Boski Tarot u Hazar

Dziękuje Magnolia

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Hazar, jak w tym roku będzie wyglądać znajomość z tym człowiekiem? Dane prześlę ⭐
Odpowiedz

witaj Rozalka


Pytanie: jak w tym roku będzie wyglądać znajomość z tym człowiekiem?

XVI Wieża, Paź kielichów - Coś się zawali w tej znajomości, ale bardziej przez los, bo on o tym zadecyduje. Ktoś komuś zrani uczucia i to mocno. Szczególnie, że te uczucia dopiero się rodzą i przez to, że brak im solidnych podstaw, mogą się rozprysnąć jak bańka mydlana. I chociaż znajomość może potem kuleć, to Ty już zadecydujesz czy chcesz to ciągnąc czy nie. Prawdopodobnie pożegnasz się z nim bez żalu.


wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję Hazar pozdrawiam
Odpowiedz

Hazar, czy on będzie się spotykał ze mną po koleżeńsku, np. wypad na piwo, wycieczka?
Odpowiedz

Witaj Rozalka


pytanie: czy on będzie się spotykał ze mną po koleżeńsku, np. wypad na piwo, wycieczka? 

XIII Śmierć - Raczej tych spotkań będzie unikał. Jeśli już uda ci się go wyciągnąć może być nieobecny. Nie widać ani ciała, ani ducha. Najbardziej prawdopodobne spotkania Online.

Jak coś się zadzieje korzystaj. Zawsze będzie co miłego wspominać. Lepsze to niż mielenie w żarnach niewykorzystanych szans. 
On na ten moment nie jest do życia. Ciężko o jakikolwiek rozkwit prócz jednego paczka róży.
Niestety ta róża, może być za mało.


wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Dziękuję serdecznie 😗
Odpowiedz

Czesc Hazar, 

Mam chroniczne problemy z dolna czescia plecow (lumbago). Meczy mnie to bardzo, ciagly bol od 8 miesiecy albo i dluzej. Chodze regularnie do fizjoerapeuty, robie cwiczenia, ale nic sie nie polepsza. 

Czy moglabys prosze spojrzec w karty czy cos podpowiedza co zrobic?

Ponadto,  bardzo utknelam w zyciu,  potrzebuje zmian i wyjsc z takiego zakletego kolka w ktorym sie znalazlam i w którym nie jestem szczesliwa. 

Czy moglabys tez mi w tym podpowiedziec od czego moznaby zaczac? 

Bardzo dziekuje  Papa
Odpowiedz

Tajlandia...na drugie swoje pytanie dostałaś sporo podpowiedzi i we wcześniejszych wróżbach od Seleny i od Hazar...nawet wróżby na ten rok z lutego i wcześniejsze wróżby...
Poczytaj, przemyśl  jak z tych podpowiedzi skorzystałaś, co robisz sama z siebie aby wreszcie powiedzieć" jest tak jak chcę, jak mogę "
Miło będzie jak pod tym kontem zrobisz weryfikację tych wróżb...ale może po zakończeniu tego roku...masz czas jeszcze kilka miesięcy podziałać w tym temacie...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz

Witaj Tajlandia

Pytanie: Mam chroniczne problemy z dolna częścią pleców (lumbago). Meczy mnie to bardzo, ciągły ból od 8 miesięcy albo i dłużej. Chodzę regularnie do fizjoterapeuty, robię ćwiczenia, ale nic sie nie polepsza. 
Czy mogłabyś proszę spojrzeć w karty czy coś podpowiedzą co zrobić

XII Wisielec - Pokazały sie dwie sprawy. 
Ucisk na nerw kulszowy, albo mięsień gruszkowaty w prawej nodze jak dobrze widzę, oraz dolny odcinek piersiowy. Tam jest następny ucisk. 
Przede wszystkim nieprawidłowa postawa, miednice trzeba cofnąć do przodu i wypchnąć spojenie łonowe. To powinno odciążyć odcinek piersiowy i lędźwie. Dodatkowo rozluźnić mięsień gruszkowaty, jakoś mi go ciasno opasło i ból promieniuje aż do pięty. Poszukaj sobie ćwiczeń z piłeczką pod pośladek.

Trzeba ćwiczyć, już cały czas. Jak skończysz to zaczynaj z powrotem. Najlepiej wpisz sobie ćwiczenia w grafik już na stałe. 
Pokazuje się, albo fizjologiczna utrata mobilności dysków miedzy kręgowych, albo chroniczny brak nawodnienia. Ale tego już nie naprawi, teraz jest walka o zachowanie tego co jest.

Czyli dbamy o zdrowie, Ćwiczenia takie jak zaleca prowadzący i odpowiednia dieta zapewniająca równowagę wodno- elektrolitową.

Tak to wygląda

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Bardzo dziękuję! 
Będę ćwiczyć i kontynuować fizjoterapię!
Odpowiedz

(30-04-2024, 20:31)Hazar napisał(a):  Witaj Danka


Pytania: Czemu pojawił się w moim życiu? A ja w jego? Czy po prostu mieliśmy się spotkać by coś przerobić jakoś się wesprzeć w trudnych momentach, których od początku znajomości było wiele, a teraz pójść swoimi ścieżkami?.
5 monet - Do spotkania doszło poprzez braki. Oboje byliście tak samo wyposzczeni, więc siłą rzeczy była obopólna zgoda na to by czerpać z siebie ze wzajemnością. Nie było tu niczego do przerobienia, pokazała się tylko zwyczajna bieda. 
Tylko że jest szkopuł, nie możecie siebie zaspokoić, bo to tak, jakby nędzarze próbowany się nawzajem wzbogacić. Bez pracy, tylko wyciągając do siebie ręce po "daj"

Czy po wczorajszej wymianie przykrości i wyrzutów przetrwamy jeszcze silniejsi w naszej relacji?
Rycerz kielichów - Nie widać by to przetrwało, na razie są tylko emocję, w ogóle nie widać nic prócz emocji.

jak będą przebiegać nasze wspólne drogi?
As buław - Nie macie wspólnej drogi. Pokazuje się tylko ogień, czyli jeśli się coś zadziej to tu i teraz. Jedyna struktura jaka się pojawia jest statyczna.

Czy starczy mi i jemu sił by to przetrwać i pójść wspólną drogą?
XI Sprawiedliwość - Nigdzie nie pójdziecie, możliwe że stanie to w miejscu. Pojawi się niechęć i wola by odejść od siebie. Ale możne tak być, że będzie się kurczowo trzymać jakiejś koncepcji, że jesteście dopasowani, a tak naprawdę jesteście diametralnie różni.

 Danka, podobne przyciągnęło podobne. Daj Boże by w biedzie odnalazła się miłość, ale co jak ktoś się pojawi lepiej sytuowany? 
Ktoś może dać dyla. A takie trzymanie się siebie, tylko dlatego, że poczucie własnej wartości jest zaniżone nie jest miłością. 
W tym obrazie żadne z was nie ma siły. Nie próbuje nawet iść. 
Zresztą te żale i pretensje biorą się właśnie z wewnętrznej biedy. Nie macie za bardzo czym się obdarzać, a to co sobie dajecie nie zaspokaja nawet podstawowych potrzeb.

Tak to wygląda. Próbuj być hojna i bezinteresowna. Możliwe że on widząc twoje zaangażowanie, też zechce ci więcej dać.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Cześć Hazar
Wracam z weryfikacją choć musiałam troche ochłonąc
Rozsypalo się jak domek kart wiele obietnic z jego strony nawet mieliśmy zamieszkać razem, aż nagle z dnia na dzień mnie zostawił i nawet nie podał przyczyny choć w pewnym momencie jak naciskałam by cokolwiek wytłumaczył, powiedział że przeszkadza mu moja nadwaga i pomimo tego że jestem wspaniałą kobietą to nie może być że mną...
Ojj wiele łez poleciało i nocy nie przespałam ale cóż przecież go błagać nie będę bo skoro nagle zaczęłam mu przeszkadzać to pewnie poznał tą lepszą jak pisałaś. 

A myślisz Hazar że ja kogoś jeszcze poznam takiego na stałe kto mnie pokocha?
A jeśli ktoś się pojawi to czy długo czasu upłynie do tego spotkania.
Ja nie nadaję się do samotnego życia, ile można żyć w takiej stagnacji.

If You Can Dream It, You Can Do It
Odpowiedz

Witaj Danka



Pytanie: Czy ja kogoś jeszcze poznam takiego na stałe kto mnie pokocha?
A jeśli ktoś się pojawi to czy długo czasu upłynie do tego spotkania.
6 Buław - Tak jak najbardziej tak, tylko że miłość będzie okazywał przede wszystkim przez łózko Oczko więc nie dziw się jak będzie Cię pożądał cały czas i wciąż.
Daje mu pół roku na to by stanął na twojej drodze, czy raczej Ty mu w nią wejdziesz. 
Może tak być że spotkanie będzie związane z małą kolizją na parkingu czy sytuacją na drodze. Jeśli się zdarzy że komuś obedrzesz auto, czy zajedziesz, zgadzaj się na wszystko i zapraszaj na kawę. Choćby to był nawet rowerzysta.

Nie rezygnuj z czekania na miłość, wyjedzie zza rogu w najmniej spodziewanym momencie.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Będę się rozglądać na wszystkie strony jak tak mówisz
Dziękuję

If You Can Dream It, You Can Do It
Odpowiedz

Hej Hazar,
Dostalam wczoraj dość zaskakującą propozycje 
(od osoby którą znam jedynie z widzenia z poprzedniej pracy), podjęcia współpracy, tudzież (jak to ta osoba nazwała), zostania wspólnikiem już w prosperującym interesie.
Czy ta propozycja jest godna uwagi, co się za nią kryje i jaka decyzja będzie najlepsza, zdecydować się czy odpuścić? Magda 21.02.1986
Odpowiedz

Witaj Ktotowie


Pytanie: Czy ta propozycja jest godna uwagi, co się za nią kryje i jaka decyzja będzie najlepsza, zdecydować się czy odpuścić?

Rycerz Buław - Jest dobra, ale zbyt krótkotrwała, nie dająca się osadzić w materii. 
Jako impuls jak najbardziej i mogłabyś to dobrze rozegrać i wykorzystać jako trampolinę. Żeby się wiązać, to raczej nie, nie ma podstaw. Za buzuje jak słoma w ognisku i momentalnie zostanie po tym popiół.
Jeśli masz refleks i na energii ten współpracy skupisz się żeby przeskoczyć dalej to ok, ale jeśli liczysz że to pozwoli ci spocząć na laurach, to możesz się rozczarować. Na pewno dobrze się skalkuluj, oceń ryzyko i podejmuj szybkie decyzje. Na stabilizacje w tej współpracy nie ma co liczyć.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Mogę zweryfikować to co napisałaś :
1. Ryzyko to jedynie mój poswięcony czas i moja energia. Czyli nic nie ryzykuje, oprócz w/w Uśmiech
2. Wykorzystanie tej współpracy jako trampoliny tudzież przeskoku dalej - ta opcja to jest to co mnie najbardziej motywuje do wzięcia tej oferty, bo pomogłoby mi to właśnie nabyć doświadczenia.
3. W kwestii stabilizacji przy tym przedwsięzieciu - ma się to wiązać z podobno dobra kasą ale i odpowiedzialnoscia plus duza iloscia godzin pracy i to ostatnie mnie dość demotywuje na stalą wspolprace, bo inaczje się zajade. 
Czyli biorąc to wszystko "do kupy",  wszystko wygląda tak jak napisałaś.

A czy poza tym, czy jesteś w stanie napisać mi czh Karty w ogóle podają takie informacje (wiem ze to zależy ode mnie) ale jaki czas tej współpracy Karty pokazują? Czy będzie to do konca roku, krocej, dłużej? Jesteś w stanie coś takiego wyczytać z Kart ? Uśmiech
Odpowiedz

Witaj, co nowego czeka mnie w sierpniu w uczuciach? Pozdrawiam
Odpowiedz

Ktotowie

Pytanie: Czy będzie to do końca roku, krócej, dłużej?

XI Sprawiedliwość - Góra do listopada.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Rozalka

Pytanie: co nowego czeka mnie w sierpniu w uczuciach?
3 monety - Raczej nic, pokazałaś się zajęta pracą. I dodatkowo w czterech ścianach. W sierpniu żadnych porywów serca nie widać, skupienie i dobrze wykorzystany czas. Na romanse trzeba jeszcze czekać.


Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz

Witaj Hazar, chciałabym prosić o wróżbę na znajomość z Panem Tomaszem, z którym od około miesiąca przyszło mi współpracować. Pytam, ponieważ nasza współpraca będzie około roczna, toteż nie chciałabym żeby za chwilę wyszło niezręcznie... Mężczyzna ten wykazał pewne zainteresowanie i uczynił pewien ruch w moim kierunku... Teraz jestem w rozterce, czy wykonać również pewien ruch w jego stronę... czy najzwyczajniej w świecie nie warto sobie zaprzątać nim głowy i pozostać na stopie czysto zawodowej Uśmiech Z góry dziękuję za wróżbę i za poświęcony czas Uśmiech Buźki
Odpowiedz

Witaj Anussshaka



Pytanie: czy najzwyczajniej w świecie nie warto sobie zaprzątać nim głowy i pozostać na stopie czysto zawodowej?
V Kapłan - Nie dasz rady nie zaprzątać sobie nim głowy, niestety ale cię weźmie i to poważnie, choć będziesz sobie próbowała studzić głowę.
Możliwe że urodzi się z tego romans, chyba że morale nie pozwolą. 
Na razie nie widzę w ogóle Gościa, bo wszystko przykrył dym z twojej głowy. 
Musisz spokojnie poczekać, aż emocje trochę opadną, bo na teraz to bez znaczenia czy warto, czy nie warto Oczko To  dla ciebie szóstka w totka.


Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości