0 - Głupiec (Wędrowiec)

Awatar użytkownika
marzen

Re: 0 - Głupiec (Wędrowiec)

Postautor: marzen » niedziela 25 paź 2015, 11:30

anastazja23 pisze:Do tej pory mi pokazał :

w finansach : ślizganie się, dajemy radę ale problem jest, jak przepuścimy to zaraz coś wpada ale brak stabilizacji

U mnie również ta karta pojawia się dość często w takim znaczeniu. Ja korzystam z porad wróżki Anny, często też Wędrowiec pokazuje się pod postacią mężczyzny, który nieco miesza w moim życiu.
Awatar użytkownika
Infinity
Kontaktowanie:

Postautor: Infinity » czwartek 14 sty 2016, 11:41

Głupiec mi pokazał męża mojej koleżanki. Osobę, która duuużą wagę przywiązuje do wyglądu :)
No i też takiego trochę prostego w (nieskomplikowanego) w myśleniu człowieka :)
Syntia :romance-heartbeating:
Anouk

Postautor: Anouk » czwartek 14 sty 2016, 11:46

Jak zadaję pytanie dotyczące np. czy kupię coś, czy spotkam się z kimś, i jako pierwsza karta wypada Głupiec, to wiem, że nici z tego ;)
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 15 lut 2016, 22:56

0 Głupiec

Obrazek
Dla mnie karta 0 Głupiec to zawsze nowy początek.
Nowo narodzone dziecko( chłopiec), nowe miejsce pracy, nowy związek, nowa droga.
Coś w czym będziemy musieli się dopiero odnaleźć.
Beztroska, infantylność, niewiedza i wielki optymizm to cechy 0 Głupca.
Czasami, nie za często ;) , to karta osoby naprawdę głupiej.
Jeśli chodzi o finanse to nowa firma, entuzjazm i zapał do pracy, współpraca z młodymi osobami.
W relacjach partnerskich to nowy partner, z reguły młodszy, miłość od pierwszego wejrzenia.
Niestety bywa też oznaką związku niedojrzałego, taka - zabawa w dom.
Zdarzyło mi się zobaczyć w tej karcie osobę panicznie bojącą zostać rodzicem, z reguły mężczyznę.
W sprawach zdrowotnych ta karta mówi mi o chorobach wieku dziecięcego, przeważnie zakaźnych
i wadach wrodzonych, z czego często w wieku dorosłym wynika wiele chorób.
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Awatar użytkownika
Magdalena

Postautor: Magdalena » wtorek 06 wrz 2016, 12:39

W pytaniach co on czuje wychodzi mi na mezczyzne, ktory do konca sam nie wie czego chce, gdzies przeczytalam opinie, ze jest "zakrecony jak mlynek" i to trafne okreslenie. On nie jest pewny tego co czuje, albo nie jest pewny czy ciagnac to relacje, czy dzialac, czy to co czuje to zauroczenie czy chwilowa fascynacja tylko. Takie dziecko we mgle - z reszta u mnie w talii (Klimt) to mezczyzna, ktory zakrywa oczy, idzie przed siebie ale sam nie wie gdzie. Wazne jest, ze nie podejmuje decyzji czy zawrocic czy zboczyc z drogi, idzie i tak jakby czeka na to co sie wydarzy. A co sie wydarzy - to juz zalezy od dalszych kart.
karolina86

Postautor: karolina86 » wtorek 06 wrz 2016, 12:48

PODROZ-NP W GORY ALE TAK NA SLEPO.NIEBYLAS TAM JESZCZE
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » środa 09 lis 2016, 21:34

Bycie niemądrym, udawanie głupca, naśmiewanie się z czegoś. Możliwy początek przedsięwzięcia lub podróży. Niekonwencjonalne lub nonkonformistyczne podejście do wielu spraw. Bycie katalizatorem zmiany.
Głupiec jest kartą wszelkich początków, często reprezentuje dziecko, ciążę lub jakąś niestabilną sytuację... również może mówić o bezsilności i niedojrzałości pytającego.
''Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.''
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Lorii

Postautor: Lorii » środa 09 lis 2016, 22:21

Szuka czegoś w życiu, sam do końca nie wie czego szuka. A tak naprawdę to czego szuka jest w nim samym :)
Awatar użytkownika
Ligiia

Postautor: Ligiia » czwartek 16 lut 2017, 20:42

Bylismy juz spakowani i gotowi do wyjazdu. Oczywiscie polozylam gdzies klucze. Nie mialam juz czasu szukac wiec zapytalam gdzie sa klucze . w odpowiedzi otrzymalam Glupca. Lezaly na torbie podroznej :)

Wróć do „Arkana Wielkie Tarota RWS”