XIX - Słońce

Awatar użytkownika
Tarofides
Admin
Posty: 2313
Rejestracja: sobota 06 lis 2010, 21:24
Lokalizacja: Lublin

XIX - Słońce

Postautor: Tarofides » niedziela 14 lis 2010, 04:17

Karta Tarota Słońce

Kolejno: Tarot Marsylski, Oswald Wirth, Rider Waite

słońce.jpg

Z tej grafiki można korzystać tylko pod warunkiem podania źródła.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Natka
Posty: 2500
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 06:39
Lokalizacja: gdzieś na Lubelszczyźnie

Re: Słońce

Postautor: Natka » czwartek 18 lis 2010, 22:48

Karta Słońce

Obraz: czystość, światło, ciepło, pozytywna energia, potęga.
Symbole marsylskie: Słońce jako źródło wszelkiego życia, wyjście ku Światłu. Wielka siła, która rozdaje siebie bez ograniczeń, symbol potężnej aury i nieśmiertelności. Dwójka dzieci symbolizuje wieczne "ja" i śmiertelne ciało, ale także nowe, beztroskie życie.
Symbole Whaite a: biały koń i dziecko, symbol prostoty i mądrości niewinności. Kamienna ściana i ogród za nią - świat zmysłów. Mur ogranicza ludzką przestrzeń życiowa, wychodząc poza nią człowiek ryzykuje oparzenie lub spalenie się. Jest to karta życia w przeciwieństwie do Śmierci, centralna postać na obu kartach jedzie na białym koniu i ozdobiona jest czerwonym piórem.
Odpowiedniki: słoneczne dzieciństwo, zmartwychwstanie, Re, Helios, Ozyrys, Apollo.
Przesłanie:im jaśniejsze światło, tym ciemniejszy cień. Najciemniejsza godzina jest tuż przed wschodem słońca.
Jakość:witalność, radość życia, energiczność, światło, optymizm, afirmacja życia, dziecięca bezpośredniość, piękno, pojednanie, codzienne zmartwychwstanie po cowieczornym umieraniu.
Cel:życie, ciepło, wzrost, rezonans, oświecenie.
Cienie: oślepienie, wypalenie, wyschnięcie, uwiąd, wszystkie atrybuty egipskiego Seta, palącego, zabójczego słońca pustyni.
Znaczenie tradycyjne:
+ wesołość, (zewnętrzny) sukces, witalność, siła, żywotność, radość, zrozumienie, ciepło, miłość, postęp, wzrost, sława
- egocentryzm, samouwielbienie, chorobliwe ambicje, egoizm, brutalność, udawana życzliwość
Synteza:od zarania ludzkości Słońce uosabia potężną siłę, przezwyciężającą władzę ciemności nocy i odradzającą się każdego ranka, żeby kolejny raz tryumfalnie przejść nieboskłon. Potencjał tej siły jest bezgraniczny i bezwarunkowo obdarza ona naszą Ziemię światłem i ciepłem.
Oznacza więc naszą wolę życia, męstwo, odwagę i wiarę w przyszłość. Na prostszej płaszczyźnie może oznaczać po prostu żywy charakter, optymizm i ekstrawertyzm. Jej głęboka jakość to potężna siła życiowa, energia pozwalająca na pozostawanie wiecznie młodym.
Waite, odchodząc od starej tradycji, zamieścił na tej karcie również atrybuty jej antagonistki, karty Śmierci. Jest to dziecko, uosobienie niewinności, jadące z czerwoną szarfą, symbolem życia, na takim samym koniu, co czarny jeździec z chorągwią śmierci. Obie karty są obrazem wiecznego cyklu umierania i narodzin. Podchodzenie do życia z prostotą dziecka jest zarówno początkiem naszej drogi rozwoju, jak i wyrazem najwyższej wewnętrznej dojrzałości przy jego końcu, czyli jak mówi Biblia: "Zaprawdę powiadam wam, jeśli się nie nawrócicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do Królestwa Niebieskiego". Mateusz 18, 2.
Doświadczenia codzienne: czas radości ze słonecznej strony życia, optymizm, chęć działania, aktywność. Możliwość doznawania radości życia, dzięki przyjmowaniu go takim, jakim jest, czucie się młodym, samorealizacja. Okazywanie dobroci i serdeczności.

Źródło: "Vademecum tarocisty" Hajo Banzhaf
Przyjaźń poznają po tym, że nic nie może jej zawieść; a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć." - Antoine de Saint-Exupery
http://www.youtube.com/watch?v=nWlO7HAuAYg
http://quasimodo.wrzuta.pl/audio/6zGyiQ ... -_dlaczego
Nie wróżę na PW.
Awatar użytkownika
Miriam
Posty: 2512
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 00:16
Lokalizacja: Gdzieś na Mazurach
Kontaktowanie:

Re: Słońce

Postautor: Miriam » środa 19 sty 2011, 14:41

XIX. SŁOŃCE Szczęście
Słońce jest dziewiętnastą kartą Wielkich Arkanów. Najistotniejszym jej elementem jest słońce oświetlające swoimi promieniami wszystko w swoim zasięgu. Najczęściej na karcie rozpoznać można dwie postacie, które wydają się być z sobą silnie związane. Tylko w Tarocie Rider'a na karcie przedstawiono jedną postać, dziecko siedzące na koniu. Słońce jest kartą symbolizującą najważniejszy cel do zrealizowania - związek dwóch osób w słonecznym blasku, połączenie pierwiastka męskiego i żel1skiego, najwyższe ziemskie szczęście, które staje się osiągalne dopiero pod naszym słol1cem. Dwie osoby, których nie można rozdzielić, stanowią silny bastion i nie dają się zwyciężyć. Ten obraz wyraża radość i ufność; można by sądzić, że dotarliśmy do kresu naszej drogi, co jest, oczywiście, błędnym założeniem. Niemniej jednak możemy powiedzieć, że dotarliśmy do pierwszego etapu na drodze do szczęścia.

ZNACZENIE KARTY: zadowolenie z tego, co osiągnęliśmy; świadomość, że pełnię sił można uzyskać dopiero wspólnie; partnerstwo zbudowane na podobnych wartościach pozwala pokonać wszelkie trudności; widzenie świata w słonecznym świetle; można także wyciągnąć z dotychczasowych rozważań inny wniosek - skoro słońce w naszych sercach obdarza nas szczęściem, to miało tu miejsce coś, co można nazwać oczarowaniem. Karta ta wskazuje na olbrzymie, tkwiące w nas siły twórcze, które musimy wykorzystać. Wiele ludów, między innymi Egipcjanie, Aztekowie, Indianie modliło się do Słońca jako Stwórcy. Co prawda Słońce ma w języku polskim rodzaj nijaki, ale zawsze było ono i jest traktowane jako element męski i przeciwstawiane Księżycowi jako pierwiastkowi żeńskiemu. Słońce jest naszą radością, zwłaszcza w północnych strefach Ziemi. Na południu zaś demonstruje niekiedy swoją niszczycielską siłę. A zatem ta karta jest punktem kulminacyjnym i ostatnią kartą reprezentującą etapy rozwoju naszego ziemskiego bytu. Jest kartą ufności, pełni życia, optymizmu i radości.

ZNACZENIE SYMBOLICZNE: Słońce, rzucając swe promienie na Ziemię przenika ją siłami życia. Kosmiczne światło jest potężnym źródłem niewyczerpanej energii twórczej. Oświeca tego, kto potrafi za nim podążyć, ale niszczy tego, kto nie docenia lub nadużywa jego mocy. Karta ta przedstawia symbolicznie triumf człowieka nad materią i boski pierwiastek jego twórczej energii. Stanowi ona przeciwieństwo karty Księży. Obraz Słońca oraz symbolika liczby opisującej tę kartę (19 = 1 + 9 = 10, czyli 1) podkreślają obecność pierwiastka boskiego w świecie materialnym. Karta ta symbolizuje panowanie ducha nad materią. W swym znaczeniu elementarnym Słońce przedstawia twórcze siły człowieka, boskie światło, objawiające się w aktywności dnia, ukryte w nocnych rozmyślaniach. Słońce pozwala człowiekowi na wznoszenie budowli materialnych, uczuciowych i duchowych. Obecność tej karty w rozkładzie zapowiada wspaniały okres w życiu pytającego. Apogeum. Karta ta opisuje pragnienia pytającego, wyjaśnia dlaczego pyta on o swój los. Sąsiednie karty precyzują sposób realizacji pragnień I okoliczności, które będą jej towarzyszyć. Słońce dzięki swej mocy może zniweczyć działania Diabła.

ATRYBUTY OSOBOWOŚCI: siła sprawcza myśli. Energia, żywotność, zdrowie. Rycerskość, altruizm. Uzdolnienia artystyczne.

