Nowa znajomość
#1

Dzień dobry chciałam prosić o wróżbę dotyczącą relacji... Kilka miesięcy temu poznałam mężczyznę dużo rozmawialiśmy...on jest po przejściach i ja też... zaczęliśmy się spotykać jest szczery ale czasami mam wrażenie i uczucie jakby ktoś jeszcze był oprócz mnie... pytałam ale zaprzecza mówi że nie ma innej kobiety...
Chciałam zapytać czy rzeczywiście nie spotyka się z inną oprócz mnie i jak to się dalej potoczy 
Barbara 11.11.1979
Adam 4.05 1971
Dziękuję 🙂
Odpowiedz
#2

Aby dostać wróżbę trzeba mieć na koncie co najmniej 3 posty
Ale widzę, że masz już u nas konto...barbara12
https://dobrytarot.pl/member.php?action=profile&uid=172
sprawdź i potwierdź, ze to Twoje konto
Jest możliwość połączenia kont, wskaż z którego konta będziesz korzystać...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Tak to moje konto, do poprzedniego zapomniałam hasła i był stary mail którego nie używam... będę korzystać z nowego konta🙂
Odpowiedz
#4

Witaj Barbara

Pytanie: Chciałam zapytać czy rzeczywiście nie spotyka się z inną oprócz mnie ?

Królowa Mieczy - Tam ktoś jest, ale to nie kochanka. Miej się na baczności, bo kobieta ma cię na oku. To może być matka, ale i przyjaciółka, tylko że nie taka do głaskania. Tylko taka, że ostro cię spławi jak się jej nie spodobasz i to jak z nim postępujesz. 
Chłop ma jakiegoś swojego obrońcę, któremu bardzo ufa i liczy się z jego zdaniem.

i jak to się dalej potoczy ?
4 kielichy  - Bez szału, będziesz sobie cały czas o nim myśleć, a i tak nic nie wymyślisz. Zatrzyma się to w miejscu ze względu na szukanie dziury w całym. To nie jest już czas, by szukać znaku na niebie, tylko brać to co jest.

Człowiek po przejściach, jest zawsze niepełny i trzeba takie ryzyko założyć, że w relacji czegoś może brakować. 

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Dziękuję za odpowiedź...na pewno nie jest to matka... jego siostra też mnie bardzo polubiła ,bo próbuje go postawić na nogi...już od dawna intuicja mi mówiła że ktoś jest ale skoro to nie kochanka to dlaczego to ukrywa... pytałam go i mówiłam że nie mam problemu żeby wyszedł z koleżanką na kawę czy spacer tylko bym chciała o tym wiedzieć ale on cały czas twierdził że z nikim się nie spotyka ...do tego snuje plany długo terminowe wobec mnie...sama nie wiem co zrobić bo skoro nie jest wobec mnie szczery to jak zaufać takiej osobie
Odpowiedz
#6

Każdy człowiek ma prawo do intymności. Uszanuj to.

Wszyscy mamy miejsce w sercu, gdzie nie ma miejsce na więcej niż jedną osobę.
Nie bądź zachłanna, bo jeśli spróbujesz zawładnąć nim do reszty, straci dla Ciebie wartość. Będzie jak przegrzebany kosz.

To może być Matka, czy siostra, to że czujesz od nich sympatie nie znaczy, że cię bacznie nie obserwują.
Ciesz się bliskością, tak po porostu.
Nie szukaj na wyrost, po prostu spróbuj go kochać.

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Dziękuję 🙂... za dużo po tyłku od życia dostałam i nie jest mi łatwo...ale będę musiała zmienić moje zachowanie i zacząć mu ufać bo wiem że mu bardzo zależy
Odpowiedz
#8

Widzisz jakie to piękne. Masz szanse znowu komuś zaufać. Nauczyć się tego przy nim.
Otworzyć się na innych i pozbyć utartych stereotypów.
A to jest bardzo trudne.
Pocieszaj się tym, że On też tak ma Oczko też jest mu ciężko.

Trzymam kciuki.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości