III - Cesarzowa (Władczyni)

Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Re: III - Cesarzowa (Władczyni)

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 22 cze 2016, 21:23

No patrz, to ciekawe jak inaczej widzimy energię tej karty...:)
Dla mnie Cesarz jak najbardziej może być szczęśliwy bez Cesarzowej, wręcz czasami może być bardziej szczęśliwy z innymi kobietami niż z nią.;) Natomiast Cesarzowa... niby silna, niby ma pozycję i siedzi na tronie - ale dla mnie to jest siła, która wcale nie musi oznaczać satysfakcji z samej siebie i ze swojego życia, prędzej jest to po prostu siła jako taka, oznaczająca zwyczajnie silną kobietę. Czyli Cesarzowa to kobieta, która sobie zawsze poradzi w życiu, ale gdy nie ma przy sobie Cesarza, to nie może być w pełni szczęśliwa. Żaden król, a tym bardziej rycerz czy paź jej nie uszczęśliwi... w przeciwieństwie do Królowej Kielichów, która czasami może być szczęśliwa nawet i z Paziem.;)
. . . . . . . . . . . Obrazek
LUX IN TENEBRIS LUCET. . .Ewangelia wg Jana 1,5
* * * * * * * * * * * * * * * * *
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, zapoznaj się z regulaminem mojego Gabinetu: klik!
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » środa 22 cze 2016, 22:09

Z ogromnym zainteresowaniem przeczytałam Waszą dyskusję Jednorożec LeCaro i Le Stelle :)

Może dodam coś od siebie.
W sprawach miłosnych, uczuciowych III Cesarzowa uosabia w moich rozkładach często kobietę świadomą swojej kobiecości, tego kim jest, co uosabia, jaką ma moc i siłę by zawładnąć męskimi sercami. Oczywiście w otoczeniu trudnych kart i w pewnych przypadkach może pokazać kobietę która choć robi wrażenie na mężczyznach jest kompletnie tego nieświadoma i skupia się na swoich niedoskonałościach, zamiast na atutach swojej urody. Gdy pyta mężczyzna ta karta może oznaczać dla niego nową relację. Rzadko ale zdarza się, że w tej karcie pokaże się mężczyzna odczuwający lęk przed kobietami, podziwia je ale boi się do nich zbliżyć. W przypadku mężczyzn może oznaczać tę drugą, kochankę.
III Cesarzowa to oczywiście, żona i matka i obrazuje stosunek partnerów do tej sfery życia rodzinnego. Próby zbudowania wspólnego gniazdka, poczęcie dziecka. Czasami w otoczeniu pewnych kart i na określonej pozycji to karta niezgodności co do budowania własnej przyszłości. Każde z partnerów widzi inaczej wspólne budowanie przestrzeni rodzinnej.
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Awatar użytkownika
Maialen

Postautor: Maialen » środa 20 lip 2016, 23:29

Kiedyś wyszła mi w rozkładzie w pytaniu o osoby trzecie w związku... No i okazało się, że nie dość, że kochanka to jeszcze wpływowa i z kasą, typ kobiety niezależnej, dominującej, po prostu "sponsorka", bo jak się później okazało właśnie taki był typ tej relacji, miała partnera na każde zawołanie... szkoda tylko ze był to mój partner ;-) był ;-)
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 20 lip 2016, 23:39

Maialen, tak Twój opis świetnie pasuje do tej karty. :tak:
. . . . . . . . . . . Obrazek
LUX IN TENEBRIS LUCET. . .Ewangelia wg Jana 1,5
* * * * * * * * * * * * * * * * *
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, zapoznaj się z regulaminem mojego Gabinetu: klik!
Awatar użytkownika
Magdalena

Postautor: Magdalena » wtorek 06 wrz 2016, 08:21

U mnie to kobieta pewna siebie, atrakcyjna, taka, ktora odnosi sukcesy w zyciu zawodowym, podoba sie mezczyznom, inne kobiety moga jej tych sukcesow zazdroscic. Moze tez symbolizowac kobiete, ktora dobrze laczy zycie zawodowe z rodzinnym - czyli spelnia sie zawodowo i rodzinnie, jest dobra matka i dobrze prowadzi dom - taka matka, zona i kochanka w jednym. To tez silna osobowosc ale w takim pozytywnym aspekcie.

W rozkladach dotyczacych pracy - szefowa.
karolina86

Postautor: karolina86 » wtorek 06 wrz 2016, 12:34

JAK POLOZYMY CESARZOWA OBOK CESARZA TO MOZE SIE WYDAWAC ZE PATRZY NA NIA TROCHE JAKBY BEZ ZAUFANIA.MOZE JEJ PILNUJE?
Awatar użytkownika
Magdalena

Postautor: Magdalena » wtorek 06 wrz 2016, 12:44

A to juz zalezy od talii, w ktora strone cesarz patrzy :P Dla mnie para Cesarz - Cesarzowa to doslownie para cesarska, to malzenstwo, para, idealnie pasujacy do siebie ludzi o podobnych osobowosciach. Taka para krolewska.
karolina86

Postautor: karolina86 » wtorek 06 wrz 2016, 12:47

FIZYCZNIE MATKA I OJCIEC

Wróć do „Arkana Wielkie Tarota RWS”