Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek

moze duzo wiecej nie wniose, ale zawsze to dodatkowy punkt widzenia Tak

1- kim jestem -2 kielichy
potrzebujesz kogos do kochania (z wzajemnoscia Uśmiech )
trudno Ci zyc bez milosci, zrozumienia i wzajemnego ciepla, okazywania sobie uczuc
masz potrzebe dzielenia sie uczuciami, rozmawiania o nich i okazywania ich w wiekszych i mniejszych gestach

2 Moja obecna sytuacja.- 4 buław
jestes otwarta na wszelkie gesty i dzialania - mozan powiedziec, ze wystarczylby czyjs mily gest zebys tez sie usmiechnela w odpowiedzi
moze nielatwo zapominasz, ale wciaz jestes optymistka Uśmiech

3. Mój cień, blokady (co sprawia, ze czujemy sie samotni , nie możemy znaleźć miłość )-Wisielec
chyba brak dzialania... wolalabys, zeby los sam Ci cos przyniosl niz chodzic tego szukac
nie wiem czy to wynika z Twojego charakteru, raczej nie, nie sadze - predzej z tego, ze "kto sie raz sparzyl, to na zimne dmucha"
moze troszke wynika z tradycyjnego spojrzenia na kobiece i meskie role (ze pan bardziej powinien dzialac, jakos zdobyc /zasluzyc na?/ swoja ukochana - czyli jakos sie wykazac)

4.Jakiej miłości potrzebuję-Rydwan
takiej, ktora Cie porwie, wciagnie - zebys czula, ze zyjesz Hura
zeby Cie wyrwala z tego Wisielca

5.Co powinnam ofiarować, dać partnerowi -Swiat
duzo swobody
tu chyba widze nieformalny, luzny zwiazek
badz... coz, siebie - wolna, bez zobowiazan juz
zreszta, jedno nie wyklucza drugiego

6.Czego oczekuje od partnera-Paź buław
powiewu swiezosci, mlodosci, rozmawiania ze soba, lekkich flirtow
troszke takiego przypomnienia pierwszych zakochan, nie tylko kochania sie - ale i mowienia, o milosci - i o wszystkim

7. W jaki sposób, gdzie mam znaleźć miłość-Rycerz denarów
to bardzo stabilna, spokojna karta
jesli ja potraktowac jako wskazowke, co masz robic - to doprowadzic swoje emocje do stabilnosci (ale nie chodzi o apatie Paluszkiem ),
cos sobie przepracowac, bo przemyslane to byc moze juz jest - ale jeszcze nie jest wdrozone, zastosowane w zyciu
jesli jako okolicznosc zewnetrzna - to moze byc staly przyjaciel, na ktorego do tej pory nie patrzylas jak na mezczyzne do flirtowania,
a moze ktos "po fachu" - czyli kolega/nieznajomy z pracy lub innych staalych zainteresowan

Buziak
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości