Wątek zamknięty

Pytanie o warsztaty
#15

mufinka napisał(a):
madrugada napisał(a):Ja nie mam nikogo z potwierdzona data urodzin, jesli chodzi o osoby starsze, moge tylko pisac Uśmiech

nie masz babci, mamy,taty, cioci , ktra ma wiecej niz 40 lat i wiesz z cała ewnoscia jaki ma zawód, ile ma dzieci ??? Każdy ma taka osobe w rodzinie Tak
Osoba w wieku 45-50 jest juz dobrym przykładem gdyz wiemy juz ile bedzie miala dzieci , rodzic juz raczej nie bedzie, ma jakies ukonczone szkoly , miala badz tworzy zwiazek to wszystko widac w kosmogramie.


Jakbym miala to bym mowila - wszyscy odeszli, powaga. Moja rodzina nie byla za duza, a i tak wszyscy odeszli zbyt wczesnie. Mam tylko rodzenstwo, czy znajomych a oni maja kolo 30 lat wiec nie o takich Tobie chodzi chyba Uśmiech
Tata zyje, ale on swoich urodzin godziny raczej nie pamieta Oczko

Ja raz na kilka dni od razu mowie, ze nie wiem czy dam rade Uśmiech Kosmogram jest bardziej czasochlonny niz polozenie tarota na krotkie pytanie, wiec z doswiadczenia wiem, ze sie to bardziej ciagnie. Poza tym jesli celem warsztatow ma byc nauka, powinnysmy dyskutowac kazde wieksze aspekty, aby osoby podgladajace poprzez czytanie mogly sie czegos nauczyc. To napewno nie zajmie kilka dni.

Jeszcze dodam z doswiadczenia, gdyz juz takie warsztaty prowadzilam, ze osoby poczatkujace zniechecaja sie jesli z interpretacja sie "biegnie" wiec jak da mnie nie ma pospiechu, celem powinna byc nauka i wymiania wiedzy Uśmiech

Powiedziala Waga z stellum w Wadze w 9 domu Oczko
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości