Etyka w tarocie
#91

Kasha napisał(a):... bo teraz młode wilki usiłuja za wszelką cenę zając pozycję na topie i są gotowi na wszystko
od zarania dziejów i wilczej rasy młode wilki były takie, to nie "teraz" Uśmiech

Ja uważam, że gmeranie w życiu osoby trzeciej to naruszenie jej prywatności, niezależnie od intencji osoby wróżącej, czy proszącej o wróżbę. Dlatego sugeruję zmianę pytania na "Co powinnam widzieć o sprawie...", gdyż czasem pewne aspekty życia tej trzeciej osoby dotyczą jednak pytającego. Inne pytanie to "Jak mogę pomóc...", bo najczęściej te pytania o osoby trzecie wynikają z tzw. dobrego serca. Nie chcę, aby udało się pod taką przykrywką schować zwykłej ciekawości, czasem plotkarskiej.

Mietkowa napisał(a):W kazdej sprawie kazdy z nas ma wlasna etyke. Tak jak kazdy z nas ma wlasny poziom moralnosci i nie wchodzimy w czyjez zycie z butami, twierdzac ze powinien sie zachowac tak jak my tego oczekujemy.
Zgadzam się. Etyka to tak prywatna rzecz jak kultura. W małej części da się toto wyuczyć, czy kontrolować. Jest wyniesiona ze środowiska i z domu. W sumie nie można mieć do kogoś nawet pretensji o braki na tym polu, bo to w zasadzie w niewielkim stopniu zależy od nas.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Etyka w tarocie - przez goya - 27-01-2011, 10:04
RE: Etyka w tarocie - przez Barbara - 07-05-2018, 21:00
Etyka w tarocie - przez Mikesz - 19-04-2017, 17:40



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości