Wątek zamknięty

Proste zaklęcie, żeby on wrócił, odezwał się.

Marta_SZ napisał(a):Witam wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum. Może opiszę sytuację.

Byłam ze wspaniałym mężczyzną. Wiadomo czasem lepiej a czasem gorzej ale uczucie między nami było ciągle silne. I nagle pojawiła się nasza znajoma z innej części kraju, była z wizytą na jedną noc. W przeciągu ponad miesiąca przyjeżdżała do nas 4 razy. Od pierwszej jej wizyty zaczęło się między nami psuć do tego stopnia, że się rozstaliśmy. Wiem, że ta kobieta ma "zdolności", potrafi mieć każdego mężczyznę. U niej w rodzinie były osoby obdarzone magicznymi siłami. Obawiam się, że rzuciła urok na mojego partnera i stąd to rozstanie. Traktuje mnie jakby był obcy. Obawiam się, że on poczuł coś do niej.

Czy to możliwe, że za każdą kolejną wizytą ta kobieta rzucała urok?
Jak sprawdzić czy na moim byłym partnerze nie wisi żaden zły urok czy zaklęcie?
Czy jest jakaś możliwość alby zdjąć te siły?

Pozdrawiam,
Marta

Martusiu, moja imienniczko Uśmiech Z uroku można oczyszczać np. jajkiem, ale do tego pan musiałby być świadomy i dobrze nastawiony. Możesz poprosić którąś z osób wróżących na naszym forum (w gabinetach) lub założyć osobny wątek, aby rozłożyć karty na urok. Ale do tego też musi być zgoda tego pana. Obawiam się, że "bez niego" nic nie zrobisz...
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości