Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Moje sny - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Ezoteryka (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Dział: Sny (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Dział: Interpretacje snów (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=95)
+---- Wątek: Moje sny (/showthread.php?tid=3870)

Strony: 1 2 3 4


Re: Uratowałam dzicko przed śmierćią - Dzina - 03-03-2016

spoko w ogóle by mnie to nie zdziwiło....


Ja w śnie mojego partnera - Dzina - 09-12-2016

mój partner miewa sny "prorocze" np.
śnią mu się kołyszące drzewa- a za kilka dni podczas wycieczki gubimy się i lądujemy w lesie ,pogoda tak jak we snie
I mogłabym wymienić kilka takich snów Uśmiech Często jest też tak,że pod wpływem jakiejś wiadomości np
w tv pokazują relacje z wykolejenia pociągu - śnią mu się tory i gwizdy

Ale jego wczorajszy sen dał mi do myślenia:
Mieszkamy w miejscowości ,w której jest staw z małą wysepką na środku.
Otóż mojemu chłopakowi śniło się,że chcieliśmy popływać po tym stawie na tratwach .On na swojej ,ja na swojej. W pewnym momencie ja straciłam panowanie nad tratwą i zaczęłam z dużą prędkością płynąć w stronę tej wysepki.On przewidział ,że zaraz w nią uderzę.Krzyczał z wołaniem o pomoc ,bo wiedział ,że jest za daleko ,że nie jest w stanie sam mi pomóc....Wbiłam się głową w te wyspę i umarłam.

Co to może znaczyć ?????
Jakieś sytuacje,które są niezależne ode mnie, ucierpię od nich ? Dodam,że jestem w konflikcie z moją mamą i siostrą,a dziś jadę do domu rodzinnego....może o to chodzi,że on przy mnie nie będzie,bo jadę sama i się boi o mnie.
Proszę o pomoc


Suknia ślubna i zawroty głowy - Dzina - 28-01-2017

Wspólnie z moim chłopakiem i moją mamą wybraliśmy się na targ po suknię ślubną dla mnie
( ???? ) .
Wybrałam - piękna.biała, ramiążka koronkowe .
Wcześniej oglądałam taką w internecie w rzeczywistości ot tak sobie.bo nie planuję ślubu.
Zakładam tę suknie ...i zaczyna mi wirować w głowie. Proszę chłopaka o pomoc w zapięciu jej i nagle on też dostaje zawrotów głowy. Proszę mamę i ona też zaczyna żle się czuć .
Zdejmuję suknie.....rezygnuję

Tak mi się przypomnialy słowa A.Kwaśniewskiego - Lwie Rywinie i Sabo nie idżcie tą drogą. może mi też podświadomość podpowiada- to nie Twoja droga


Re: Suknia ślubna i zawroty głowy - Dzina - 01-02-2017

Może ktoś ma jakiś pomysł na interpretację,albo odpowiedni rozkład na znaczenie snu ?


Re: Suknia ślubna i zawroty głowy - madrugada - 01-02-2017

Dzina, dla mnie slub to nowy poczatek zycia. podkresla to kolor bialy sukni (kolor do zapisania, jak biala kartka papieru). Mysle ze masz gdzies swiadomosc, ze taki poczatek bylby tobie potrzebny a jednak nie udaje sie tobie to, malo tego szukasz pomocy u innych. A faktem jest ze na krok w przod musisz sie zdecydowac sama. Nikt tego za Ciebie nie zrobi. Jednak rezygnujesz.

Mysle, ze sen wlasnie to chce pokazac, ze nie walczysz o cos nowego, dobrego, tylko tkwisz w starym.

przemysl to sobie Uśmiech


Re: Suknia ślubna i zawroty głowy - Dzina - 01-02-2017

Niestety....mój partner nie chce tego ślubu.
Nigdy nie powiedział mi tego wprost.ale ja widzę i czuję. Temat porusza£am wiele razy przez te 9 lat..... ale cóż nie będę go prosić. . mogę tylko sama siebie oszukiwać.że jest mi "papier" nie potrzebny....


Re: Suknia ślubna i zawroty głowy - madrugada - 01-02-2017

Nie o to chodzi, czy on chce czy nie chce. To Twoj sen i Twoje emocje. Otworzenie sie na cos nowego jest i ma byc Twoim dzialaniem, w Twoim zyciu, ale nie wcale nie musi byc doslownie slub, tego nie napisalam Uśmiech
Sen po prostu mowi, krzyczy Twoja podswiadomosc, ze chce czegos nowego, a ty sama sie po prostu nowosci boisz i stad zawroty glowy.
Czekasz az ludzie dookola Ciebie "zapna ta suknie" i dadza Tobie nowy poczatek, a sama z dzialania po swojej stronie rezygnujuesz.
Przemysl prosze to raz jeszcze Oczko


Moje sny - Dzina - 14-03-2017

Witam.
dzisiejszej nocy śnilło mi się.że wyjechałam z mamą i siostrą w góry. Podczas spaceru zgubiłam się. zatrzymaam się obok domu.któwy wygladał niemal identycznie jak mój rodzinny dom.
Zza firany przyglądał mi się Chłopak.w koncu wyszedl na dwór wynieść śmieci i zaczą ze mną rozmawiać.  Razem ze swoim bratem zaprosił mnie do domu.zebym mogla zadzwonić po kogoś. żeby po mnie przyjechali. 
W domu trwały przygotowania do zabawy były przystawki i kieliszki z szampanem.
Przyjecha po mnie szwagier.ale zostalimy na kolacji w tym domu.Przyszała mama tych chłopaków ....potem byłam w związku z tych chłopakiem.zadowolona szczęśliwa. 
 Jak myślicie czy ten sen zwiastuje nową znajomość czy też podswiadomoscsie odzywa.że pora na zmiany ???.


Sen o byłym sąsiedzie - Dzina - 21-02-2021

Witam.
Mój sąsiad wyprowadził się w grudniu. Nie widziałam go od tego czasu.
Śniło mi się, że mieszkaliśmy obok siebie w moim mieście rodzinnym.
Nie zwracałam na niego uwagi czyli tak jak w rzeczywistości.
Później spotkałam go w kościele.
Nadal udawałam, że nie widzę. Powiedział mi cześć. Udawałam, że nie słyszę.
Gdy wychodziliśmy z kościoła chwycił mnie za rękę i powiedział Cześć, przedstawił się. Trzymał mnie za rękę i tak szliśmy, a on opowiadał dlaczego się wyprowadził. Że mieszka kilka km dalej, że teraz wynajmują dom z rodziną żony.

Z tego co słyszałam mieszka ulice dalej, ale nie wiem czy to prawda.
Czy ten sen może oznaczać moje niezadowolenie nie, niespełnienie oczekiwań w związku z tą znajomością czy raczej jakieś wydarzenie?

Maxie na to pomysł ?
Pozdrawiam