ZNACZENIE UŻYTKOWE: spośród wszystkich kart Tarota najbardziej sprzyja szczęściu materialnemu. Reprezentuje powszechnie przyjęte rozumienie pojęcia radości, przyjemności i szczęścia. W rozkładzie astrologicznym opromienia karty sąsiednie, wróży pomyślność dla wszystkiego, co dotyczy interesów i miłości. Obiecuje bogate i trwałe małżeństwo. Zapowiada namiętność do wydawania pieniędzy i czerpania radości z życia. Jest znakiem rozrzutności pieniądze nie zawsze wydawane są mądrze, ale z przyjemnością. Jest to karta szczęścia, powodzenia, sukcesów, jednak w przypadku rozkładu o przewadze kart zazdrości albo niezgody, obecność Słońca nie wystarczy, by można było mówić o harmonii lub pojawieniu się uczucia.

źródło:internet
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
Awatar użytkownika
Miriam
Posty: 2512
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 00:16
Lokalizacja: Gdzieś na Mazurach
Kontaktowanie:

Re: Słońce

Postautor: Miriam » środa 19 sty 2011, 14:43

SŁOŃCE
XIX


W centrum znajduje się wizerunek Słońca. Najczęściej poniżej namalowany jest zielony ogród kwiatowy, a w nim dwoje bawiących się nagich dzieci oświetlanych słonecznymi promieniami. Czasem zamiast dzieci w ogrodzie siedzą młodzi mężczyzna i kobieta.

Spełnienie, nowe idee, odnalezienie szczęścia, radość, zadowolenie, prawdziwa miłość, prawdziwa przyjaźń, sukces, szczęśliwe małżeństwo, oddanie, osiągnięcie, satysfakcja, nagroda, poświęcenie.

Podobnie jak Świat, karta Słońca jest uważana za dobrą wróżbę. Oznacza ona szczęście, przede wszystkim w życiu uczuciowym, a także szczerą przyjaźń i zaufanie. Symbolizuje także dzieciństwo. Karta oznacza twórcze spełnienie, realizację naszych działań natchnionych przez boski pierwiastek słonecznej energii. Karta szczęścia i powodzenia w sferze materialnej. Twoje życie jest wypełnione radością i dobrymi widokami na przyszłość.

Reprezentuje zwycięstwo i satysfakcję dla każdego, kto posługuje się logiką i uczciwą pracą, a nie marzeniami. Karta Słońce ukazująca się w rozkładzie, jest bardzo dobrym znakiem.

Ukazanie się karty Słońce na początku układu – informuje o pojawieniu się "słoneczka" w sprawach osobistych. Przykładem może być sytuacja, kiedy wróżący związany jest uczuciami z drugą osobą, ale nie jest pewny, co do trwałości lub też siły tego związku; karta Słońce poinformuje go, że związek ten będzie trwały i szczęśliwy. Innym przykładem może być sytuacja, kiedy wróżący jest samotny lub na etapie poszukiwania bratniego serca - Karta Słońce poinformuje go o bardzo bliskim spotkaniu z kimś (otaczające karty powiedzą coś więcej o tej osobie) romantycznie do niego ustosunkowanym. Słońce informuje o szczęśliwym małżeństwie lub nieegoistycznej przyjaźni.

Karta Słońce - pośrodku układu, to informacja o zdrowiu wróżącego lub bliskiej mu osoby. Tak więc, jeżeli istnieją problemy zdrowotne, czy też jest obawa przed zabiegiem czy operacją, karta Słońce jest jedną z najlepszych kart jaka może się ukazać. Oznacza ona bowiem absolutną poprawę na lepsze. Wszystkie problemy zostaną pokonane i operacja lub zabieg zakończone sukcesem. Gdy ukazuje się kobiecie, która spodziewa się dziecka i obawia się komplikacji - karta Słońce informuje ją o nieskomplikowanym porodzie i szczęśliwych narodzinach zdrowego, ślicznego potomka. W przypadku kobiety, która chce zostać matką, ale ma trudności z zajściem w ciążę - Słońce będzie informowało o nadchodzącym odpowiednim czasie, do realizacji jej marzenia.

