Wróżba 2023
#1

Witaj Hazar,
chciałam poprosić o wróżbę na I połowę przyszłego roku Uśmiech
Mogę tutaj w tym wątku, czy powstanie nowy wątek z wrozbami na przyszły rok? Uśmiech
Pozdrawiam serdecznie  Buźki
Odpowiedz
#2

Witaj Anussshka
Pytanie: chciałam poprosić o wróżbę na I połowę przyszłego roku
XIII Śmierć, 6 Buław, IX Pustelnik
W pierwszej połowie roku pojawia się jakiś konflikt wewnętrzny, pomiędzy tym jak powinnaś, a jak się będziesz chcieć się zachować.
Może pojawić się wybór miedzy starą robotą, a nową, ale bardzo ciężko będzie się zdecydować tak jak i w życiu uczuciowym.
Jeśli jesteś w związku to On jest już martwy, ale nowego na horyzoncie nie widać jeśli już to przygodny seks, w biegu czy w samochodzie.

Zdrowie w porządku, jeśli już to możliwe zatoki, pokazują się piękne zdrowe włosy i dobrze zasilone ciało.
Raczej stagnacja przez okres tych paru miesięcy, zmaganie się z własnym wnętrzem i chęć by wszystko pier.....ć i wyjechać.

Nadchodzi czas zmian, ale cały czas się wahasz, trzeba zastanowić się czego chcesz od życia.
życzę podjęcia decyzji, bo w najbliższym czasie będziesz stać w rozkroku.

wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję za wróżbę 
Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak szybko odpowiedzi (ewentualnie jedynie twierdzącej), bo w zasadzie to chciałam doprecyzować swoją prośbę  O pracę Ciebie kiedyś pytałam i bardzo podobnie wypadła mi ta wróżba, dlatego chciałam pominąć ten aspekt mojego życia, żebyś nie traciła swojej Energii niepotrzebnie 
Masz rację - cały czas się waham w jednej kwestii, ale trzeba się w końcu na coś zdecydować...
Troszkę szkoda, że w życiu uczuciowym u mnie taka stagnacja...Nie da się dokładniej określić tej dziedziny i tych ewentualnych rozterek sercowych? 
Ślicznie dziękuję za poświęcony czas Buźki
Odpowiedz
#4

da się Oczko zapytaj konkretnie

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

W takim razie zadam konkretne pytanie o I połowę 2023 roku w aspekcie związków i miłości w moim życiu: czy poznam kogoś albo czy będę miała możliwość zbudować związek z kimś? A także jaką radę mają dla mnie Karty w tej dziedzinie życia 
Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam
Odpowiedz
#6

Witaj anussshka
Pytanie : czy poznam kogoś albo czy będę miała możliwość zbudować związek z kimś?
2 monety - raczej nie, nie szykuj się w pierwszej połowie do nowego związku czy relacji, będziesz zwyczajnie zajęta. Widzę cię w biegu i patrzącą pod nogi. Zarabianie pieniędzy będzie ważniejsze niż inne sprawy i tylko na tym się skupisz.

A także jaką radę mają dla mnie Karty w tej dziedzinie życia
0 Głupiec - Nie bać się robić pierwszy krok. Zwyczajnie zaczepiaj jeśli ktoś ci się podoba, nie czekaj aż się domyśli, czy sam zadziała bo możesz trafić na gamonia i nic z miłości nie wyjdzie.
I korzystaj z rad jakieś bliskiej przyjaciółki czy przyjaciela w tych sprawach, ma świetną intuicję, jeśli będziesz popełniać głupstwo, skutecznie cię powstrzyma.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Wracam z weryfikacją, bo już za parę dni koniec czerwca Otóż miałaś rację - przez te parę miesięcy miałam okres stagnacji, wiele konfliktów wewnętrznych i chęć by wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady   W sprawach sercowych także totalny zastój... a On faktycznie jest już martwy... Co do zdrowia to aż 2 razy miałam przygodę z zatokami, które odnowiły mi się po wielu latach (także znowu jakże trafnie z Twojej strony)  
Nie planuję natomiast pytać o II połowę bieżącego roku Na końcu wróżby napisałaś "nadchodzi czas zmian" - no to niech nadchodzi - chętnie dam się zaskoczyć  Lubię niespodzianki 
Jeszcze raz ślicznie dziękuję i życzę dużo dobrego! Uśmiech
Odpowiedz
#8

Pozostaje życzyć najpiękniejszych niespodzianekUśmiech
Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#9

Witaj Hazar Uśmiech Nie planowałam pytać o II połowę bieżącego roku, jednakże wygrała kobieca ciekawość... Będę bardzo wdzięczna, jeżeli powiesz mi jakie to te wielkie zmiany szykują się w moim życiu do końca bieżącego roku (oczywiście poza tematem pracy, o którą już pytałam i wiem, że nadal będę tkwić w tym dziadostwie kolejny rok bez jakichkolwiek zmian)? Uśmiech
Odpowiedz
#10

Witaj Anussshka
Pytanie: Będę bardzo wdzięczna, jeżeli powiesz mi jakie to te wielkie zmiany szykują się w moim życiu do końca bieżącego roku? 
XII Wisielec, 5 kielichów, 8 kielichów - Twój "sponsor" zawiesi wpłaty ?
Nie wiem czy dobrze widzę, ale te przelewy czy "profity" jakie czerpiesz od kogoś, one się zawieszą. Nie jest to "żywe" tylko wirtualne. "Płatności" odbywają się w sieci, bo widzę jak wyciągasz dłoń ale do monitora, nie do żywego Człowieka.
Coś się skończy i nie będziesz miała możliwości by to uruchomić od nowa, bo nie widzę nóg. 
Czyli cały czas ta wirtualna rzeczywistość.

Może tylko odetną ci internet Oczko ale tak to się dziwnie pokazało.

Pamiętaj że prognoza jest dla Ciebie. 
Chociaż dla osób postronnych może być jak kożucha, to Ty powinnaś zrozumieć o co chodzi.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#11

Dziękuję za wróżbę i wracam z weryfikacją
Mój "sponsor" czyli Bank - w końcu się dogadaliśmy i zostało podpisane co tam trzeba
Poza tym sprawa, w której to ja miałam spłacić pewne zobowiązanie, zakończyła się tą spłatą z mojej strony dużo szybciej niż planowałam
Jak ja się cieszę, że to się w końcu zakończyło...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości