Prośba o wróżbę
#1

Witaj Hazar, 
czy mogę Cię prosić o wróżbę dotyczącą możliwej relacji? 
Chodzi o dziewczynę brata mojego partnera. Mijamy się często na ulicy, spotykamy na siłowni, mieszkamy blok obok, ale szerszego kontekstu brak, nigdy nie rozmawiałyśmy poza "cześć". Bracia też się nie widują. Chciałabym w związku z tym zapytać czy jest jakaś szansa na rozwój tej znajomości? Co musiałoby się zadziać? Jak ta dziewczyna mnie odbiera?

Z góry dziękuję
Paulina

Paulina zastosuj się do Regulaminów obowiązujących na naszym Forum, a także Regulaminu Gabinetu Hazar na pierwszej stronie...wtedy będzie możliwość otrzymania wróżby 
Odpowiedz
#2

(12-07-2024, 18:32)Krystyna napisał(a):  Paulina zastosuj się do Regulaminów obowiązujących na naszym Forum, a także Regulaminu Gabinetu Hazar na pierwszej stronie...wtedy będzie możliwość otrzymania wróżby 

Krystyno dzięki za odpowiedź. Przeczytałam, moja data urodzenia 10 03 1993, daty urodzenia osoby o którą pytam niestety nie znam, ale ma także na imię Paulina, jest starsza o ok. 5 lat. 

Jeśli chodzi o naświetlenie problemu to myślę, że go przedstawiłam - proszę o wróżbę dotyczącą relacji z dziewczyną brata mojego partnera. Widuje ją dość często w okolicy na osiedlu, nasze częste spotkania są dość zastanawiające - mijam się dość często z nią, ale nie ma szerszego kontaktu a wydaje mi się, że obie byśmy tego chciały. Stąd też chciałabym  wiedzieć jak ona mnie postrzega, czy chce tego kontaktu i jaka jest na niego szansa? Jakie działania by ją zachęciły, aby taki kontakt podjąć, czy w ogóle do takiego kontaktu dojdzie? jeśli tak to kiedy. Z góry dziękuję. Wrócę z odpowiedzią jak się to potoczyło Oczko
Odpowiedz
#3

Paula...proszę o aktywność w tematach na forum, mamy sporą tematykę... Uzbieraj co najmniej 3 posty...
Wszystkie twoje posty w Gabinecie Hazar, czy innym wątku wróżbiarskim nie są wliczane do wymaganych tych co najmniej 3 postów...
Twoja prośba o wróżbę będzie odblokowana po zastosowaniu sie do Regulaminu Darmowych Wróżb
https://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=4995

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości