Niepokojące uczucie - lęk przed rozkładaniem kart
#1

czy zdarzylo sie wam przed rozkladaniem kart miec jakby atak czarnych mysli niepokój nie wiadomo dokladnie skąd?
Odpowiedz
#2

raz miałam takie coś, jak zaczynałam korzystać ze swojej talii..
Ale przeważnie u mnie wiąże się to z tym,że potrafię czasami baaardzo przywiązać się do danej sprawy, mimo,żestaram sie uspokoić to wiadomo cienko mi to wychodzi..
Odpowiedz
#3

nie, nie zdarzylo mi sie

moze zrob wczesniej jakas medytacje albo cwiczenia na "oczyszczenie" umyslu, wyciszenie
mozesz tze dodatkowo zapalic swieczke, jesli Ci to pomaga
Odpowiedz
#4

Ja miałam, może nie atak czarnych myśli, ale niepokój. To też było wtedy, kiedy po paru latach przerwy wróciłam do kart. To chyba normalne u początkujących, później się człowiek przyzwyczaja i nie zwraca uwagi. Wróżbiarstwo to praca na energiach, a te mogą być różne, zależy komu i na co stawiamy karty. Poza tym każda karta też ma swoją energię. Trzeba zapoznać się z BHP i wliczyć w koszty, że tarot to nie jest piknik, ale praca w ciężkich warunkach (Ci, którzy wróżą za pieniądze powinni mieć wliczone "szkodliwe" :mrgreen: ). Niektóre zawody tak mają, że dosyć mocno obciążają psychikę - praca w szpitalu, w hospicjum, przedsiębiorstwo pogrzebowe, górnictwo, kierowca kolei podziemnej, nauczyciel, a nawet call center czy ankieter - tu też trzeba mieć mocne nerwy i pewne predyspozycje. Tarot tu się znakomicie wpisuje. Kwiatek
Odpowiedz
#5

zastosowalem oczyszczanie siebie i kart
Odpowiedz
#6

ale zawsze tak masz,że czujesz lęk, strach?
Odpowiedz
#7

raz sie zdarzylo bez powodu przy dobrym samopoczuciu
Odpowiedz
#8

Możesz też uznać to za sygnał aby nie wróżyć w tym momencie (może nawet w tej sprawie)
Odpowiedz
#9

Tak sie zastanawiam... Nie wiem , czy tak powinno być, czy może to jakaś moja osobista sugestia i źle wróżę, ale często znam już odpowiedź na zadane pytanie juz w momencie wzięcia w dłonie talii i tasowania jej, już wyczuwam energię , na jednych lżejszą na innych "widać , że skupieni na pieniądzach" nawet jeśli stawiam na kogoś przez Internet kogo nie znam. Może w tym tkwi cały sęk tarota i wróżb?

I jeszcze jedno lepiej , jeśli nie czujesz, do końca "this is it" to jest ten moment aby zakonczyc tasowanie ... tasuj dalej, nie ma miejsca na wahania bo wtedy wróżba wychodzi nie prawdziwa
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości