Wątek zamknięty

Warsztaty astrologii horarnej - zasady
#17

A moze by tak temat warsztatów zawiesić, aż się układ planet na niebie zmieni albo co? I choc mnie Krysia zaraz stad wykopie do kosza Kwiatek , to króciutko się wtrącę.

Mufinko, uwielbiam Cię. Buźki Jesteś ciepłą kobietka, skorą do pomocy wszystkim wokół. Oby więcej takich duszyczek było wokół.
Hiacyncie Twoja wiedza na temat astrologii jest powalająca. Chylę czoła, bo jak widzę wiedza idzie wraz z pasją. Oklaski


Pomijając waszą wiedze, chęć krzewienia jej na forum, to obydwoje Was poniosły emocje i trochę urażona duma. Ja proponuję by każdy zajął się swoim warsztatem, jeśli chcecie sobie coś wyjaśnić personalnie uczyńcie to na pw, a nie kłóćcie sie tutaj na forum. Prosi
To jedno z najcieplejszych internetowych miejsc, gdzie miałam przyjemność gościć. Nie wiem co w nim jest. Moze ludzie, może klimat, może faktycznie idealny czas gdy założono forum, albo po prostu magia..... Oczko

Każde z Was jest nieocenione tutaj na forum. Mmacie rzesze ludzi, dla których jesteście autorytetem, wiec warto pamiętać, ze czasami: Mowa jest srebrem, milczenie zaś złotem. Jeśli komuś będą się podobać zasady Mufinki, to się podepnie pod jej watek, jeśli Hiacynta to pod jego. ja Was będę czytać sprawiedliwie, bo jestem ciekawa wszystkiego Oczko

Peace & Love
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości