Moje sny
#1

Moi drodzt zawsze po preudzeniu sięgam po sennik i niestety jak się okazuje wszystko na nie.
A to kłótnie w rodzinie, a to niezadowolenie z partnera bieda ,rozczarowanie .......jakieś złe losy.
A tu od pewnego czasu miła niespodzianka...
Wczoraj w nocy śniło mi się piękne nowe mieszkanie i malarz ,która na każdej ścianie robił mi próby kolorów i zapamiętałam kolor NIEBIESKI  I FIOLETOWY.
A dziś przyśnił mi się piec pełen złotego żażącego węgla i szwagierka ,płacząca przy stole w domu moich rodziców.
Czy dobrze przeczuwam ,że te sny nie są tak bardzo pesymistyczne ?
Odpowiedz
#2

Symbolika fioletu we śnie może zapowiadać zmianę , filozofii życiowej, wyzwolenie z toksycznej relacji lub przełamanie słabości i samoograniczeń. Zapowiada drogę zmian i wchodzenie na kolejne etapy rozwoju osobistego.
Kolor niebieski we śnie może też być wskazówka aby w trudnych sytuacjach kierować się intuicją.
Widzieć żarzący się węgiel może być oznaka nieoczekiwanego szczęśliwego wydarzenia dla Ciebie jak i osób bliskich.
Szwagierka może poprosić Cie o pomoc,wsparcie.
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję za interpretację. Bardzo mi pomogłaś Uśmiech
Odpowiedz
#4

niemowle...we śnie moje ,którego w rzeczywistości nie mam opieka nad nim i pielęgnacja
Odpowiedz
#5

szczęśliwy i spełniony związek z mężczyzną przpominającym aktora i krew z rany
Odpowiedz
#6

moi drodzy tej nocy budziłam się dosłownie co chwilkę....
a teraz mam wrażenie,że zaraz zasnę na stojąco hehh
na co dzień jestem okularnicą,w nocy śniło mi się ,że okulary mi spadały czy nawet nosiłam je dziwnie odchylone...

tak podejrzewam,że to znak ,żebym zajeła się rzeczywistością ,a nie bujała w obłokach...
Proszę o pomoc w interpretacji Uśmiech
Odpowiedz
#7

złamane to zły znak
Odpowiedz
#8

Oj tak i zaraz bylły kłótnie w rodzinie,a dziś zęby mi się śniły więc już naprawdę nic mnie nie zdziwi.....

Ale kiedyś częśto śniły mi się skaczące ż przyjemności żaby / te podobno zapowiadają szczęście.Oj przydało by się trochę radości ....
Odpowiedz
#9

wczoraj po rozmowie z sąsiadem byłam cała rozstrzęsionai i zdenerwowana,sąsiad choruje psychicznie i zazynam się go troche bać ,może to przyczyniło się do takiego snu

spadłam z konia i leżałam w kale nie swoim tylko koni na stadninie byłam tak słaba,że nie mogłam się podnieść z tej kałuży kału dokoła mnie stały konie a koło mnie leżał martwy kogut...póniej przeszli koł mnie ktoś znajomy rodzina chybaa a ja nadal nie mogłam się podnieść..........

proszę o pomoc w interpretacji
Odpowiedz
#10

Ja bym ten sen zinterpretowała w ten sposób , że jesteś w niebezpieczeństwie, wydaje mi się, że ten sąsiad bardzo Ci zazdrości, obgaduje Cię, jest chciwy, kłótliwy, chce ciągle robić Ci na złość... Martwy kogut może oznaczać jego chore ambicje, a także chęć skrzywdzenia Ciebie i ciągłe kłótnie, zwady...
Ale nie martw się nie każdy sen ma odbicie w rzeczywistości, mógł być On jedynie przewodnikiem tej złej energii, którą w sobie nazbierałaś po rozmowie z sąsiadem.
Wszystkiego Dobrego Kwiatek
Odpowiedz
#11

dziękuję,mam nadzieję,że wszystko skończy się dobrze....
Odpowiedz
#12

Wyrzucilas wczoraj z siebie sporo "smierdzacych" slow do sasiada , co sprawilo, ze przytarlas mu troche nosa, bo przestal piac. W snie byl pokazany jako kogut. Jednak zle sie z tym czujesz, ze tak nisko upadlas i weszlas na jego poziom dyskusji ,stad fakt, iz w snie spadlas z konia i nie mogals sie podniesc. On musial Cie niezle sponiewierac w tej klotni, wyrzucil z siebie cale łajno. Kogut jest symbolem, ze na jakis czas bedziesz miala spokoj z jego pieniactwem ale sporo Cie to kosztowalo i trudno Ci bedzie sie z tego otrzasnac.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#13

nie,nie nie było rzadnej kłótni ani wymiany zdań....sąsiad mnie często zaczepia,żeby się wygadać ,opowiada głupoty ,bo jest chory psychicznie praktycznie każdy od niego uciekaw
wczoraj trochę się rozkręcił zaczoł przeklinać ja wysłuchałam i sobie poszłam ,przestraszyłam się,jego zachowania w domu rozmawiałam z chłopakiem,że muszę zacząć go unikać,postawić się,że nie mam czasu.....kłótni z mojej strony nie było
Odpowiedz
#14

Ale przeklinanie z jego strony bylo.
Odpowiedz
#15

tak,ale nie pod moim adresem tylko w rozmowie,wylewał swoje żale na osoby trzecie i posypały się takie słowa,że hej i tak jak mówię wystraszyłam się
Odpowiedz
#16

W kazdym na razie na jakis czas bedziesz miala z nim spokoj. O tym mowil ten sen.
Odpowiedz
#17

Ja bym jednak podeszła do tego z ostrożnością. Zdecydowanie sen ostrzega przed niebezpieczeństwem, kał z którego nie możesz się wydostać, zrzucenie z konia i stojące obok ciebie...
Kogut, zapewne znaczy jakieś pokonanie. Sam w sobie jest pozytywny, ale martwy... ciężko to zinterpretować. Tym bardziej, że nie wiadomo, kto go zabił. Ja bym uważała na sąsiada, bo może coś planować i chcieć się mścić.
Odpowiedz
#18

Więc moi drodzy,każdy z was ma po troszku rację.
\sobota i niedziela spokój ,a dziś z samego rana sąsiad wariował więc musiałam obudzić chłopaka ,żevby ze mną wyszedł ,bo bałam się sama wyjść do pracy. Wzrok sąsiada przerażający....ja myślę,że on nie czycha bezpośrednio na mnie to jest chory człowiek ,może skrzywdzić każdego ,albo nikogo.
Dzisiaj zniło mi się,że byłam na jakimś placu i wszyscy chcieli stamtąd uciekać ,uciekali na koniach ale, nie mieli kamizelek i kiedy przekroczyli jedno miejsce spadali i umierali a ja stałam i wołałqam nie masz kamizelki nie jedź tam...i od samego rana sąsiad. Normalnie mam już dość najchętniej bym się wyprowadziła z tego miejsca.............nikomu nie życzę tekiej syt....
Odpowiedz
#19

Dzina postawilam karty na tego sasiada z pytaniem ; Czy cos Ci od niego grozi? Nie musisz sie przejmowac, nic Ci od niego nie grozi, nie jestes w zadnym niebezpieczenstwie fizycznym. Karty radza abys nie czula sie wiezniem tej sytuacji. To co zrobisz zalezy od Ciebie i spokojnie mozesz zmienic miejsce zamieszkania, nie musisz tam byc. Nie czuj sie wiezniem, nie mysl zde nie masz wyjscia bo masz , tylko z wyrwaniem sie z niej moze byc trudno bo na te chwile nie umiesz tego zrobic ale przynajmniej rozwaz te mozliwosc. Pozycz pieniazki od kogos i zmien mieszkanie, mozliwe ze splaty bedziesz dokonywac ratami ale rodzice Ci pomoga.
Odpowiedz
#20

Lady masz racje muszę się zebrać w sobie i stanowczo powiedzieć daj mi spokój.........a propo mieszkania od dawna mamy coś na oku i jest możliwość,żeby na jesień tam zamieszkać ,a tu dużo zależy od mojego partnera.Myślę,że przeprowadzka to najlepsze wyjście z sytuacji.Bardzo Ci dziękuję Lady,uspokoiłaś mnie.Wszystkiego dobrego.
Odpowiedz
#21

Dzina napisał(a):Lady masz racje muszę się zebrać w sobie i stanowczo powiedzieć daj mi spokój.........a propo mieszkania od dawna mamy coś na oku i jest możliwość,żeby na jesień tam zamieszkać ,a tu dużo zależy od mojego partnera.Myślę,że przeprowadzka to najlepsze wyjście z sytuacji.Bardzo Ci dziękuję Lady,uspokoiłaś mnie.Wszystkiego dobrego.

Buziak
Odpowiedz
#22

Dzisiejszej nocy śniło mi się ,że byłam na pogotowiu w celu podłączenie kroplówki - w rzeczywistości miałam już dwie kuracje dożylne i wcale nie wykluczone ,że będzie trzecia
no i siedzę i czekam i przychodzi pani dr i mówi do mnie "Droga Pani nie możemy podłączć kroplówki ,bo wg badań krwi - i macha mi tymi badaniami przed nsem - jest pani w 8 tygodniu ciąży, a więc proszę się skontaktować ze swoim lekarzem prowadzącym ,bo kroplówka jest zbyt ostra na Pani stan"
a ja na to no co pani ja w ciąży niemożliwe.........

Wg sennika sen o ciąży oznacza rychłe bardzo ważne pozytywne zmiany ,na które od dawna czekamy , pod warunkiem ,że sami podjęliśmy kroki ,aby je wprowadzić w życie


no jeśli tak ma być to piękniej sobie wyśnić nie mogłam Hura Hura Hura

leki biorę i na kursy latam i robię wszystko, żeby moje życie się zmieniło ...a jak Wy rozumiecie ten sen

Zapraszam do opinii Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości