Horoskop horarny - obliczanie czasu, cwiczenie
#3

madrugada napisał(a):To tak, nasza pytajaca jest okreslona przez horoskop jako Merkury (Wladca horoskopu) oraz Ksiezyc (jak to zwykle bywa w horarnych). Merkury jest w swoim znaku, a wiec calkiem dobrze polozony, w domu X. Ksiezyc w Pannie, wiec jakby sie "nalezy". Tworza trygon, wiec aspektowo dobrze to wyglada. Poza tym Merkury w domu w katowym (kariery), wiec cos zostalo zapoczatkowane (znaki kardynalne) - czytaj zlozone zostaly papierki - Ksiezyc w domu II - wiec emocje sa przy pieniazkach i na nie czekamy Uśmiech
Swoja droga ten Merkury, znajduje sie mniej wiecej w tym samym stopniu w ktorym byloby Slonce 29 maja, a taka date podala Wildwood jako otrzymania wplaty, ale nie sadze aby o to chodilo Uśmiech

Teraz sygnifikator sprawy, i to mi zawsze najwieksza trudnosc sprawia. Sprawa sie tyczy pieniazkow, wiec os domow II-VIII, badziej bym obstawiala dom VIII (dom spadkow, tutaj tez pieniazki dostajemy z urzedu). Dom ten rzadzony jest przez Ksiezyc, na moje oko, i on jest w tymze domu II, wiec znow potwierdzenie tego ze beda one dostarczone (pieniazki).

Natomiast czas czas czas - to dla mnie zawsze Saturn - polozony w 20 stopniu skorpiona - tylko teraz nalezaloby polaczyc to wszytko i tutaj juz troszke kuleje! bo Saturn nam nie tworzy aspektu ani do Ksiezyca ani do Merkurego ?? Moze jutro cos mi do glowy wpadnie Uśmiech

Fajnie sie to czyta,ale tym razem poczekajmy Madrugado, moze ktos jeszcze sie skusi na podjecie proby zmierzenia sie z tym tematem...Obiecuje ,ze wyjasnie dokladnie jak to dziala , ale prosze o cierpliwosc do 2 stycznia ... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości