Rozkład dzienny - dyskusja
#24

Oto jak wpadłam na kolczyki Gosi w "rozkład na 3 karty" Oczko

Cytat:Iwona Rycerz buław 7 kielichów 3 mieczy
Żbik Cesarz 5 monet As monet
Natka 9 buław Umiarkowanie Gwiazda
Miriam Rycerz denarów 9 kielichów Pustelnik
Monique Wisielec 6 denarów 6 buław
Mewa Rycerz mieczy 2 kielichów 8 kielichów

Widząc Wasze karty zauważyłam, że jest dużo kart podzielnych przez 2, więc PARA mi się skojarzyła od razu,
w kartach Iwony przez 7 kielichów pomyślałam o biżuterii a przez 3 mieczy o czymś kłującym.

Karty Żbika niewiele mi mówiły, ale pomyślałam o skrzącym się śniegu na karcie 5 denarów i mówiąc szczerze zaczęłam myśleć o rękawiczkach... :roll:
Karty Natki znów skierowały moje myśli w stronę kolczyków i biżuterii, bo 2 dzbany w Umiarkowaniu i skrzące się gwiazdki w Gwieździe ...
Karty Miriam, podobnie jak te Żbika nie przemówiły do mnie za bardzo, troszeczkę Pustelnik z tą jego dyndająca lampą i kłującym śniegiem pod stopami... Szczerze mówiąc zbiły mnie nieco z tropu ...
Natomiast karty Monique i Mewy, to było olśnienie i potwierdzenie pierwszego wrażenia z kart Iwony, bo Wisielec jak już mówiłam potrafi być dosłowny, bo na 6 denarów jest waga czyli 2 szale, bo na 6 buław wisi wianek no i 2 szóstki i dzielą się przez 2, więc olśnienie.
Potwierdzenie olśnienia to Rycerz mieczy, bo miecz lśni i kłuje, bo 2 puchary, bo 8 dzieli się przez 2 i ta dualność 8 pucharów....

To moja droga do KOLCZYKÓW GOSI
Jak pisałam posta do zagadki moja córka spojrzała mi przez ramię i zapytała - Matken gdzie Ty tu widzisz jakieś kolczyki? A ja jej na to - Wszędzie...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości