Glupie pytanie...
#6

Wenus w wadze w 6 domu, cyzli we wladztwie, ale w domu upadającym- długo zastanawialam sie nad tym ajk to oddziaływuje na moje zycie. Porównalam sobie z horoskopem kolezanki, ktora ma tak samo posadowiona wenus i mamy wiele wspólnego jezeli chodzi o zdrowie i prace. Czesto zmieniamy prace z powodu złych warunkow/relacji, a i ze zdrowiem czesto mamy problemy, nie mozemy czuc sie pod tym wzgledem komfortowo. Czesto jedno wiaze sie z drugim, czyli zle relacje/warunki pracy przekladaja sie na zdrowie. Naszym dazeniem jest znalezenie satysfakcjonujacej pracy bez wyzysku i z normalnymmi relacjami. Marsa mam w 9 domu w Koziorożcu przy MC. niby w wywyższeniu,a le znow ten upadajacy, ale Mars jest 3 stopnie od MC. A i ten mars ma koniunkcje z neptunem. Nie wiem z czego to wynika ale mam w sobie sporo z faceta chyba, mimo duzej dozy kobiecosci, to takie jakies paradoksalne. No i z facetami to wogole dla nich jestem niewidzialna i antykobieca.
Nie wiem moze dlatego ze te planety sa w domach upadajacych nie maja az takiego duzego dzialania? Bo jakos ciezko mi sie odniesc do tego marsa w 9 domu, nie wiem to chyba nie dziala.


A co do orby to nie wiem za bardzo jak to obliczyc. przy aspekcie w programie mam cos takeigo jak a/4. Czy to nie jest orba?

mars 11'27 wenus 7'18 wiec chyba orba 4? tak to sie liczy w uproszczeniu?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości