Gdzie zaginela psia obroza ? - horoskop cwiczenie
#16

No to juz wyjasniam do konca:

Doszlismy do tego , ze chodzi nam o dom IV tego horoskopu - bo tam jest obroza. Jedna z naczelnych zasad astrologii horarnej mowi nam o tym , iz jesli sygnifikator rzeczy zagubionej jest w domu katowym, czyli w domach I, X, VII lub IV , wtedy jest ta rzecz w domu czlowieka, bardzo blisko niego.

Poniewaz jest to dom katowy , zatem wiem ze obroza jest w moim domu mieszkalnym. Jowisz to benefik , wiec wiem ze ja znajde. Traktuje teraz horoskop jako moj caly dom i dziele go na 12 czesci odpowiadajacych stronom swiata, gdzie:

ASC = Wschod = Dom I
DSC = Zachod = Dom VII
IC = Polnoc = Dom IV
MC = Poludnie = Dom X

Pozostale domy to kierunki posrednie od wymienionych. Jowisz jest w domu IV w Lwie. Nalezy odnalezc pomieszczenie odpowiadajace charakterystyce domu IV - Bedzie ono po polnocnej stronie domu, jest to z reguly piwnica , lub najnizsza kondygnacja.Moj dom nie ma piwnicy, wiec chodzi o pomieszczenie na parterze po polnocnej stronie domu.Lew i znak ognia mowi o pomieszczeniach cieplych, lub grzejnikach znajdujacych sie w domu, albo kominki albo podobne rzeczy...Najblizsze temu opisowi jest moje pomieszczenie gospodarcze gdzie jest piec grzewczy, pralka, suszarka itp. rzeczy.
Poniewaz jak sama slusznie zauwazylas najsilniej zaznaczony jest element kardynalny w znaku powietrza, wiec chodzi o pomieszczenie gdzie jest cieplo , sucho i obroza musi znajdowac sie niedaleko wejscia do tego pomieszczenia.

Odpowiedz: Obroze znalazlem pod butami niedaleko progu wejsciowego do pomieszczenia gospodarczego na parterze domu , w polnocnej czesci domu.

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości