Aggata-portret psychologiczny
#2

Postanowilam sama zinterpretowac swoj portret - przynajmniej czesc. Zrobilam  1 blad w pozycji 12 gdzie powinna byc karta Ksiezyca. Ale wkleje od nowa, pomijajac Karme.
Moja data ur. 25.12.1979

1. dzieciństwo - III - Cesarzowa
2. wiek średni - XII - Wisielec
3. wiek dojrzały - IV - Cesarz
4. podświadomość - XV - Diabel
5. świadomość - XVI - Wieza
6. nadświadomość - IX Pustelnik

7. misja - XIX - Slonce
8. środki do realizacji misji - XXI - Swiat

12. harmonia - XVIII - Ksiezyc
13. wnętrze - V - Kaplan
14. na zewnątrz - VII - Rydwan


Moja interpretacja:
1. Dziecinstwo - bylam urodziwa dziewczynka itd ok bylo, minelo - zostawiam to.
2. Wiek sredni - obecnie charakteryzuje mnie biernosc, brak podejmowania dzialan, wyciszenie, izolacja. Takie czekanie co przyniesie dzien.
3. Wiek dojrzaly - jaka bede? Bede postrzegana jako autorytet, wladcza o silnej osobowosci. Bede trzymala wszystko twarda reka, godna zaufania, prawa, wytrwala.

4. Moje slabosci - skupiam sie na wszelkich przyjemnosciach tego swiata, swiecie materialnym. Szukam wrazen, zaniedbuje rozwoj duchowy ale i uzalezniam sie od kogos/czegos.
5. Swiadomosc - wiem, ze nic nie trwa wiecznie. Wczesniej czy pozniej nastapi koniec pewnych spraw (czy to zwiazku czy koniec pracy) i zaczynanie wszystkiego od nowa.
6. Nadświadomość - gdzies tam jestem takiem typem mysliciela, samotnika, rozmyslajacym nad wszystkim.

7. Dazenia - tu jestem pelna optymizmu, zapalu, energii, wszystko widze w jasnych barwach. Wierze, ze mi sie uda cos osiagnac.
8. Srodki do osiagniecia celu - przede wszytkim otwartosc na swiat, na ludzi, na nowosci. Wszelkie kontakty zagraniczne.

12. Harmonia psych. - mam tendencje do zycia w swicie iluzji, zaklamania, marzen. Duzo w tym obaw, niejasnosci, napiecia psychicznego. Tez samooszukiwanie sie.
13. Jaka jestem wewn. - Osoba z zasadami, prawa. Twardo obstaje przy swoich racjach, zyje zgodnie ze swoimi zasadami. Wspieram innych, pomagam bezinteresownie.
14. Jak jestem postrzegana - Jako osoba aktywna, przedsiebiorcza z inicjatywa. Nie boje sie nowosci, odwazna, idaca przed siebie. Taka niespokojna dusza.


Nie umiem odniesc sie  jak to sie ma do moich zwiazkow partnerskich, do kwestii zawodowych. W ogole jak to obliczyc/sprawdzic?
Wszelkie uwagi mile widziane Kwiatek  Kwiatek
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości