Warsztat 19 - Wakacje
#13

lila napisał(a):Gdzie chce spędzić 5 dniowe wakacje,które są już zaplanowane ?Kraj ,krajobraz Oczko miejsce ?
Czy wyjazd dojdzie do skutku?,jeżeli nie to dlaczego?
Z kim spędzę ten miły czas i co mam w planach tam robić ?

Zapraszam do udziału i dobrej zabawy wszystkich chętnych Oczko

Witam Lilu Kwiatek
GDZIE CHCE POJECHAC NA WAKACJE

6Denarow-----Q.Kielichow-----IV Cesarz --> HB/ X Kolo Fortuny i I Mag

Powiedzialabym,ze chcesz wyjechac do sasiadow polski Cesarz pokazuje przejscia graniczne jak
rowniez wszelkiego rodzaju zabytki.A moze tylko u nas w kraju chcesz pojechac na jakies
pustkowie o pieknym krajobrazie moze byc nad woda.Dzieki Q.Kielichow spedzilabys ten czas
bardzo swojsko,po prostu czysty odpoczynek, spacery,mile towarzystwo.
To podsumowanie mowi mi jednak,ze cos noze sie zmienic i nie byc tak jak to sobie zaplanowalas.
Musze tu dodac ,ze albo ty robisz komus(lub zrobisz)przysluge alb ktos chce ci sie za cos zrewanzowac.

CZY WYJAZD DOJDZIE DO SKUTKU --JAK NIE TO DLACZEGO

XVI Wieza Boga-----7 Bulaw---- As Denarow --> HB/ VI Kochankowie

No i prosze Wieza.Mysle,ze dojdzie do jakiejs klotni ostrzejszej wymiany zdan,rozwazan.
Ta przeszkada moga byc rowniez terminy np.egraminow,zdany egzamin w rokowaniach...itp...
To wszystko jednak nie przeszkodzi w podjeciu nowej decyzji(chodzi tez o pieniazki)i wyjazd
raczej dojdzie do skutku.

Z KIM SPEDZE CZAS I CO MAM ZAMIAR TAM ROBIC

AS Denarow-----3 Kielichow-----9 Mieczy --> HB / XIII Smierc

Wiesz tu calkiem zglupialam.Powyzej byla 7 Bulaw,ktora mowi,ze bardzo aktywnie zajmujesz
sie ezoteryka.Czyzbys sie przypadkiem nie wybierala na jakies kursy,wczasy ezoteryczne?
W kazdym razie mysle,ze czas spedzisz z kims z rodziny + jeszcze inne towarzystwo.
Jest tu jeszcze jakas wiadomosc o przyroscie w rodzinie(nie musi byc w twojej).Nie wiem
Tylko dlaczego tak bardzo bedziesz sie martwic.Wyglada na to,ze ten wyjazd doprowadzi
do twojej transformacji.

Zycze udanego wyjazdu. Papa
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości