Ankieta: Wybierz najlepszy portret - Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
kosma
7.69%
1
7.69%
Dagaa
46.15%
6
46.15%
Sławek
7.69%
1
7.69%
aqua&fire
23.08%
3
23.08%
Helge
15.38%
2
15.38%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie Wyniki ankiety


Konkurs - mój portret astrologiczny
#11

Mój portret astrologiczny Uśmiech

[Obrazek: BiPXt.jpg]

Krótki opis:
Od najmłodszych lat wyróżniałam się od innych dzieci w szkole, czy to zainteresowaniami- zjawiska paranormalne, wyglądem, często chodziłam ubrana na czarno, wielu uważało mnie za dziwaczną dziewczynkę, obwieszoną jak choinka biżuterią. W starszych latach było podobnie, stąd wygląd kobiety na moim obrazku jest taki, a nie inny, ona skrywa w sobie tajemnicę, niczym Kapłanka, jest poważna i bywa bardzo chłodna, skrywa swe uczucia głęboko i nie raz ma problem z ich okazywaniem innym.

Ryby widniejące na obrazie są odniesieniem do mojego znaku zodiaku. Symbol OM jest moim amuletem, z którym praktycznie się nie rozstaje.
Piękny krajobraz, kot- od dziecka kocham przyrodę i zwierzęta, w szczególności koty. Uwielbiam odpoczywać na łonie natury, słuchać w samotności szumu drzew, wody, wiatru, męczę się w zamknięciu, w mieście.
Krzyże są odniesieniem do moich zainteresowań życia po śmierci, spirytyzmem, który to od najmłodszych lat zawsze mnie fascynował, podobnie jak magia- świeca.
Na świecy, z tym, że słabo to widać, widnieją runy, którymi to ostatnio zaczęłam się bardziej interesować, oraz pracować.
Broszka w kształcie księżyca i łapacz koszmarów jako kolczyk są odzwierciedleniem mojego ogromnego zamiłowania do dziedziny snów.
A Fiolet jest moim ulubionym kolorem, który to zawsze kojarzony był przeze mnie z ezoteryką, magią.
I oczywiście nie mogło zabraknąć Tarota.

To może tyle ode mnie na temat mojego portretu, oczywiście wszystkich moich zainteresowań nie udało mi się przedstawić na moim obrazie, jak bym chciała to zrobić, to nie wiem czy na brystolu wszystko by się zmieściło Rotfl
Ogólnie to kolory są mocniejsze, nie wiem dlaczego na zdjęciu nie wyszły tak wyraźne, może dlatego, że przy sztucznym świetle zdjęcie robiłam Myśli
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości