Skrypty runiczne...nasze doświadczenia
#4

Materiał rzucić to zawsze można. Co z niego będzie wynikać ? to inna sprawa ( bo w necie są zwłaszcza na ten temat przedziwne ). Wskazówki, rady i umiejętna wiedza tu jest ważna, by wiedzieć jak i czym się kierować.
Ivana: amulet a talizman to dwie różne rzeczy, warto to wiedzieć i rozróżnić jeśli już.

ivana napisał(a):amulet spelnil swe zadanie bo na mojej drodze pojawil sie nowy znajomy i czuje ze to bedzie bardzo bardzo wartosciowa relacja.
Zakup ( amulet, jest nim z linku i nazwy) z przeznaczeniem na cel nie powinien być na widoku ( jak przy telefonie ). Relacja trwa . Spotkane szczęście. A czy będzie, nie wiadomo ? Przywołując je skryptem runicznym, amulet nie powinien być jawnie pokazywany ! Runy to potężna magia , Krystyna to ci wyjaśni, podeprę się cytatem jej:
krystyna napisał(a):chociażby dlatego, aby nie narobić sobie samemu krzywdy...
tak jest i ze skryptami runicznymi i amuletami i talizmanami...
Zwróć uwagę piszesz ? spełnił swe zadanie ?.Tego nie wiemy jak się potoczy, co dalej ?. Schowany jako amulet nie zagubiłabyś , to jasne. Potem mówi się ,że runy nie działają.
ivana napisał(a):dzisiaj mialam go w kieszeni i zgubilam, kolezanka go znalazla i oddala.
Spójrz proszę na skrypt jaką runę ma ostatnią i co to znaczy ?
Po prostu miał wrócić do domu, do ciebie z taką runą na końcu. I wrócił. To jest magia.
ivana napisał(a):Schowam gdzies talizman
Ja się pogubiłam o co chodzi w tej ceremonialnej magii run :o teraz : raz amulet drugi raz talizman a dotyczyło niby jednej konkretnej intencji ?.
Talizmanu nie potrzeba chować, można go nosić na wierzchu ( tu są te różnice ) dlatego wrócił ale jego zadanie jest inne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości