Prośba o wróżbę - Praca

Awatar użytkownika
Raphaell

Prośba o wróżbę - Praca

Postautor: Raphaell » niedziela 05 maja 2013, 16:42

Witam od kilku dni mam nurtujace pytanie w sprawie mojej pracy.
Jestem magazynierem w centrum dystrybucji aktualnie moja umowa konczy sie 18 maja i nieweim czy dostane nowom umowe oczywiscie pytalem kierownikow o to ale oczywiscie nie chcom mi powiedziec czy morze ktos odpowiedziec mi na to pytanie bardzo by mi na tym zależało
Moje Imie to Rafal a moja data urodzenia 14.08.1987 przepraszam za bledy i pozdrawiam
Tarocista Kamil

Re: Prośba o wróżbę - Praca

Postautor: Tarocista Kamil » niedziela 05 maja 2013, 18:09

Hejka Rafał,mysle ze przedłuzą ci umowe,as mieczy,królowa buław i rycerz buław,mówi przede wszystkim ze zostanie dana ci szansa,,a rozkład 5 pucharów,7 buław,Sąd,Walet monet i 3 puchary to potwierdza,wiec nie matw sie a bedzie git:) Polecam sie i cześc:)
Awatar użytkownika
Raphaell

Postautor: Raphaell » niedziela 05 maja 2013, 18:14

:usmiech: Bardzo Dziekuje ci za odpowiedz pozdrawiam :hejka:
aurelian81

Postautor: aurelian81 » niedziela 05 maja 2013, 18:41

Kamil :) z twoich kart wynika że będzie nadal pracować tam gdzie pracuje "5 pucharów,7 buław,Sąd,Walet monet i 3 puchary " jednak 5 pucharów z 7 Buław mówi że będziesz się szarpać emocjonalnie poprzez walkę o pozycje by nie utracić tej pracy . Powiem tobie drogi kolego Raphaell że dostaniesz propozycje lepszej pracy dzięki znajomości z przeszłości. Staniesz przed wyborem Decyzją. Na twoim miejscu patrząc na karty ta nowa praca będzie lepsza i przyniesie tobie więcej radości niż ta w której jesteś. Spełnisz marzenia plany .. jeśli jesteś sam to poznasz kogoś poprzesz tą nową pracę jeśli masz kogoś to podejmiesz się działań zmierzających umocnieniu więzi partnerskich a nawet starań o dziecko czy dom. Nie daj sobą pomiatać teraz ! ta zmiana może dotyczyć też awansu że cię utrzymają w tym jednym miejscu jednak bardziej widzę szansę nowej pracy i większe możliwości które przyniesie tobie i pozwoli się tobie zrealizować na szerszym polu. Powrócisz do pewnych planów, idei, pomysłów które odłożyłeś być może zapomniałeś o nich ... masz szansę je zrealizować i spełnić własne marzenia w okresie najbliższych trzech miesięcy.
Awatar użytkownika
Raphaell

Postautor: Raphaell » niedziela 05 maja 2013, 18:52

a morzesz odpowiedziec mi na takie pytanie czy z obecnom kobietom z ktorom jestem moge powoli planowac jakoms przyszlosc chodzi mi o to czy nie na potkam podrodze na nieprzyjemnosci Ma na Imie Aneta 07.08.1990 prosze o otpowiedz
aurelian81

Postautor: aurelian81 » niedziela 05 maja 2013, 18:57

to tak jak powyżej ! z Anetą rozwiniecie skrzydła będzie Ok niczym się nie martw.
Awatar użytkownika
Raphaell

Postautor: Raphaell » niedziela 05 maja 2013, 18:59

Bardzo wam dziekuje za poswiecenie mi czasu pozdrawiam :)
Tarocista Kamil

Postautor: Tarocista Kamil » niedziela 05 maja 2013, 19:14

Mój starszy kolego po fachu ma racje soory,jesli chodzi o ciebie i o Aneto to powiem ze dwa Lwy mogą bardzo szczęliwe albo odwrotnie,na pewno jest super jesli chodzi o sfere fizyczną zwiąku;)....karty są jak najbardziej na tak,4 puchary,6 mieczy,Kapłan,mówi o tym ze ten związek będzie dązył do legalizacjii,pobierzecie sie do 5 lat od dzisiaj...jednak czekają was jakies perurturbacje.....powiem delikatnie ona moze miec takie okresy ze nie będzia chciała spędzać z tobą czasu w nocy....przez mozesz miec tendencje do zdrady..w duzej mierze przyszłośc tej relacji zalezy od ciebie.....karty w rozkładzie to:Diabeł,5 pucharów,Giermek buław,Królowa Denarów i 8 pucharów....
Awatar użytkownika
Raphaell

Postautor: Raphaell » niedziela 05 maja 2013, 19:27

a powiedz mi czy ona ma tendencjie do zdrady czasami ma chumory bez poctawne i nie wiem jak zachowywac sie w takich sytuacjaich
Awatar użytkownika
Raphaell

Prośba o wróżbę - Praca

Postautor: Raphaell » środa 08 maja 2013, 07:34

Witam niedawno prosilem o wróżbe w sprawie pracy otrzymalem pozytywne wiadomosci bym sie nie martwil bo karty jasno mowiom ze umowa zostanie mi przedluzona, jednak wszystko idzie w innym kierunku niestety dostalem wypowiedzenie z pracy i zastanawiam sie co jeszcze sie sypnie chcialbym prosic karty o wyjasnienie co jest przyczynom naglych zmian czekam na odpowiedz nie cierpliwie i zgury dziekuje ps. przepraszam za bledy
jestem operatorem wózków widłowych
Moje Imie Rafal data urodz. 14.08.1987
tarocista_jedrek

Re:Prośba o wróżbę - Praca

Postautor: tarocista_jedrek » środa 08 maja 2013, 17:53

Witaj. Być może poszło o jakieś nieporozumienie,potem zawiść. Widać ostrzeżenie przed konkurencją, skąpstwem itp. Możliwe jakies spory były. Brak porozumienia o wysokość wynagrodzenia, możliwe,że nie chcieli przedłużyc umowy ze względu na finanse, coś im sie nie opłacalo.
W sierpniu widzę poprawę o ile dobrze odczytuje. Ale lutego nastepnego roku powinno byc lepiej.
Prosze podejść z dystansem do mej porady, gdyż wróżę od 4 miesięcy. Pozdrawiam i życze powodzenia-Andrzej.
Awatar użytkownika
Raphaell

Postautor: Raphaell » czwartek 09 maja 2013, 10:40

jakos nie bardzo ro rozumiem
Awatar użytkownika
cesarzowa

Postautor: cesarzowa » czwartek 09 maja 2013, 11:13

Może mógłbyś odnaleźć swój poprzedni wątek na forum? łatwiej coś wydedukować jak ma się fakty.
Z wróżbami jest tak, że one nie przesadzają czy coś się wydarzy. Karty pokazują tendencję. To ty masz ostateczny wpływ na realizację lub nie, danej prognozy.
Awatar użytkownika
cesarzowa

Postautor: cesarzowa » czwartek 09 maja 2013, 13:05

To może Tarocista Kamil się wypowie? Tak koniecznie chciał by go sprawdzać to jest okazja:)
A juz bez złośliwości powiem, ze pomyślę i napiszę wieczorem.
Raphaell nie jest chyba cudzoziemcem, a te błędy to wynik edukacji:)
Awatar użytkownika
cesarzowa

Postautor: cesarzowa » piątek 10 maja 2013, 05:50

Poczytaj dokładnie co ci poprzedni wrózbici napisali.
Kamil zinterpretował karty zbyt pozytywnie. Aurelian przedstawił nieco inny obraz.
Przeanalizuj jego prognozę i zastanów się co sam mozesz jeszcze w swojej sytuacji poprawić.
Aurelian mówi o szansie na nowe. Trzeba sobie to jednak wypracować.
Moim zdaniem wróżba nie była tak optymistyczna jak chciałeś to widzieć.
Dużo zależy od twojej postawy. Masz wpływ na to co się dzieje.
Szansa na pozostanie w pracy była, karty pokazały jakieś dylematy.
Awatar użytkownika
Raphaell

Prośba o wróżbę - Praca

Postautor: Raphaell » wtorek 04 cze 2013, 11:03

witam od dwóch tygodni jestem bez pracy,chciałbym się dowiedzieć czy w najbliższym czasie znajdę odpowiednią dla siebie prace i czy powinienem dalej rozwijać się w zawodzie magazynier czy uderzać w inny zawód bardzo proszę o odpowiedź pozdrawiam moja data urodzenie 14.08.1987
Awatar użytkownika
artangel

Postautor: artangel » środa 05 cze 2013, 21:26

Witam Cię serdecznie. Oto mała wskazówka od Aniołków:
POZYTYWNE MYŚLENIE
Patrząc pozytywnie na świat, wlewasz strumień energii w swoje myśli, słowa i czyny.
Energia ta wyczuwana jest przez innych ludzi, którzy pomogą Ci w osiągnięciu Twojego celu.
Anioły znają moc pozytywnego myślenia i będą Cię wspierać w Twych zamierzeniach.
To ty wybierasz swoje myśli i nastawienie do świata; skoncentruj się więc na miłości, pomyślności i sukcesie w każdej dziedzinie swojego życia.
Dzięki pozytywnemu myśleniu poczujesz się szczęśliwa, zdrowa i spełniona.

Musisz intensywnie przyciągać do siebie myślami nowe możliwości. Warto także abyś skorzystał z pomocy bliskiego przyjaciela. On potpowie Ci gdzie szukać nowej pracy. W przeciągu miesiąca powinno Ci się udać coś znaleź, ale nie koniecznie na poprzednim stanowisku w, którym pracowałeś. Powodzenia i pozdrawiam. :kwiatek:
Pamiętaj karty to tylko wskazówki, to my kreujemy nasze życie
tarocista_jedrek

Postautor: tarocista_jedrek » środa 05 cze 2013, 21:56

Tak jak Asia ma na myśli i ja powiem. Jeśli się nie sprężysz, to będzie ciężko. Za 2 miesiące widze coś, ale poprawa tylko na chwilę, możliwe,że nie będzie Ciebie tak satysfakcjonowała . W grudniu już coś znacznie lepszego, może umowa stała po próbnej. Pokazał mi się król mieczy na pytanie, czy ksztalcić sie w tym kierunku- tak, ale one miały na myśli studia , logistyke np itp. W tedy stanowisko nawet kierownicze. Za pare lat. Pozdrawiam :kotek:

Wróć do „Archiwum Darmowe wróżby”