Ukazanie się karty Słońca na końcu układu udziela informacji co do spraw urzędowych, finansowych, zawodowych. Otaczające karty będą informowały wróżącego o kierunku, do którego karta będzie się odnosić. Tak więc jeżeli wróżący martwi się, czy zakład, w którym pracuje zostanie zamknięty. Słońce poinformuje go, że nie. Jeżeli wróżący planuje jakąś inwestycję lub kupno, karta Słońce potwierdzi właściwość tej decyzji i zadowolenie z dokonanej transakcji. Bez względu jakie transakcje finansowe czy urzędowe będą dokonywane, zakończą się one pozytywnie i z zyskiem dla wróżącego.

W pozycji odwrotnej - istnieją problemy i trzeba jeszcze trochę czasu, żeby się rozwiązały, jest możliwość zysków, ale wymagana jest dodatkowa praca i dodatkowy czas. Ostrzeżenie przed chorobą, w większości wypadków dziecka. Mogą zajść problemy w czasie ciąży i wymagana jest szczególna ostrożność. Problemy w sprawach urzędowych, finansowych i zawodowych (tylko tymczasowe) - wymagana ostrożność i dokładność.
żródło:internet
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
Awatar użytkownika
Natka
Posty: 2500
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 06:39
Lokalizacja: gdzieś na Lubelszczyźnie

Re: Słońce

Postautor: Natka » sobota 22 sty 2011, 19:17

XIX SŁOŃCE
Słońce to symbol dnia, jasności, ciepła, centrum, aktywności, świadomości, mężczyzny, zwycięstwa oraz dziecięcej żywotności. Źródło energii i mocy życiowej. Inkubator. Kolor żółty.
Karta, na której widnieje Słońce zapowiada wzrost energii, potencjału, poczucia radości, pewności siebie, a także sukces, rozjaśnienie sytuacji, realizację planów i zamierzeń.
Światło słoneczne umożliwia rozwój, pełne wykorzystanie twórczego potencjału przy udziale świadomości. Energia tej planety popycha nas ku samorealizacji oraz samookreślenia siebie i swojej drogi życiowej. Wskazuje, że chcemy być zauważani i doceniani oraz akceptowani.
Słońcem w naszym ciele jest czakra splotu. To centrum siły, energii, aktywności, osobowości. Zadaniem tej czakry jest oczyszczenie popędów oraz pierwotnych emocji dolnych czakr i świadomie ich wykorzystanie. Przetransformowane w wyższą postać energii wykorzystane zostają do kształtowania naszej osobowości, tożsamości i wyemitowane na zewnątrz, na świat. Świadomość w budowaniu siebie daje jasność odbioru naszej osoby.
Taką jasność umożliwia właśnie energia Słońca - archetypu światła i naszego ego.

Kamienie z energią Słońca:
Obrazek
CYTRYN
Energetyzuje, rozgrzewa, rozjaśnia umysł. Jego wibracje podnoszą nastrój, rozpędzają ponure myśli.


Obrazek
TOPAZ
Doładowuje, przynosi ulgę w stanach wyczerpania nerwowego, fizycznego, psychicznego oraz zwiększa pewność siebie.Obrazek
BURSZTYN
Łagodzi stany depresyjne, uwalnia stłumione emocje, wyzwala pokłady optymizmu i podnosi odporność organizmu.


Obrazek
KAMIEŃ SŁONECZNY
Dogrzewa, chroni przed bezsennością, utratą radości i lękami. Doładuje wyczerpanych, wesprze wypalonych zawodowo, pobudzi kreatywność i pomysłowość.
Przyjaźń poznają po tym, że nic nie może jej zawieść; a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć." - Antoine de Saint-Exupery
http://www.youtube.com/watch?v=nWlO7HAuAYg
http://quasimodo.wrzuta.pl/audio/6zGyiQ ... -_dlaczego
Nie wróżę na PW.
Awatar użytkownika
dowell
Posty: 45
Rejestracja: wtorek 12 cze 2012, 09:41
Lokalizacja: Pomorze

Re: XIX - Słońce

Postautor: dowell » piątek 15 cze 2012, 16:02

W pytaniach o finanse:

pomyślnie zakończenie prowadzonych spraw, satysfakcja, powodzenie, nagroda za włożony wcześniej wysiłek, pomnożenie majątku, zaspokojenie ambicji, władza i wpływy, nawiązanie obiecujących znajomości i kontaktów, poparcie władz, nagroda, premia, firma z silną pozycją na rynku, biznes nastawiony na mężczyzn, np. sklep z militariami lub konfekcją męską.


Jako odp na pytania:

Czy czeka mnie wzrost dochodów?
Tak i to znaczny

Czy warto zmienić pracę?
Owszem. Tym bardziej, że są szanse na wyższe stanowisko.

