Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Warsztat 103 - Spotkanie - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Tarot w praktyce (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Ćwiczenia z kartami Tarota (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Dział: Warsztaty z Tarotem (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Wątek: Warsztat 103 - Spotkanie (/showthread.php?tid=6806)



Warsztat 103 - Spotkanie - MAG - 02-11-2015

Witajcie,

oto warsztat oraz historyjka, która miała miejsce ponad miesiąc temu:
zwrócił się do mnie mężczyzna z zapytaniem: "czy my się przypadkiem nie znamy?" Uśmiech
1. Skąd znam tego mężczyznę?
2. Kim jest z zawodu?

Rozwiązanie podam w sobotę rano.
Powodzenia!


Re: Warsztat 103 - spotkanie - ayla - 03-11-2015

żebym znowu nie przegapiła warsztatu to ja zacznę Uśmiech
skąd znasz tego mężczyznę-rycerz denarów as kielichów Rydwan-poznaliście się w drodze na jakąś imprezę,może z pracy
kim jest zawodu-paź mieczy-coś z urzędem,może policjant,informatyk Uśmiech


Re: Warsztat 103 - spotkanie - Calla - 03-11-2015

Właśnie dostałam nową talię i chciałabym ją wypróbować...Uśmiech
Księżyc, Gwiazda, Wieża
Spotkałaś tego Pana w jakiejś kryzysowej sytuacji, jakaś awaria lub podobny incydent, zawód Jego kojarzy mi się z wodą jak np ratownik, lub ...hydraulik może...
hm...


Re: Warsztat 103 - spotkanie - MAG - 04-11-2015

Ayla, dziękuję za udział w warsztacie Uśmiech
Calla, dziękuję za udział w warsztacie Uśmiech
Pozdrawiam Was Uśmiech


Re: Warsztat 103 - spotkanie - Anlana - 05-11-2015

A ja wyciągnęłam:

1. 8 pucharów - możecie znać się ze wspólnej podróży, wycieczki albo pielgrzymki.
2. 4 miecze - ktoś, o predyspozycjach ścisłych lub izolujących, obstawiam zawody ekonomisty, prawnika, nauczyciela, lekarza lub po prostu księdza.

Dzięki MAG za warsztat. Uśmiech Kwiatek


Re: Warsztat 103 - spotkanie - MAG - 05-11-2015

Anlana, również dziękuję Kwiatek Uśmiech


Re: Warsztat 103 - spotkanie - The Chariot - 05-11-2015

1. 4 mieczy - poznałaś go w szpitalu lub innej placówce zdrowia, albo gdy byłaś w trudnej sytuacji zdrowotnej/finansowej;
2. As mieczy - hmm... myślę, że jest to osoba, która wykonuje ciężką pracę umysłową, np. chirurg lub inny lekarz, informatyk, prawnik, być może też jest to osoba zajmująca jakieś kierownicze stanowisko.


Re: Warsztat 103 - spotkanie - Anlana - 05-11-2015

Uzupełniam do tych samych kart - 4 miecze to odpowiednik Wisielca, więc - jakiś kurs psychologiczny, psychoterapia on guru, psychoterapeuta, wykładowca.


Re: Warsztat 103 - spotkanie - MAG - 06-11-2015

The Chariot, dziękuję za udział w zabawie Uśmiech
Anlana, na razie nic nie mogę komentować. Dzięki Uśmiech


Re: Warsztat 103 - spotkanie - New_vision - 07-11-2015

Poznaliście w związku z jakąś podróżą.Może na targach jakichś? On może być jakimś wykładowcą, może coś związanego z prawem spadkowym, mieszkaniowym, antykami, własnym biznesem
Świat, 10den Cesarz


Re: Warsztat 103 - spotkanie - Perełka - 07-11-2015

6 denarów, VII Rydwan, 7 kielichów - w czymś Ci kiedyś pomógł, może pracował u ciebie, remontował mieszkanie, mężczyzna przedsiębiorczy, aktywny, biznesmen, może współpracowaliście razem przy jakimś przedsięwzięciu, może znacie się z jakiegoś spotkania biznesowego


Re: Warsztat 103 - spotkanie - MAG - 07-11-2015

Wildwood, Perełko oraz wszystkim zaangażowanym, dziękuję za udział w zabawie Uśmiech

Rozwiąznie:
Tym mężczyzną jest Tomasz Karolak – aktor.
On mnie nie zna, ja go tylko z telewizji.
To było nasze pierwsze, jedyne spotkanie.
Poniekąd Wasze karty to pokazały:
ayla napisał(a):żebym znowu nie przegapiła warsztatu to ja zacznę Uśmiech
skąd znasz tego mężczyznę-rycerz denarów as kielichów Rydwan-poznaliście się w drodze na jakąś imprezę,może z pracy
kim jest zawodu-paź mieczy-coś z urzędem,może policjant,informatyk Uśmiech
W rzeczy samej rozmowa została nawiązana przypadkiem, przez mój spontaniczny śmiech na jego osobę. Paź mieczy świetnie odzwierciedla zawód aktora.
Calla napisał(a):Właśnie dostałam nową talię i chciałabym ją wypróbować...Uśmiech

Księżyc, Gwiazda, Wieża

Spotkałaś tego Pana w jakiejś kryzysowej sytuacji, jakaś awaria lub podobny incydent, zawód Jego kojarzy mi się z wodą jak np ratownik, lub ...hydraulik może...

hm...
Calla, bardzo dobre karty, dokładnie pokazały osobę z kręgu artystycznego, gwiazdę telewizji.
Wieża to chyba dom, gdzie siedzę i oglądam tv Oczko

Anlana napisał(a):A ja wyciągnęłam:

1. 8 pucharów - możecie znać się ze wspólnej podróży, wycieczki albo pielgrzymki.
2. 4 miecze - ktoś, o predyspozycjach ścisłych lub izolujących, obstawiam zawody ekonomisty, prawnika, nauczyciela, lekarza lub po prostu księdza.

Dzięki MAG za warsztat. Uśmiech Kwiatek

Anlana napisał(a):Uzupełniam do tych samych kart - 4 miecze to odpowiednik Wisielca, więc - jakiś kurs psychologiczny, psychoterapia on guru, psychoterapeuta, wykładowca.
Obydwie karty mówią, że się nie znamy. 4 mieczy to odosobnienie, leżę w łóżku i oglądam tv.
Obecnie chyba posiada teatr, może też uczy swojego fachu.

The Chariot napisał(a):1. 4 mieczy - poznałaś go w szpitalu lub innej placówce zdrowia, albo gdy byłaś w trudnej sytuacji zdrowotnej/finansowej;
2. As mieczy - hmm... myślę, że jest to osoba, która wykonuje ciężką pracę umysłową, np. chirurg lub inny lekarz, informatyk, prawnik, być może też jest to osoba zajmująca jakieś kierownicze stanowisko.
Ponownie pojawiła się 4 mieczy, może symbolizować telewizor i mnie na kanapie przed nim.
As mieczy – w tym przypadku praca wykonywana słowem.

Wildwood napisał(a):Poznaliście w związku z jakąś podróżą.Może na targach jakichś? On może być jakimś wykładowcą, może coś związanego z prawem spadkowym, mieszkaniowym, antykami, własnym biznesem
Świat, 10den Cesarz
Spotkanie miało miejsce na Festiwalu Filmowym.

perełka napisał(a):6 denarów, VII Rydwan, 7 kielichów - w czymś Ci kiedyś pomógł, może pracował u ciebie, remontował mieszkanie, mężczyzna przedsiębiorczy, aktywny, biznesmen, może współpracowaliście razem przy jakimś przedsięwzięciu, może znacie się z jakiegoś spotkania biznesowego
Obecnie pełno go wszędzie, jest na topie, dlatego tak, jest aktywny i przedsiębiorczy Uśmiech

Werdykt jest bardzo trudny. Prawidłowa odpowiedź właściwie nie padła.
Najbliższe elementy prawdy pojawiły się w interpretacji Wildwood, jej przyznaję zwycięstwo oraz wyróżnienie dla Anlany.
Gratulacje i raz jeszcze dziękuję za udział w tym, jak się okazało, trudnym warsztacie.


Re: Warsztat 103 - spotkanie - Calla - 07-11-2015

Fajne spotkanie Uśmiech
Gratuluję Wildwood Oklaski
Faktycznie karty miałam dobre (co mnie cieszy), a tego hydraulika ściągnęłam myślami do siebie do domu (pękła rura w łazience Uśmiech )
Dziękuję Mag za warsztat Kwiatek


Re: Warsztat 103 - spotkanie - Anlana - 08-11-2015

Ja też gratuluję Oklaski
i dziękuję za kolejne wyróżnienie. Uśmiech Buźki


Re: Warsztat 103 - spotkanie - MAG - 14-11-2015

Minął tydzień od werdyktu.
Wildwood nie zgłosił się po odbiór nagrody, dlatego zaszczyt poprowadzenia kolejnego warsztatu przechodzi na wyróżnioną, czyli Anlanę.
Anlano, do dzieła, bo się niecierpliwmy, w dni deszczowe zgadywać wróżąc lubimy Uśmiech


Re: Warsztat 103 - spotkanie - Anlana - 15-11-2015

Cieszę się, że mogę spróbować swoich sił jako "zapodawczyni" warsztatu i zapraszam za chwilę.