Bardzo proszę o wróżbę na ten rok

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
EWA77

Bardzo proszę o wróżbę na ten rok

Postautor: EWA77 » poniedziałek 09 sty 2017, 21:34

Witajcie,

Bardzo bym prosiła kogoś o wróżbę na 2017 r ze szczególnym zwróceniem uwagi na relacje, miłość, a także zdrowie i sprawy zawodowe i ogólnie zarys roku, którędy iść.. Nie ma mi kto postawić kart, a sama sobie ostatnio nie wróżę, bo Tarot ostatnio mnie nie słucha jeżeli pytam o siebie :) Stawiam karty od czasu do czasu, cały czas się uczę. Mogę prosić chętną pomocną duszę o wróżbę? Z góry pięknie dziękuję :)
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Re: Bardzo proszę o wróżbę na ten rok

Postautor: Joana » wtorek 10 sty 2017, 14:56

EWA77 chętnie rozłożę dla Ciebie karty. Proszę o Twoje dane na PW, imię, data urodzenia. Pozdrawiam :)
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » środa 11 sty 2017, 13:46

Ewa77, w tym roku bardzo byś chciała spotkać swoją drugą połówkę, albo naprawić istniejący związek, może to było życzenie noworoczne. Jest to dla Ciebie istotna kwestia. Szukasz w relacjach otwartości, szczerości i wierności. Idealnego partnera i związku, kogoś kto się o Ciebie zatroszczy. Jesteś ostrożna i nie angażujesz się zbyt pochopnie. Jesteś osoba która często ma problem z wyborem, a gdy już go dokona długo się zastanawia, czy był właściwy.
Mniej wahań, zaufaj w tym roku swojej intuicji, sama zobaczysz dokąd Cię poprowadzi. Jeśli chodzi o finanse, to wydaje mi się, że nie masz z tym większych problemow. Lubisz wygodne życie, bez troski czy na coś nie zabraknie.
To korzystny rok jeśli chodzi o Twoje materialne bezpieczeństwo. Możesz czuć się nieco rozczarowana codziennością. Męczy Cię rutyna, brak nowości i jeszcze niezrealizowane plany. Pojawi się chęć izolacji i uporządkowania swoich emocji. W 2017 roku pora pozałatwiać wszystkie urzędowe sprawy. Zwłaszcza dotyczące domu, kredytów, lokat finansowych. To dobry rok na zakup nieruchomości i inwestowanie w podwyższenie standardu lokalu. Jeśli toczą się jakieś sprawy spadkowe, majątkowe to w tym roku znajdą swój szczęśliwy finał. Jesteś bardzo poukładaną osobą, ceniącą ład i porządek, sumienną więc zapięcie wszystkiego na ostatni guzik nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Lubisz marzyć i wyobrażać sobie jak powinna wyglądać rzeczywistość wokół Ciebie. Takie patrzenie przez różowe okulary powoduje ucieczkę od realności. Skup się na osiąganiu konkretnych celów. Jeśli dosięgnie Cię starzała Amora, staraj się dostrzegać nie tylko pozytywy relacji ale też niedostatki potencjalnego partnera. Jest bardzo duża szansa, że w tym roku poznasz kogoś, w okolicy lipca, sierpnia. Bardzo interesująca znajomość o sporym potencjale. Nawet jeśli wchodzisz w związki, to bardzo sobie cenisz własną niezależność. Swój status materialny, możliwość bycia samowystarczalną. Mężczyźni mogą odbierać Cię jako silną i pewną siebie osobę, która dokładnie wie, czego chce od życia i jakiego partnera szuka. Obecny rok da Ci szansę na bardzo pozytywne zmiany w wielu dziedzinach życia. Trudności zaczną ustępować, pewne sprawy same się rozwiążą. Poczujesz to całą sobą. Lubisz pomagać innym, często całkowicie bezinteresownie, dbaj tylko o to by mieć też czas dla siebie. To będzie dobry rok na poznanie intencji innych osób, czy są szczere wobec Ciebie, jakie mają zamiary. Nie ulegaj wpływom i nie rób czegoś do czego nie jesteś wewnętrznie przekonana. Jeśli ktoś jest zawistny, nieszczery, to poznasz jego intencje. Dużo spraw wyjdzie na światło dzienne, wyjaśnią się niejasności. W pracy utknęłaś w jakiś sposób w martwym punkcie. Zdajesz sobie z tego sprawę, ale nie robisz nic by to zmienić.
Jeśli pragniesz zmian, ruchu, odważ się wykonać jakiś krok w tym kierunku. Zwłaszcza w kontaktach międzyludzkich.
Jesteś osobą bardzo troskliwą i lubisz spotykać się z przyjaciółmi o ile masz czas. W tym roku zainwestuj w takie momenty. Zaproszenie na kawę, przyjęcie w domu. Nie czekaj na propozycję, ale sama inicjuj takie wypady. Masz nadzieje na zmiany i takich pozytywnych przemian możesz oczekiwać. Zaufaj przyszłości, nie wątp w pozytywny rozwój wypadków.
Miej sporo nadziei i wiary w lepszą przyszłość. Ten rok minie pod "dobrą gwiazdą". Zacznij realizować swoje plany, jak tylko otworzą się takie możliwości. Nie przegap szansy, bo poprawa dosięgnie każdą dziedzinę Twojego życia.

Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam serdecznie :)
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
EWA77

Postautor: EWA77 » środa 11 sty 2017, 18:51

Joana bardzo dziękuję Ci za wróżbę ! :) Dodała mi ona skrzydeł, naprawdę :)
Bardzo trafne spostrzeżenia jeżeli chodzi o moją osobę dotyczące zarówno moich pewnych cech jak i tego, co dla mnie w życiu jest ważne. Różowe okulary- tak mam rzeczywiście, czasem zdarza mi się bujać w obłokach i zdarza się, że zetknięcie z rzeczywistością jest dosyć bolesne i potem muszę się "naprawiać" i zbierać emocjonalnie.
Faktem jest też, że czuję, że utknęłam gdzieś na swojej drodze, potrzebuję ruszyć dalej i korzystać z nadarzających się możliwości, realizować zamierzenia i pozbyć się wahań. Skoro rok mi sprzyja to chyba powinnam działać, śmiało i do przodu :)
Z finansami u mnie dość stabilnie choć bez szaleństw i cieszę się, że będzie podobnie w tym roku. Nie jest i nie była to dla mnie jakaś super ważna kwestia, ale fakt- nie lubię martwić się czy mi zabraknie na życie.
A najbardziej to mnie intryguje ten lipcowo- sierpniowy Amor! :) Po różnych zawirowaniach uczuciowych chciałabym w końcu związać się z kimś stabilnie i trwale. Tak.. "idealnie" jak piszesz.. ;-)
Jeszcze raz dziękuję z całego serducha za prognozę na ten rok!
Pozdrawiam serdecznie

Wróć do „Darmowe wróżby na forum”