Wątek zamknięty

Proszę o interpretację
#4

Marteczka35 napisał(a):Serdecznie dziekuje za ta piramidkę...mam jednak prośbę o te wszystkie punkty zwrotne i karmy i te inne...gdzie ja moge o nich poczytać i dowiedziec sie co one bliżej oznaczają ?
Jestem w tym laiczką i próbuje dopiero sie wczytywac w to wszystko.
No ty masz wyraźne problemy z uczuciami i emocjami.Nie potrafisz się dostosować do rytmu partnera. Teraz najsilniejszy jest 2 PZ 4/13/22/31/40 który niezbyt ciekawie wpływa na twą osobę. Wszystko starasz się uszeregować wg. kolorów,kształtu i czcionki napisów,w ogóle też praca powinna cię jakoś więcej absorbować.Jeśli już byś się zabrałą za rodzinę i tworzenie stabilności to dopiero koło 2019 roku.Twoje życie jest jedną wielką lekcją,ciągle czegoś nowego doświadczasz,uczysz się na błędach. Całe życie zbierasz to,co zasiałaś wcześniej i mogą odbijać się na tobie echem sprawy rodziców a nawet dziadków.W latach młodzieńczych pewnie byłaś w wolontariacie czy czymś podobnym-pomagałaś innym.

Jacek z kolei jest strasznie kochliwy ale też ma dobre serce.On też potrafi uczyć się na błędach ale nie ustatkuje się chyba do ok. 50 rż. Nie umie też usiedzieć w jednym miejscu,nosi go.Co do wyzwań to on ma skłonności do uzależniania się od innych i niesamodzielności, momentami totalny brak charyzmy.

Związek nie jest karmiczny-to dobrze jednak suma waszych dróg życia to 5 co może wpływać negatywnie na wierność.Bardzo ładnie się uzupełniacie bo to, czego nie wie jedno to natychmiast dopowie drugie. Możecie mieć wspólne zamiłowanie do nauki, duchowości, książek. Czy to jednak nie wprowadzi chaosu i nie doprowadzi do kłótni na tle właśnie zainteresowań?
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości