Kto zostanie Prezydentem Stanów Zjednoczonych?

Regulamin forum
Arkana Wielkie - stosujemy numerację rzymską i piszemy z dużej litery np. IX EREMITA (lub IX Eremita)
Arkana Małe - numeracja arabska i małe litery np. 7 kielichów, 8 denarów, paź buław (ewentualnie Paź buław)
Awatar użytkownika
VonSchwarzau

Postautor: VonSchwarzau » niedziela 03 kwie 2016, 21:19

(wróżba z 8 kart TAK/NIE; wróżba z Wielkich Arkan Wróżbity Macieja)

Pytanie 1 : Czy Hillary Clinton zostanie Prezydentem Stanów Zjednoczonych w 2016 roku?
Koło Fortuny znalazło się w 4 parze (NIE), więc nie ma potrzeby interpretacji towarzyszącej mu karty, jednakże chciałbym dodać, że pojawiła się tam Śmierć. Prawdopodobnie oznacza to nowy początek w historii Stanów Zjednoczonych, jednakże czy na pewno?

Pytanie 2: Czy Hillary Clinton zginie w zamachu w 2016 roku?
Koło Fortuny znalazło się w 4 parze (NIE), więc na szczęście Hillary Clinton nie grozi niebezpieczeństwo inne, niż przegrana w wyborach. :)

Pytanie 3: Czy Donald Trump zostanie Prezydentem USA w 2016 roku?
Odpowiedź bardzo mnie zaskoczyła. Koło Fortuny znalazło się w 3 parze (nie, ale...)! Co jeszcze bardziej zaskakujące, ponownie ze Śmiercią. Być może w tym przypadku oznacza ona, iż jednak inny kandydat będzie reprezentował Republikanów?

Pytanie 4: Czy Donald Trump wystartuje w wyborach prezydenckich w USA w 2016 roku jako kandydat Republikanów?
Koło Fortuny w 3 parze. Towarzyszu mu Księżyc, wskazując na ciemne sprawy, ukryte działania. Być może chodzi o zakulisowe intrygi republikańskiego establishmentu?

Pytanie 5: Czy wobec tego Ted Cruz lub inny kandydat Republikanów zostanie Prezydentem USA? Jeśli Ted Cruz - proszę o odpowiedź "tak". Jeśli inny Republikanin - "tak, ale".
Karty wskazują na innego kandydata.

Pytanie 6: Czy wobec tego Marco Rubio lub inny kandydat Republikanów zostanie Prezydentem USA? Jeśli Marco Rubio - proszę o odpowiedź "tak". Jeśli inny Republikanin - "tak, ale".
Tak, Marco Rubio zostanie Prezydentem Stanów Zjednoczonych. Obecnie wydaje się to nieprawdopodobne, jednakże tak wskazują karty. Proszę Was o sprawdzenie możliwości takiego scenariusza.
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Re: Kto zostanie Prezydentem Stanów Zjednoczonych?

Postautor: Lady of Dreams » poniedziałek 04 kwie 2016, 16:12

Dawno temu kładłam na to karty i rzeczywiscie wtedy, pojawił mi sie ten trzeci kndydat więc Twoje karty mnie cale nie zaskoczyły..
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Awatar użytkownika
Luks
Moderator

Postautor: Luks » piątek 29 lip 2016, 20:25

No już wiemy, że startują Clinton i Trump. Do wyborów jeszcze chwila czasu, ale zobaczmy jak to widac na chwile obecną wg moich kart:

Clinton: 4 mieczy + 5 buław
Trump: 6 mieczy + as denarów

W tej chwili Trump ma większe szanse, ale tak na prawdę żadne z nich się nie pokazało jasno jako zwycięzca. Ta 6 mieczy u Trumpa może sugerować odpłynięcie z polityki w kierunku zarabiania pieniędzy (na czym się zna). U Clinton najpierw wycofanie, a potem ostra walka.
No cóż, to jeszcze za wcześnie na taki (mini)rozkład. W sondażach póki co idą łeb w łeb.

:) :)
Awatar użytkownika
zaratusztra

Postautor: zaratusztra » czwartek 04 sie 2016, 16:35

Stawiałem już kilka tarotów i wszystko przemawia za Trumpem. Taka ciekawostka, że po drodze do prezydentury widzę jakieś istotne wydarzenie, zmianę, ale jeszcze nie są to same wybory. Nie wiem, zobaczymy jak to będzie.
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » czwartek 04 sie 2016, 20:13

Hilary - Cesarzowa, Król pentakli
Donald - 5 mieczy, Wisielec

Jak widać u mnie bezapelacyjnie zwycięzcą jest Hilary. :-D
. . . . . . . . . . . Obrazek
LUX IN TENEBRIS LUCET. . .Ewangelia wg Jana 1,5
* * * * * * * * * * * * * * * * *
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, zapoznaj się z regulaminem mojego Gabinetu: klik!
Awatar użytkownika
zaratusztra

Postautor: zaratusztra » sobota 06 sie 2016, 09:52

Trump - Diabeł, Wierza
Clinton - Sąd ostateczny, Wisielec
malwa01

Postautor: malwa01 » środa 09 lis 2016, 00:31

Mam pewien problem. Z podanego rozkładu wyszła mi odpowiedź Tak zostanie, ale... Problemem jest że obok Koła Fortuny wyszło mi 10 mieczy, a w końcu jest to bardzo negatywna karta, która oznacza koniec którego nie da się zatrzymać. Co to może oznaczać? Z góry dziękuje za odp :)
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » środa 09 lis 2016, 02:27

Może oznaczać że przyniesie to negatywne skutki dla USA :)
Jednak uważam że to nie koniec rozkładu...
Również duże powiązanie mają karty sąsiadujące.
Czy możesz podać resztę kart wytypowanych?
''Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.''
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 09 lis 2016, 02:34

Mamy już taki wątek...

viewtopic.php?f=61&t=16985
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, zapoznaj się z regulaminem mojego Gabinetu: klik!
malwa01

Postautor: malwa01 » środa 09 lis 2016, 02:47

W tak wyszło mi: 7 buław i 7 kielichów. W tak ale wyszło mi oczywiście koło fortuny, co oznacza że odp jest poprawna i 10 mieczy. Natomiast w nie, ale... wyszło mi Głupiec i Krolowa denarów. A w rozkładzie nie wyszło mi król mieczy i ósemka mieczy.

Jednorożec LeCaro - Przepraszam, ale nie ja założyłam tutaj wątek. Dodałam post pod tematem o tym rozkładzie, administrator go tutaj przeniósł
Tu jest opis rozkładu, który umiesciła Miriam, a którego ja użyłam z pytaniem: Czy Donald Trump zostanie prezydentem?

Rozkład, który odpowiada na pytania TAK/NIE.
Potrzeba do niego osiem kart.
Najpierw zabieramy z talii kartę X Koło Fortuny i odkładamy ją na bok. Następnie tasujemy resztę, losujemy 7 kart, dodajemy do nich Koło Fortuny i te 8 kart znów tasujemy.

Wykładamy karty w taki sposób, aby uzyskać cztery kupki po dwie karty. Sens poszczególnych pozycji/kupek:
Karty w pierwszej oznaczają Tak.
Druga mówi: Tak, ale...
Trzecia: Nie, ale...
Czwarta: Nie.

Odpowiedź na nasze pytanie będzie tam, gdzie znajdzie się Koło Fortuny. Jeśli trafi się na pozycji z "tak ale", druga karta pokaże przeszkody które trzeba przezwyciężyć by osiągnąć cel, może efekt będzie inny niż oczekujemy. Odpowiedź z "Nie, ale..." pokazuje poważne przeszkody do pokonania.
Pozycje 1 i 4 to odpowiedź jednoznaczna.
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 09 lis 2016, 03:03

malwa01 pisze: Jednorożec LeCaro - Przepraszam, ale nie ja założyłam tutaj wątek. Dodałam post pod tematem o tym rozkładzie, administrator go tutaj przeniósł
Tak, dlatego że tam umieszcza się tylko wzory nowych rozkładów. :)
Jeśli natomiast sama zrobisz taki rozkład i chcesz prosić o pomoc w jego odczycie, to zamieszczasz go (wraz własną interpretacją) w dziale "Nasze wróżby":
viewforum.php?f=13

Natomiast tutaj mamy dział "Typowanie wyników" i założony już tu jest temat z typowaniem wyniku wyborów w USA... (link który wcześniej podałam)... mogłaś się do niego dołączyć pisząc jaki wynik Ci wyszedł - rozwiązanie poznamy zapewne wkrótce. :)

Wróć do „Typowanie wyników”