Wątek zamknięty

Pytanie o warsztaty
#28

No ale mam Cie usprawidliwc bo pokazles mi swoj kosmogram? Kazdy jakis ma , wcale nie taki z Ciebie znowu silny Baran Oczko a uspr kogos z tego powodu nie zamierzam bo jest wyrywny. trzeba samemu panowac nad soba.
Forum publiczne zgadzam sie w 100% ale pytanie było do wszytskich nie tylko do Ciebie i nikt nie ustalił, ze Ty prowadzisz 1 warsztat. Jesli miales taki zamiar mogłes załozyc swoj watek i gdbym ja uznala ze te zasady mi odpowiadaja na pewno wzielabym udzal ale nie robila rozpierduchy w Twoim watku i nie narzucała swojej woli.
Zeby była zabawa potrzeba osob a nie tylko tematu ,szkoda ze nie zgłosiles sie jako chetny tez po baraniemu mogłbys konkurowac i zablysnac a nie tylko oceniac Oczko Wiem , ze Baran lubi konkurowac ale na jego zasadach gdy wie ze ma szanse wygrac ... ale bardzo zle znosi porazki gdy wie ze moze byc 2 lub 3 - to juz nie jest na jego zasadach. Płacze ktos azeby smiac sie mógl ktos Oczko Rotfl Chetnie teraz ocenialbys jako Pan Dyrektor Warsztatów ale gorzej byłoby gdybys sam mial byc uczestnikiem ot cały Pan Baran .. pewno nie mialbys czasu pozniej . Rotfl

Kazdy jest jakims znakiem - jakie to ma znaczenie tutaj w tym watku? Co bedziemy sie licytowc kto bardziej Barani i kto komu powinien narzucac cos?
Nie wiem czego tu nie rozumiec, zasady zaproponowalam w pierwszych wpisach i tylko czekac az zgłosza sie chetni , wtedy ustalimy kto zada jako pierwszy pytanie - wcale nie musze to byc ja ale po partnersku a nie jak terrorysta.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości