Prosze o wrózbę

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
marthara_21
Posty: 37
Rejestracja: sobota 07 mar 2015, 09:45

Prosze o wrózbę

Postautor: marthara_21 » sobota 17 gru 2016, 14:54

Witam wszystkich serdecznie!
Jestem w przededniu podpisania umowy o pracę.
Wiąże się to z przeprowadzką do mojego poprzedniego miasta - z czym mam poważne obawy, bo niestety panuje tam większe bezrobocie. Muszę zamknąć wszystkie sprawy w obecnym mieście i w ciągu 2-3 dni zmienić miejsce zamieszkania. Boję się, że w razie niesłowności bądź nierzetelności pracodawcy zostałabym na lodzie.
Zwracam się do Was z ogromną prośbą o sprawdzenie tego pracodawcy/jego oferty. Czy faktycznie przedłoży mi uzgodnioną umowę i czy odnajdę się w tej pracy.
Proszę także o podpowiedź czy czasami poprzez ten wyjazd nie wpakuję się w jeszcze gorsze osamotnienie - bo nie ukrywam, że już tego zaznałam i usilnie dążę do zmian także w tej sferze.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc!!

Wróć do „Darmowe wróżby na forum”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość