Ukryty adorator :)
#51

poranna_cisza napisał(a):No i ja sie pokusilam.. Bezradny

1. Czy jest ktos kto kocha mnie skrycie? As pucharow ...oj, chyba bardzo kocha... Szok
2. Jesli tak, w jakim jest wieku? 4 miecze... na umarciu... Rotfl
3. Jesli tak, czy go znam? As monet.. majetny, ale czy go znam..? daje mi wyplate..? Boi się
4. Jesli tak, czym sie zajmuje? Krolowa pucharow..ma krematorium..? niesmialy, subtelny..hmm..
5. Jesli tak, czy bedzie probowal mi o tym powiedziec? 2 monet..bije sie z myslami, czy mi to okazac..?

lo rany, a to zagwozdka..dziewczyny pomozcie..ten As kielichow to az kipi z uczuc..skad takie to wylazlo..?

jest ktoś zakochany, as pucharów to potencjał uczuć, nie ma wątpliwości Uśmiech
4 miecze jako wiek hm, no raczej nie młody Rotfl ktoś na emeryturze, w spoczynku, ale wiesz np. wojskowi przechodzą na emeryture wcześniej Rotfl
as monet - potencjał ziemski - tak, fizycznie ta osoba zamanifestowała się w Twoim życiu, znacie się
Q pucharow - kojarzy mi się z pielęgniarzem, lekarzem, nauczycielem, opiekunem, fizjoterapeuta, masażystą
2 monet - nie tyle będzie się bił, co będzie chciał to zgrabnie przekazać tak, żebyś się nie domyśliła ale żeby miał czyste sumienie, że "powiedział", troszkę powie, a potem zamilknie albo się z tego wycofa Rotfl od bicia się jest raczej 2 mieczy lub buław
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości