Forum Ezoteryczne Dobry Tarot
Niepokojące uczucie - lęk przed rozkładaniem kart - Wersja do druku

+- Forum Ezoteryczne Dobry Tarot (https://dobrytarot.pl)
+-- Dział: Tarot w praktyce (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Tarot-pytania i praktyczne porady (https://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=124)
+--- Wątek: Niepokojące uczucie - lęk przed rozkładaniem kart (/showthread.php?tid=2299)



Niepokojące uczucie - lęk przed rozkładaniem kart - piotr2222 - 18-09-2012

czy zdarzylo sie wam przed rozkladaniem kart miec jakby atak czarnych mysli niepokój nie wiadomo dokladnie skąd?


Re: Niepokojące uczucie - PczółkaMaja - 18-09-2012

raz miałam takie coś, jak zaczynałam korzystać ze swojej talii..
Ale przeważnie u mnie wiąże się to z tym,że potrafię czasami baaardzo przywiązać się do danej sprawy, mimo,żestaram sie uspokoić to wiadomo cienko mi to wychodzi..


Re: Niepokojące uczucie - alathea - 18-09-2012

nie, nie zdarzylo mi sie

moze zrob wczesniej jakas medytacje albo cwiczenia na "oczyszczenie" umyslu, wyciszenie
mozesz tze dodatkowo zapalic swieczke, jesli Ci to pomaga


Re: Niepokojące uczucie - Safira - 18-09-2012

Ja miałam, może nie atak czarnych myśli, ale niepokój. To też było wtedy, kiedy po paru latach przerwy wróciłam do kart. To chyba normalne u początkujących, później się człowiek przyzwyczaja i nie zwraca uwagi. Wróżbiarstwo to praca na energiach, a te mogą być różne, zależy komu i na co stawiamy karty. Poza tym każda karta też ma swoją energię. Trzeba zapoznać się z BHP i wliczyć w koszty, że tarot to nie jest piknik, ale praca w ciężkich warunkach (Ci, którzy wróżą za pieniądze powinni mieć wliczone "szkodliwe" :mrgreen: ). Niektóre zawody tak mają, że dosyć mocno obciążają psychikę - praca w szpitalu, w hospicjum, przedsiębiorstwo pogrzebowe, górnictwo, kierowca kolei podziemnej, nauczyciel, a nawet call center czy ankieter - tu też trzeba mieć mocne nerwy i pewne predyspozycje. Tarot tu się znakomicie wpisuje. Kwiatek


Re: Niepokojące uczucie - piotr2222 - 18-09-2012

zastosowalem oczyszczanie siebie i kart


Re: Niepokojące uczucie - PczółkaMaja - 18-09-2012

ale zawsze tak masz,że czujesz lęk, strach?


Re: Niepokojące uczucie - piotr2222 - 18-09-2012

raz sie zdarzylo bez powodu przy dobrym samopoczuciu


Re: Niepokojące uczucie - Tarofides - 18-09-2012

Możesz też uznać to za sygnał aby nie wróżyć w tym momencie (może nawet w tej sprawie)


Re: Niepokojące uczucie - Alexis - 27-12-2012

Tak sie zastanawiam... Nie wiem , czy tak powinno być, czy może to jakaś moja osobista sugestia i źle wróżę, ale często znam już odpowiedź na zadane pytanie juz w momencie wzięcia w dłonie talii i tasowania jej, już wyczuwam energię , na jednych lżejszą na innych "widać , że skupieni na pieniądzach" nawet jeśli stawiam na kogoś przez Internet kogo nie znam. Może w tym tkwi cały sęk tarota i wróżb?

I jeszcze jedno lepiej , jeśli nie czujesz, do końca "this is it" to jest ten moment aby zakonczyc tasowanie ... tasuj dalej, nie ma miejsca na wahania bo wtedy wróżba wychodzi nie prawdziwa