Czy teraz jest dobry czas na inwestowanie?
Bardzo dobry.

W połączeniu z innymi kartami:

Słońce + Cesarz - szef, który umie dobrze zorganizować pracę
Słońce (o) + Cesarz - utrata zajmowanego stanowiska
Słońce + Koło Fortuny - wzrost dochodów dzięki własnym działaniom
Słońce (o) + Koło Fortuny - koniec dobrej passy finansowej
Słońce (o) + Koło Fortuny (o) - trudna i skomplikowana sytuacja finansowa
Słońce + 10 Mieczy - wysokie stanowisko w rządzie, minister


Źródło:Alla Alicja Chrzanowska "Tarot a finanse"
Rani

Re: XIX - Słońce

Postautor: Rani » piątek 15 cze 2012, 23:21

''Słonce, inaczej tez Płomien, Dzienny Blask, oznaczone
liczba 19, to szczescie, energia, zdrowie, optymizm.
W pewnych okolicznosciach ostrzega przed zbytnia
pewnoscia siebie, która moze okazac sie zgubna, ale
ogólnie Słonce zwiastuje wszystko, co najlepsze. Chciałoby
sie powiedziec – karta zyczen: zdrowia, szczescia,
pomyslnosci.
Mówi o wspaniałym zyciu Pytajacego, o pomyslnym
załatwieniu wszystkich spraw, o nadchodzacym
romansie (obok karty Kapłanka), a równiez w takim
samym zestawieniu – o wyjasnieniu jakiejs tajemnicy,
ale nie w znaczeniu znalezienia wreszcie mrocznych
stron, zdemaskowania ich i zamknieciu spraw, ale o radosnym
rozwiazaniu problemów.
Gdy charakteryzuje człowieka – sugeruje, ze ktos
tupetem, pewnoscia siebie, nonszalanckim zachowaniem
maskuje swoje niedociagniecia czy kompleksy.
Słonce – to odpornosc na choroby, gdy pytamy
o stan zdrowia.''
Lena Tall
Awatar użytkownika
Katty
Posty: 651
Rejestracja: środa 03 lip 2013, 22:47
Lokalizacja: Łódź

Re: XIX - Słońce

Postautor: Katty » niedziela 27 paź 2013, 18:36

"Karta Słońce jest symbolem ogromnej radości życia, witalności, ciepła i ufności. Oznacza też oświecające siły świadomości, za pomocą których osiągniemy jasność i przezwyciężmy troski, irytację, przejmujące lęki. Poza tym jest symbolem młodzieńczej świeżości i uczucia bycia <<jak nowonarodzony>>. Znamionuje słoneczną stronę życia. Na głębszym poziomie Słońce wzywa do przezwyciężenia wewnętrznych ciemności, rozwinięcia naszej słonecznej natury, uwolnienia naszych ciemnych braci lub ciemnych sióstr i wyprowadzenia ich na światło dzienne.

W życiu zawodowym Słońce oznacza, że praca sprawia nam przyjemność, a do obowiązków podchodzimy kreatywnie i osiągamy sukcesy. Słońce pokazuje nasze wewnętrzne ciepło i zdrowe poczucie własnej wartości w kontaktach z przełożonymi, współpracownikami i partnerami. Wskazuje również na dobrą emanację i przekonywującą jasność, z jaką prezentujemy nasze poglądy i pomysły.

Na poziomie świadomości karta ta otrzymuje swe podstawowe znaczenie. Zapowiada przebudzenie, rozkwit i dojrzewanie naszej słonecznej natury, którą możemy postawić na równi z naszym prawdziwym <<Ja>>. Mowa tutaj o wszystkich cechach związanych z tym pojęciem. Są to: wiara w siebie, pewność siebie, samopoznanie, samoświadomość, niezależność i w końcu, ich dojrzałe przekształcenie w mądrą bezinteresowność. To dojrzewanie nie może być mylone z syndromem rezygnacji z własnego życia i ucieczki od samego siebie. Inaczej mówiąc, nie wolno zapomnieć się w roli pomocnika, który pała jedną żądzą- <<bycia potrzebnym>>. Torowanie drogi do samego siebie, do wewnętrznego <<Ja>>(...).

W związkach osobistych karta ta zapowiada prawdziwe słoneczny okres. Oznacza czas beztroski,pomysłowości i aktywności, ciepła, napawania się wspólnym szczęściem. Jeśli chodzi o wydarzenia- może zapowiadać szczęśliwy urlop. Na głębszym poziomie Słońce pokazuje tutaj swą właściwą, wspaniałą naturę. Jest siłą bezgranicznie obdarowującą, bez oddawania siebie samego. Jest uosobieniem wspaniałomyślności, jasnym światłem rozproszpraszającym ciemne chmury. W związkach partnerskich oznacza wzajemną troskę, rozpieszczanie się, pełne zrozumienia oraz głęboką akceptację w związku."


Źródło: Hajo Banzhaf, Tarot dla Każdego
" Wątpię, więc jestem."
Awatar użytkownika
Aggata
Posty: 1308
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2014, 12:09

Re: XIX - Słońce

Postautor: Aggata » czwartek 09 kwie 2015, 15:07

Jako karta dnia:
Dziś jest pogodny dzień, w którym powinieneś się wręcz rozkoszować. Być może przeżyjesz go pełen beztroski lub będziesz świętować swój osobisty triumf. Z radością życia i ufnością, które Cię dziś uskrzydlają, możesz oczywiście także odważyć się na coś nowego, przy czym zmotywujesz innych ludzi i pozyskasz coś dla siebie. Jeśli jesteś z kimś pokłócony lub wiesz, że któś żywi do Ciebie urazę, dziś jest odpowiedni moment na życzliwe i wspaniałomyślne zakończenie sporów i pojednawcze złagodzenie nieporozumień.

Jako dobra rada:
Nie zamartwiaj się. Pokaż swe dobre serce i pozytywnie nastawiony do świata idź na przód.

Jako ostrzeżenie:
Nie przeceniaj swoich sił, nie bądź naiwny, banalny czy lekkomyślny.

H.Banzhaf - Klucze do tarota
Gdy wygrasz sam ze soba - mozesz wygrac ze wszystkim
Awatar użytkownika
Joana
Posty: 2017
Rejestracja: czwartek 11 lut 2016, 16:50
Kontaktowanie:

Re: XIX - Słońce

Postautor: Joana » sobota 19 mar 2016, 17:45

Karta XIX Słońce.

Tarot Primavera
Obrazek

To pod każdym względem szczęśliwa karta. Pokazuje mi okres radości, cieszenia się życiem.
Jest dobrą wróżbą we wszystkich przedsięwzięciach bo zwiastuje sukces.
W relacjach międzyludzkich to możliwość spotkań z dawno nie widzianymi przyjaciółmi.
Miło spędzony czas, okazja do zabawy i radości.
W miłości to karta szczęśliwych związków, partnerzy są idealnie dobrani.
Jeśli dotychczas w relacji były nieporozumienia, kłótnie, to karta może wskazywać na pojednanie.
Czasami w pytaniach o relację widzę w tej karcie próbę podporządkowania sobie partnera.
W pytaniach o pracę, karta wskazuje mi sukcesy i zadowolenie z wykonywanego zajęcia.
Jeśli ktoś pyta o powodzenia jakiegoś projektu, to może być pewny że los mu sprzyja.
Mogą pojawić się niespodziewane dochody, nagrody, premie.
W zakresie zdrowia karta wskazuje na wydłużony okres rekonwalescencji. Chory może odczuwać zmęczenie
walką o swoje zdrowie. Dlatego ważne jest dobre nastawienie. Wiara w wyzdrowienie, przyspiesza powrót do pełni sił.

W pytaniach o zdrowie opieram się na interpretacji Alicji Chrzanowskiej "Tarot a zdrowie".
Odwrócona karta XIX Słońce oznacza choroby serca, chorobę wieńcową. Nadciśnienie bądź niedociśnienie.
Także dolegliwości związane z krwią. Nieprawidłową morfologię.
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Awatar użytkownika
Magdalena
Posty: 24
Rejestracja: sobota 21 lis 2015, 18:46

Re: XIX - Słońce

Postautor: Magdalena » wtorek 06 wrz 2016, 08:24

Mojej siostrze w pytaniu o przeszkody podczas wakacji, pokazala oparzenia sloneczne i upal, ktory jej bardzo doskwieral :)
karolina86
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 04 wrz 2016, 19:08

Re: XIX - Słońce

Postautor: karolina86 » wtorek 06 wrz 2016, 12:27

SLONCE-HM DZIECKO PLCI MESKIEJ TEZ POPARZENIA ALERGIA ZABURZENIA WIT D .LATO

Wróć do „Arkana Wielkie Tarota RWS”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość