Witam :-)
#1

Prosze mi wybaczyc brak przywitania sie Rotfl

Od dlugiego  czasu tu zaglądam choć nie byłam zarejestrowana. Interesuje mnie tematyka nie tylko związana z tarotem. Z tarota nie robię czytania choć ten temat nie jest mi obcy. Kiedyś miałam przygodę  z tarotem. Wracam do tego jak do ulubionej lektury, zwłaszcza wtedy gdy  coś mi się przydarza nieoczekiwanego, emocjonalnie trudnego. Czytam na blogach lub forach polskich (angielskich także) znaczenia poszczególnych kart, analizy I odniesienia do konkretnych sytuacji. Taki spacer, najczęściej po Arkanach Wielkich. Analizowanie swojego podejścia do pewnych spraw, ograniczeń które mnie blokują, bledow ktore popelniam I których nie rzadko  jestem swiadoma. To taka podroz w glab siebie. Zwlaszcza wtedy gdy mam wrazenie ze stoje na rozdrozu i nie wiadomo w ktora strone isc. Daje pewnego rodzaju motywacje, uzbraja  w cierpliwosc I spokoj. 
Generalnie  w zyciu kieruje sie, staram sie przynajmniej, rozumem, faktami, rozwazam za I przeciw. 

Do przylaczenia sie do forum, w sensie zarejestrowana, zmotywowala  mnie prosba o wrozbe. Dla mnie ciężka emocjonalnie sytuacja.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#2

Witaj, kasha_80,  Uśmiech
Odpowiedz
#3

Witaj ! Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz
#4

Witaj Oczko
Odpowiedz
#5

Witaj

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości