Leczenie postem, dieta owocowo-warzyw dr med Ewy Dabrowskiej
#8

No jak sa kasze i chleb to lepiejUśmiechJuz myslalam ze caly czas tylko warzywa i owoce...mnie osobiscie przerazaja takie diety, bo z zalozenia czlowiek najczesciej po nich wraca do tych samych nawykow (ktore wywolaly choroby). Zamiast stosowac jakies diety, lepiej zwrocic sie w kierunku natury (jak pisze Kamila), i zmienic calkowicie sposob odzywiania sie. Poza tym kojaza mi sie z kolezanka, ktorej wiecznie brakuje energii, ma kiepskie samopoczucie, a ona wlasnie zbyt czesto chyba funduje sobie takie wynalazki :/

A przeciez kasze, czy pelne ziarna oraz warzywa straczkowe sa tez zdrowe.

Ja osobiscie bym tez nie negowala uzycia dobrych tluszczy w diecie, takich jak oliwa z oliwek, czy olej lniany czy inne, byle nie przetworzone. To naprawde zrodlo witamin, podstawa diety srodziemnomorskiej - znacznie lepiej ciac na cukrach (przetworzonych) niz na tluszczach!

Sokow osobiscie nie lubie, ale od lat odzywiam sie dobrze, a ostatnio wegansko (z przerwami) i tez nie choruje zupelnie.

A i kieliszek czerwonego wina to tez przyjemnosc na ktora sobie mozna a nawet nalezy sobie pozwalac Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości