Horoskop horarny - obliczanie czasu, cwiczenie
#2

To tak, nasza pytajaca jest okreslona przez horoskop jako Merkury (Wladca horoskopu) oraz Ksiezyc (jak to zwykle bywa w horarnych). Merkury jest w swoim znaku, a wiec calkiem dobrze polozony, w domu X. Ksiezyc w Pannie, wiec jakby sie "nalezy". Tworza trygon, wiec aspektowo dobrze to wyglada. Poza tym Merkury w domu w katowym (kariery), wiec cos zostalo zapoczatkowane (znaki kardynalne) - czytaj zlozone zostaly papierki - Ksiezyc w domu II - wiec emocje sa przy pieniazkach i na nie czekamy Uśmiech
Swoja droga ten Merkury, znajduje sie mniej wiecej w tym samym stopniu w ktorym byloby Slonce 29 maja, a taka date podala Wildwood jako otrzymania wplaty, ale nie sadze aby o to chodilo Uśmiech

Teraz sygnifikator sprawy, i to mi zawsze najwieksza trudnosc sprawia. Sprawa sie tyczy pieniazkow, wiec os domow II-VIII, badziej bym obstawiala dom VIII (dom spadkow, tutaj tez pieniazki dostajemy z urzedu). Dom ten rzadzony jest przez Ksiezyc, na moje oko, i on jest w tymze domu II, wiec znow potwierdzenie tego ze beda one dostarczone (pieniazki).

Natomiast czas czas czas - to dla mnie zawsze Saturn - polozony w 20 stopniu skorpiona - tylko teraz nalezaloby polaczyc to wszytko i tutaj juz troszke kuleje! bo Saturn nam nie tworzy aspektu ani do Ksiezyca ani do Merkurego ?? Moze jutro cos mi do glowy wpadnie Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości