurzana, i do tego 10 mieczy..,których nie rozumiem....jednak jestem na NIe.
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » piątek 04 gru 2015, 10:30

Dzięki Dzino :kwiatek:
Awatar użytkownika
Dzina

Re: Wróżba na osoby zaginione

Postautor: Dzina » piątek 04 gru 2015, 10:32

No to mamy pierwszy przykład- Ewa T. piękna dziewczyna, sytuacja mnie przerosła.....Karty nie za ciekawe - cóż trzeba sie było z tym liczyć, Ogromnie szkoda mi tej dziewczyny,niewiele młodsza ode mnie ....Czytałam kiedyś artykuł ,w którym przedstawiono informacje ,że większości przestępstw na kobietach-mam tu na myśli pobicia ,uprowadzenia, gwałty morderstwa - dokonują nie osoby obce lecz osoby z środowiska ofiary...osoby ,które znamy....Mam nadzieję,że Ewa wróci do rodziny zdrowa i cała i ,że odzysk chęci do życia ,bo na tą chwilę - jak wynika z wróżby- jest faszerowana psychotropami,narkotykami...Ewo wróć cała i zdrowa !!!
Awatar użytkownika
Dzina

Postautor: Dzina » środa 16 gru 2015, 12:23

dużo ostatnio nowych info ws pani Ewy...

Co się dzieje z Tobą Ewo ?- Świat, 6 mieczy ,Papież karty potwierdzają to o czym pisaliśmy tutaj wcześniej
Awatar użytkownika
MAG

Postautor: MAG » piątek 18 gru 2015, 22:39

Słyszałam, o czym się nie mówi, że w tym regionie w ciągu ostatnich 3 lat zgineło 65 osob, z czego 52 w ostatnim roku. Więc moga to być uprowadzenia masowe. Hipotez jest wiele, ale nawet karty nie moga przewidzieć co tak naprawdę się wydarzyło. Dziś widzę inne przesłanie, ale może widzę to co chcę zobaczyć.

Z Twoich kart Dzino,
Świat - pożegnała się z życiem, to koncowy etap AW,
6 mieczy - podróż na tamtą stronę,
Papież - do nieba.

Co się stało z Ewą?
Paź mieczy/ 3 miecze/ paź kielichów
Za dużo powiedziała. Skrzywdzono ją. Utonęła.

Czy Ewa żyje?
10 monet/ 9 mieczy/ XVIII Księżyc
Nie.

Czy odnajdą jej ciało?
IV Cesarz/ As mieczy/ 2 denary
Tak.
Awatar użytkownika
Laila_1506

Postautor: Laila_1506 » wtorek 26 lip 2016, 07:30

W telewizji mówią, że znaleziono ciało Ewy Tylman w Warcie. Ubiór wskazuje na to, że to ona.

Wróć do „Typowanie wyników”