Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Witam po dłuższej przerwie. - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Forum Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Przywitaj się i przedstaw! (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Witam po dłuższej przerwie. (/showthread.php?tid=13274)



Witam po dłuższej przerwie. - Dagmara.S - 25-07-2021

Witam Wszystkich po dłuższej mojej nieobecności.Znane mi wróżki i wróżbitów oraz osoby ,ze tak powiem nowe na forum.
Oczywiście witam i pozdrawiam naszą moderator Krystynę i innych moderatorów oraz administracje forum. Uśmiech Kwiatek 
Mam nadzieję ,ze los pozwoli mi już tutaj pozostać i pracować /rozwijać się dla siebie i dla Was.
Pozdrawiam cieplutko. Uśmiech Hejka


RE: Witam po dłuższej przerwie. - Kama - 25-07-2021

Wow! Dzień dobry! Ale przyjemna niespodzianka Uśmiech Mam nadzieję na więcej takich powrotów.


RE: Witam po dłuższej przerwie. - Iwona Agata - 25-07-2021

Witaj Izydo,

co takiego wydarzyło się, że tak długo Cię nie było? Myślałam o Tobie. Cieszę się, że jesteś.


RE: Witam po dłuższej przerwie. - Dagmara.S - 25-07-2021

Dziękuje Kama ,dziękuje Lady of Dreams za  cieple przyjęcie. Uśmiech Buźki Buźki 
co się takiego wydarzyło,ot po prostu zycie,nawarstwienie się pewnych spraw,niektóre pojawiły się szybko i tak tez szybko trzeba było podejmować decyzje.....a co za tym idzie czułam sie jak w matrixie.
dodam ,ze za chwile Pluton będzie na moim ascendencie,powoli do niego zmierza i tez to będzie w jakiś sposób odczuwalne.....ciągłe zmiany ,zmiany .... Buźki Buźki


RE: Witam po dłuższej przerwie. - Iwona Agata - 25-07-2021

Właśnie wstawiłam post astrologiczny na dzisiaj. Pluton wieczorem zamiesza, tak jak zamieszał u Ciebie...


RE: Witam po dłuższej przerwie. - Dagmara.S - 25-07-2021

iiiiii obawiam się ,ze jeszcze zamiesza ,to dopiero był przedsmak /preludium. Bezradny zamartwianie się nic nie pomoże,wręcz przeciwnie lepiej jak człowiek jest świadomy nadchodzących zmian,niż gdy podchodzi do tego z musu,z nie wiedzy bo w tym pierwszym przypadku mniej boli.


RE: Witam po dłuższej przerwie. - Hazar - 25-07-2021

Cześć Izyda Kwiatek


RE: Witam po dłuższej przerwie. - LeCaro - 25-07-2021

Izyda, jak miło że jesteś! Uśmiech Brakowało Tu Twojej pozytywnej energii, mam nadzieję że zostaniesz na dłużej.  Uśmiech Buźki


RE: Witam po dłuższej przerwie. - New_vision - 25-07-2021

Witaj ponownie Uśmiech ciesze sie ze jest nas coraz wiecej.


RE: Witam po dłuższej przerwie. - Dagmara.S - 26-07-2021

Witajcie Kochane: Hazar,LeCaro,Wildwood Buźki Buźki Uśmiech Uśmiech


RE: Witam po dłuższej przerwie. - nastek96 - 26-07-2021

Witaj Izydo, jakimi dziedzinami się interesujesz?  Uśmiech


RE: Witam po dłuższej przerwie. - Dagmara.S - 26-07-2021

Nastku 96 przede wszystkim Tarot kocham pracę z nim,numerologia,astrologia,Runy,przesłania Anielskie.... Buźki Oczko 
trochę tego jest Rotfl


RE: Witam po dłuższej przerwie. - nastek96 - 26-07-2021

To mam nadzieję, że rozwiniesz się w każdej z tych dziedzin  Uśmiech


RE: Witam po dłuższej przerwie. - Tarofides - 28-07-2021

(26-07-2021, 20:45)nastek96 napisał(a):  To mam nadzieję, że rozwiniesz się w każdej z tych dziedzin  Uśmiech
Witaj Izydo  Uśmiech fajnie, że wróciłaś  Kwiatek