Wątek zamknięty

Madzia 09.07.1984
#4

Dziękuje bardzo za rozpisanie i interpretację mojej piramidy.Wszystko się zgadzaUśmiech!!!
Jestem teraz w trudnym okresie mojego życia, niepowodzenia w życiu prywatnym (rozwód) i zawodowym, śmierc taty,który dokładnie był taki człowiekiem jakim go opisujesz:luzak i dobry duchUśmiech.Zostałam sama z synkiem i mamą ,która jest typową numerologiczna trójką i jej charakter różni się całkiem od mojego.Ciężko nam czasami żyć razemSmutny.
A ja jestem dokładnie taka jaką mnie opisujesz.Bardzo wrażliwa, reaguje na wszystko bardzo emocjonalnie, boje sie krytyki, chciałabym się często przebić przez tłum ale teraz myślę ,że brakuje mi kreatywnosci i siły przebicia. Walczę z tym wszystkim, staram się w sobie to zmienić, ale chyba to jest moja natura i nie jest to możliwe.I tak jak piszesz czekam teraz na jakieś cudowne rozwiązanie, mam nadzieję ,że kogoś poznam i zakocham się ponownie.Sfera uczuciowa jest dla mnie bardzo ważna, i gdy czuję się samotna jak teraz , nie mam energii i ochoty do życia.Ale z tego co piszesz to nie jest teraz czas u mnie na miłość...musze poczekaćSmutny
W życiu zawodowym też się nie układa.Cały czas szukam czegoś w czym będe się czuła dobrze, swojego powołaniaUśmiech.Studia to była jedna wielka pomyłka dla mnie.Moja pierwsza poważna praca też.Teraz próbowałam otworzyc swój własny biznes , niestety się nie udało, może nie z mojej winy ale się nie udałoSmutny
Może ten punkt zwrotny w którym teraz jestem coś zmieni.Muszę w to wierzyć.Dziękuje raz jeszcze.To jest niesamowite jak data urodzin ma wpływ na nasz charakter i nasze życieUśmiech
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości