Warsztat 130 - Sen
#4

Witaj! Hejka Strasznie ciekawy warsztat, na prawdę super Uśmiech
A więc do dzieła... Uśmiech

MAG napisał(a):I tu zadanie do rozkminki dla Was, co przepowiedział mój sen, co mogła zwiastować data, co mówią Wasze karty na temat:
Jakie dwa wydarzenia miały miejsce w moim życiu 27.01.2016?.

Król monet, 8 monet, 6 monet Pierwsze wydarzenie ewidentnie pokazuje mi się jako sytuacja związana z pieniędzmi, pracą. Może dostałaś awans na inne stanowisko, przeszłaś do innej pracy, dostałaś podwyżkę, albo ktoś z Twoich najbliższych ? Myśli Myślę, że chodzi o jakiś zysk materialny.
Paz buław, Umiarkowanie, Śmierć Drugie wydarzenie... dziwne karty, nie wiem jak to ugryzc szczerze mówiąc. Dostałaś jakąś informację od kogoś, może od tej koleżanki albo o tej koleżance od kogoś innego. Na pewno ta sytuacja wpłynęła na Ciebie w sposób znaczący i jak wcześniej wspomniał Luks- coś się zakończyło, nastąpiła drastyczna i duża zmiana. Nasuwa mi się myśl, że może koleżanka zrezygnowała z pracy i Ty weszłaś na jej miejsce?. Albo ona faktycznie musiała się wyprowadzić? możliwe, że coś złego ją spotkało i przyszła z problemem do Ciebie?.
Albo dostałaś jakąś informację i ktoś lub Ty sama próbowałaś jakoś to załagodzić, poradzić sobie. Czuję, że chodzi o sytuację niezbyt przyjemną. Informacja o chorobie, może o śmierci? albo odwrotnie- ktoś się pojawił z pomocą, radą, rozwiązaniem jakieś sprawy... Myśli

Pozdrawiam i dzięki za warsztat Buźki

Per ardua ad astra
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości