Gdzie zaginela psia obroza ? - horoskop cwiczenie
#5

madrugada napisał(a):Co do rozpatrywania domow, to mamy tak:

Dom I wiec Ciebie, pytajacego,
Dom II jak przeczytalam to rzeczy zagubione
Rzecz sie tyczy obrozy psa ... dom V to dzieci, moze i wiec tez nasi podopieczni?

Zarowno w przypadku pierwszego i drugiego domu mamy Merkurego, ktory jesli dobrze widze znajduje sie w domu 8mym w koziorozcu. Takze Slonce znajduje sie w tym samym domu. Dom 8my kojazy sie z regeneracja, to takze zasoby innych ludzi (inne znaczenia mi tutaj jakos nie pasuja).

Element domu, dla mnie najbardziej sie kojazacy z domem 8mym to lozko. Nie wiem jak do tego dopasowac koziorozca, jednak zywiol ziemi, czy tez jakies zorganizowanie mi sie tutaj kojazy, wiec moze byla ona w jakims pudelku? Inne rozwiazanie, to ze koziorozec porzadkuje, a dom 8my zwiazany jest w jakims stopniu z posiadaniem, a takze ze skorpionem, kojazy mi sie z jakas komorka w ktorej trzymacie rzeczy, jesli macie takowa.

Ciekawa jestem co z tego wyjdzie Uśmiech

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Dobrze kombinujesz, ale obroza psa nalezy do psa , a nie do mnie....Zwierzeta male sa przyporzadkowane do jednego z domow horoskopowych...Podpowiedz: chodzi o dom VI - ten dom odpowiada za male zwierzeta domowe, a wiec i psy...zatem sledztwo nalezy zaczac od nowa... Oczko - Zamiescilem podpowiedz, jesli chodzi o weryfikacje , kto jest podmiotem horoskopu... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości