Nauka kart klasycznych

Hrabina M

Re: Nauka kart klasycznych

Postautor: Hrabina M » środa 07 lis 2012, 09:44

Proszę, niech ktoś w wolnej chwili rzuci okiem(bo ja zaczynam łapać spory dystans do ,,tych" spraw...):
Czy w listopadzie pani X uda się zajść w ciążę?
Teraz- 9 pik i Król pik.
Przeszkody, to nie pozwala lub opóźnia- 9 trefl i As karo.
Najbliższa przyszłość- 10 kier i 10 trefl.
Rezultat- Król karo i Walet kier.
Są przeszkody i to spore, znam tę kobietę, wiem, ze bez lekarza się nie obejdzie. No ale ten rezultat to naprawdę optymistyczny wyszedł...
lazurowa

Postautor: lazurowa » czwartek 08 lis 2012, 15:22

Hrabina M pisze:Proszę, niech ktoś w wolnej chwili rzuci okiem(bo ja zaczynam łapać spory dystans do ,,tych" spraw...):
Teraz- 9 pik i Król pik.

Prawdopodobnie jest rozpacz, smutek po wizycie u lekarza.
Przeszkody, to nie pozwala lub opóźnia- 9 trefl i As karo. Są problemy... choroba, ograniczenia w sferze psychicznej w sensie, że brak wiary iż uda się zajść w ciąże- załamanie po diagnozie.

Będzie dużo się działo w sferze miłości w celu poczęcia potomka :). Obsesyjne działania rano w dzień i w nocy:)
Widać pozytywną walkę o dziecko.. spełnienie marzeń... jakby cud się stał lub pomoc sił wyższych...
Zaryzykowałabym że nastąpi spełnienie marzeń...
choć moim okiem na dwoje babka wróżyła tak szanse na ciąże są 50/50

Trzymam kciuki za koleżankę i pozdrawiam
Są przeszkody i to spore, znam tę kobietę, wiem, ze bez lekarza się nie obejdzie. No ale ten rezultat to naprawdę optymistyczny wyszedł...
Hrabina M

Postautor: Hrabina M » czwartek 08 lis 2012, 16:54

Lazurowa, ślicznie Ci dziękuję (tu miał być kwiatek, ale coś mi nie chce wchodzić)
Ciumki :)
lazurowa

Postautor: lazurowa » czwartek 08 lis 2012, 18:04

Nie ma sprawy :*

Daj znać :)
Kalena

Postautor: Kalena » piątek 30 lis 2012, 14:46

Witam
jestem początkującą osobą w tym temacie i uczę się od najłatwiejszego rozkładu jaki znalazłam czyli wybiera sie 3 karty i zadałam pytanie co mnie czeka w najbliższej przyszłosci? Zaczęłam je interpretowac po kolei każdą z osobna

As trefl - 10 pik - 9 trefl

i tak as trefl może wskazywać na przypływ większej kasy
10 pik ostrzeżenie żeby uważac w pracy
9 trefl zadowolenie z finansów

natomiast jak zobaczyłam na powiązanie kart to wyszło:
as trefl + 10 pik niespodziewany wyjazd
10 pik + 9 trefl małe zakłócenia w podroży
as trefl + 9 trefl ciężka choroba

Moje pytanie jak to powinnam interpretowac?? wszystkie opisy znaczenia kart są z tego forum, a może ten układ jakoś inaczej się stosuje?? proszę o poradę
Hrabina M

Postautor: Hrabina M » piątek 30 lis 2012, 19:46

Przywitaj się w powitalnym :usmiech:
Ja trzy karty interpretuję 1+2, 2+3 i 3+1.
Hrabina M

Postautor: Hrabina M » piątek 30 lis 2012, 19:48

lazurowa pisze:
Hrabina M pisze:Proszę, niech ktoś w wolnej chwili rzuci okiem(bo ja zaczynam łapać spory dystans do ,,tych" spraw...):
Teraz- 9 pik i Król pik.

Przeszkody, to nie pozwala lub opóźnia- 9 trefl i As karo. Są problemy... choroba, ograniczenia w sferze psychicznej w sensie, że brak wiary iż uda się zajść w ciąże- załamanie po diagnozie.

Będzie dużo się działo w sferze miłości w celu poczęcia potomka :). Obsesyjne działania rano w dzień i w nocy:)
Widać pozytywną walkę o dziecko.. spełnienie marzeń... jakby cud się stał lub pomoc sił wyższych...

Nie ma dzidziusia i raczej nigdy nie będzie... :zalamka: 9 pik i Król pik swoje pokazują :zalamka:
Kalena

Postautor: Kalena » sobota 01 gru 2012, 16:02

dzieki za podpowiedz ale dalej nie wiem czy w takim razie patrzenie na karty w pojedyńczym znaczeniu nie ma sensu tak? dobrze rozumiem?
Awatar użytkownika
solfern

Postautor: solfern » niedziela 02 gru 2012, 14:44

To zależy od tego jaki rozkład stosujesz,ja zazwyczaj czytam parami (np rozkład 3x8) ale też pojedynczo w rozkładach takich jak np krzyż celtycki
Angels fall first...
Kalena

Postautor: Kalena » niedziela 02 gru 2012, 18:58

Solfern dzięki za odp a jeszcze mi napisz w tym układzie 3x8 parami czytasz od początku? w sensie 1+2, 3+4 itd czy 1+2, 2+3, 3+4 itd??
Awatar użytkownika
solfern

Postautor: solfern » niedziela 02 gru 2012, 19:23

Też jestem początkujący i na razie skupiam się na kartach sąsiadujących z kartą osoby, jak również szukam zwracających uwagę charakterystycznie sąsiadujących kart. Na przykład 3 lub 4 te same figury lub dwie, które coś oznaczają, tylko wtedy jeśli pomiędzy nimi znajdzie się inna karta, dla przykładu dla mnie: walet trefl+walet pik oznaczają rozstanie, a czego będzie dotyczyć wyznacza karta pomiędzy nimi.
Angels fall first...
Kalena

Postautor: Kalena » wtorek 04 gru 2012, 12:02

Witam
skoro ten dział to nauka wiec znów mam pytanie i liczę na waszą pomoc. Rozłożyłam karty w rozkładzie 3x8 i najbardziej interesuje mnie ostatni rząd dotyczący mojej przyszłości. Pytanie do kart: Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?
Obrazek

Nie bardzo wiem jak mam zinterpretowac ten ostatni rząd, bo między mną dama kier a moim mężem królem kier jest silna karta miłości 10 kier. Obecnie z mężem przechodzimy bardzo poważny kryzys w zwiazku, myślimy nawet o rozwodzie.
Początkowe karty Walet trefl Z 9 kier – wskazują na doskonały rozwój romansu kolejne jednak Walet trefl z 9 trefl - przeszkody w układaniu sobie życia. Nie wiem czy dobrze to rozumiem ale wyczytałam z tego że czeka mnie jakiś miły romans ale pojawią sie przeszkody w tym żeby byc z tą osobą i prawdopodobnie będzie to miłośc do mojego męża?
Co wy o tym sądzicie?
lazurowa

Postautor: lazurowa » piątek 07 gru 2012, 15:29

Hrabina M pisze:
lazurowa pisze:
Teraz- 9 pik i Król pik.

Nie ma dzidziusia i raczej nigdy nie będzie... :zalamka: 9 pik i Król pik swoje pokazują :zalamka:

Dziękuję Hrabinko za weryfikację.. czyli jednak karty pokazaly prawdę w tym 9 pik i Królu pik :(
Hrabina M

Postautor: Hrabina M » piątek 07 gru 2012, 15:39

Tak, tyle, że to była odpowiedź na pytanie: to, co teraz, aktualna sytuacja- wychodzi na to, że jednocześnie karty pokazały przyszłość... Żeby * na * stawał-przyszłość wynika z teraźniejszości i kropka. Szkoda, bo kobitka dzidziusia chce, znam ją i wiem, że byłaby cudowną mamą... Może w przyszłości adoptują... :mysli:
Awatar użytkownika
solfern

Postautor: solfern » niedziela 09 gru 2012, 22:50

Kalena pisze:Witam
skoro ten dział to nauka wiec znów mam pytanie i liczę na waszą pomoc. Rozłożyłam karty w rozkładzie 3x8 i najbardziej interesuje mnie ostatni rząd dotyczący mojej przyszłości. Pytanie do kart: Co mnie czeka w najbliższej przyszłości?

Witaj,
dla mnie ostatni rząd faktycznie mówi o romansie, i z początku wszystko pójdzie dobrze, powiedziałbym, że nawet doskonale, ale ten romans wiele zniszczy w twoim życiu, będziesz rozbita pomiędzy nowym partnerem a mężem (do którego i tak cały czas coś czujesz). I faktycznie pojawią się przeszkody w zamiarach i w rozwijaniu tej znajomości (możliwe że finansowe,)
Obok Twojego męża pojawia się karta szansy, szansy na nową przyszłość z nim, nad nim karta D karo, czyli symbol nadziei na lepsze, znak, że złe przemija. Wydaje mi się, że uda Wam się przezwyciężyć kryzys, dacie sobie jeszcze jedną szansę, między wami 10 kier, jedna z najpiękniejszych kart. Wszystko powinno się dobrze ułożyć, ponieważ w twoim otoczeniu pojawiły się 3 kiery.

Powodzenia i odezwij się kiedyś z weryfikacją:)
Angels fall first...
Hrabina M

Postautor: Hrabina M » poniedziałek 10 gru 2012, 14:27

Krystyno, jest na Forum dział: wróżby na rok, miesiąc, dzień...dla tarocistów. Czy możemy odgapić? :rotfl: Czy osoby od kart klasycznych mogą tutaj wpisywać takie rozkłady?
Hrabina M

Postautor: Hrabina M » poniedziałek 10 gru 2012, 14:59

Dziękuję za odpowiedź. Ja się dostosuję, w razie czego zawsze można przenieść... To idę na pierwszy ogień... :stres:
Kalena

Postautor: Kalena » poniedziałek 10 gru 2012, 21:03

solfern dziekuje za odp. jak sie cos wyjasni dam znac :)
Kalena

Postautor: Kalena » sobota 15 gru 2012, 16:44

Witam
a może ten mój rozkład i karty dotyczące romansu to do mojego męża dotyczą? co o tym sądzicie? bo ja nie umiem teraz myślec o facetach, nie wyobrażam sobie żebym mogła sie z jakimś związac :/
Hrabina M

Postautor: Hrabina M » sobota 15 gru 2012, 18:05

Kalena, ale to Ty jesteś zwrócona ku miłości... :luzik:
Awatar użytkownika
solfern

Postautor: solfern » niedziela 16 gru 2012, 14:10

Kalena pisze:Witam
a może ten mój rozkład i karty dotyczące romansu to do mojego męża dotyczą? co o tym sądzicie? bo ja nie umiem teraz myślec o facetach, nie wyobrażam sobie żebym mogła sie z jakimś związac :/

karty były rozkładane dla Ciebie:) więc wynik też Ciebie dotyczy.. chyba że karty mówiące o romansie znalazły by się w bezpośrednim sąsiedztwie K kier, wtedy można by było brać pod uwagę romans z jego strony
takie jest moje zdanie:)

Jeszcze raz przyglądnąłem się temu rozkładowi, i może tu nie chodzi o romans z innym meżczyzną, tylko o Twojego męża, przy 9kier nie ma żadnego mężczyzny, a W trefl oznacza dziecko krewnych (jeśli już patrzyć na niego jak na osobę) lub częściej zapowiedź dobrych widoków na przyszłość.
Więc tak mi przyszło do głowy, że te karty W trefl+9 trefl i 9 trefl+W karo, czyli te przeszkody, oznaczają może aktualną sytuację między wami.
Mam pytanie, może zbyt osobiste, nie musisz odpowiadać:
Kalena pisze:Obecnie z mężem przechodzimy bardzo poważny kryzys w zwiazku, myślimy nawet o rozwodzie.

czy ta sytuacja ma podłoże finansowe?
Angels fall first...
Kalena

Postautor: Kalena » niedziela 16 gru 2012, 21:25

Solfern dzieki za ponowne spojrzenie na mój rozkład. Co do pytania to nie finanse, nie łączy nas zaden kredyt. Raczej nasze uczucia i inny poglad na życie i rodzinę. Ta przeszkoda to moze nasza córka, która jest cudowna :usmiech:

Wróć do „Karty klasyczne”