Witam
#1

Witam,
Jestem Laura Vitts. I od razu została zablokowana. bez mozliwości nawet odpowiedzi na zarzuty. No nic witam i jako, że nie mogę ustosunkowac się do mojego zablokowania inaczej i nawet odpowiedzieć moderatorowi, uprzejmie i z grzecznością żegnam Państwa i poszukam pomocy u osób, które faktycznie chcą pomóc osobie w potrzebie. Jak kogos takiego znajdę w miarę szybko, bo niestety żyć to mi się już dawno odechciało. Dziękuję za kolejny kamień zwalony na mocno już obitą głowę. Miłego dnia.
Odpowiedz
#2

To nie są zarzuty...to Regulamin, do którego trzeba sie zastosować, jeśli chce się otrzymać poradę/wróżbę na naszym Forum...
Na poczatku wejscia na Forum zostałas powiadomiona o tym komunikatem...wiec prosze nie mówić, ze nie daję Ci szansy wytlumaczenia...
Możesz w tym wątku pisać, pytać...dopóki nie uzbierasz co najmniej 3 postów... czy to tak dużo, chyba nie... Oczko
Blokada na prośby o wrózbę, jeśli nie zastosowałaś sie do Regulaminu...jest systemowa...i tak mamy na naszym Forum... Oczko
Każda osoba, która prosi o wrózbę jest w potrzebie otrzymania porady /podpowiedzi z kart...rozumiemy to...ale trzeba zastosować się do Regulaminu...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości