Co ci powie 1 karta???
#7

Dobra poniosło może mnie trochę, nie chcę wysyłać złej energii ...naprawdę cenie sobie wasze towarzystwo i to że mogę tu się wypowiadać. Głownie chodzi mi o wróżenie z 1 karty osobom, które nie mają pojęcia o kartach tarota, nie wiedzą jaki on jest wspaniały i tajemniczy, my z resztą też się go nadal uczymy, jest to nauka praktycznie bez końca. Ja i jak sądzę wielu z was uwielbia pracę z tarotem, każdy z nas jest na różnym poziomie i z pewnością co niektórzy (w tym również być może i ja) nigdy nie dorówna lepszym od siebie. Daje to duże możliwości wykorzystywania tej wiedzy przez osoby, które chcą się zajmować czytaniem z kart dla czystego zysku finansowego nie zdając sobie sprawy jak wielką krzywdę wyrządzają innym ludziom i nam, tym którzy czują prawdziwe powołanie do tarota. Jak wiele jest teraz tw. wróżów i wróżek, wysyłają smsy, maile, natrętnie naciągają na dodatkowe koszty (czasami nie małe) po przez obietnicę wróżby z 1 karty. Są zdeterminowani ? czy co ? przecież prawdziwy tarocista ma swoich własnych klientów, sam ich sobie wypracował po przez pracę nad kartami, nie w miesiąc czy dwa, ale nie raz latami, jest rzetelny, uczciwy wobec klienta, współczujący w razie potrzeby, a właśnie takie osoby co wiedzę po łepkach przyswoiły, na "chybcika", psują nam ten wizerunek, nam tym którzy tak ciężko pracowali na niego. Wiele jest osób mówiących o tym, że byli u innej wróżki/wróża i mówili im całkiem inne "dziwne" historie po których nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Jak wielu jest pokrzywdzonych i szukają pomocy lub też zamykają się na tarocistów i ostrzegają innych przed nami i nie ważne jest w tym momencie to, że z powagą podchodzimy do kart. Jest to niesprawiedliwe, że w większości z nas tarocistów (mówię ogólnie, nie tylko na tym forum), są właśnie takie osoby,które z niskich pobudek stawiają karty, jak się przed nimi bronić ?!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości