Wątek zamknięty

Piramidka numerologiczna - co dzieje się z naszym życiem
#2

Hmmm Nie mam czasu , by Ci zrobić pełną interpretację. Wyjeżdżam na Święta i mam pełne ręce roboty. Bezradny Jesteś czwórka Twój mąż siódemką, więc zapewne fajerwerków w zwiazku nie ma co sie spodziewać. Mąż jest wycofany , zamknięty do środka, żyje w swoim oderwanym od rzeczywistości świecie. Ty z kolei stąpasz twardo po ziemi . Żyjesz tu i teraz. Wasze światy są rożne. Nie ma w waszym zwiazku nici porozumienia. Drugi mężczyzna to dwójka numerologiczna. Nie dziwota, ze czujesz sie z nim wspaniale. To czuły,ciepły mężczyzna. Jednak dwójka jest lepsza dla kobiety. Nie wiem, czy będziesz wstanie wytrzymać na dłuższą metę z osoba tak bardzo emocjonalna i niepoukładana. A i on może mieć kiedyś dość Twoich rządów, bo w tym zwiazku to Ty nosiłabyś spodnie.
Nie powiem Ci co masz zrobić ze swoim życiem. Nie dziwi mnie tez to, że teraz każde słowo Twego męża drażni Cię. Tak to właśnie jest, gdy w związku pojawia sie ten trzeci, czy ta trzecia. Rotfl W swojej piramidce masz liczby, które mogą świadczyć o tym, ze będziesz w niejednym zwiazku. Czy to akurat ten pan, tego nie wiem. Wiem jedno, ze dopóki nie uregulujesz swoich osobistych spraw to nigdy nie ułożysz sobie życia z tym drugim. No i zastanów się, bo może być tak, ze zamieni stryjek siekierkę na kijek.
Pomyślności. Buziak
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości