Lukasz portret
#2

Masz w kilku miejscach pododny portret Uśmiech Ta z tego co slyszalam to jest karta sie powtarza, to nalezy ja odwrocic, i to w obu pozycjach.

1 - II Kapłanka - zgodze sie, ze introwertyzm, ale tez duza intuicja umiejernosc wczucia sie w drugiego czlowieka czy w inne istoty. Empatia. Sklonnosc do poswiecania sie takze tutaj moze sie pojawiac.

2 - X Koło Fortuny - mam u siebie kolo fortuny i mi osobiscie przynosi podroze, ale ja mam na 1 swiat - takze inaczej napewno to polozenie dziala. Poza tym wiele w moim zyciu sie dzieje niezaplanowanego, nie mowie tego w negatywie, poniewaz czesto ejst tak ze mam podroz wymyslona, ale pojawia sie spada mi z nieba praca, zmieniam wiec plan podrozy itd. Takze w tym okresie poradzilabym Tobie otwierac sie na to co los daje i nie ukladac sztywnych planow. W zwiazkach podobnie to wyglada. W jakiejkowiel sytuacji zyciowej bedziesz.

3 - XIX Słońce (o) = Dla mnie osobiscie Slonce oznacza przede wszystkim wzrost. Czy to biznesu, czy rozwoj osobisty. Tutaj jest w pozycji odwroconej wiec mozesz napotykac na swojej drodze rozwoju jakies opoznienia, cos moze isc nie tak, aczkolwiek mysle ze przy tej karcie mozliwy jest wciaz sukces ale wymaga on wiekszego nakladu pracy. Czyli jakby te warunki do rozowju nie beda na tyle korzystne jak przy pozycji prostej.

4 - XII - Wisielec - 5 - VII Rydwan (0) - No wisielec w negatywie to dla mnie nieumiejenosc nabrania dystansu czy spojzenia sie na sprawe z innej strony. Gdzies sie moze pojawiac rowniez balagan myslowy w sytuacjach wymagajacych podjecia decyzji. Na poziomie swiadomosci z kolei masz ydwan ktory gdzies tam ciagnie do przodu, jest niecierpliwy, chce juz. Troszke typ macho nieumiejacy sie przyznac do pewnych wad. Takze ten brak decyzyjnosci czasami powoduje konflikt wewnetrzny, gdzies decyzje podejmujemy moze przez rozpatrzeniem pewnych kwestii z pozycji wisielca albo wisielec wygrywa a swiadomosc sobie wyrzuca ze tyle czasu stracilem na analize a juz dawno moglem dzialac.

6 - XIX Słońce (0) - ja mam problem z ta pozycja, ale no znow mowie, ze tutaj chodzi o swego rodzaju brak rozwoju, mamy troszke nie do konca sprzyjajace warunki do tego aby ta nadwiadomosc nam jakos do konca wzrastala.

7 - IX (o zgrozo) Putelnik = dlaczego o zgrozo Rotfl - po prostu rozwoj samego siebie, czy tez czas na zamyslenie, moze wskazywac na nauczyciela.

8 - VII Rydwan (0) - no i znow masz to niestety w pozycji odwroconej, nie wiem dla mnie musisz ten Rydwan w sobie uspokoic troszke.



Kolo fortuny + rydwan to dokladnie polaczenie jakie ja mam, mam 33 lata i nie mam prawa jazdy. Natomiast swietnie sobie radze w organizowaniu wyjazdow zagraniczncyh i sama duzo jezdze. U CIebie w ogole ten Rydwan jest odwrocony wiec nie pakowalabym sie za kolko samochodu. W ogole te karty mi daja mozlwiosc szybkiego reagowania, czyli najlepiej sie czuje tam gdzie nie ma duzo planowania gdzie moge miec duzo kontaktow z ludzmi i tam gdzie praca wymaga wiele ode mnie inicjatywy. Nie sadze aby polaczenia tych kart pokazywaly zawod jako taki, chodzi raczej o cechy charakteteru, a dalej to sobie juz wybieraj Oczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości