Gabinet Reiki- EvaH.L.

Niedźwiedź napisał(a):Dzień dobry,
chciałbym spróbować takiego zabiegu. Dziękuję i pozdrawiam.
Witaj w moim Gabinecie , prawdę mówiąc , to my już dziś skończyliśmy zabiegi
miło było Ciebie poznać Uśmiech

Galatea napisał(a):Ewuś, ślicznie Ci dziękuję za przekazy reiki. Wszystkie przespałam. Mam nadzieję, że dobrze mi się przysłużyły. Miło mi, że poświęciłaś swój czas. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę dużo światła w dłoniach.
Galatea - sen jest super pomocny , organizm wówczas szybciej się regeneruje , a oto tutaj chodzi Uśmiech
niech się zadzieje wszystko to co najlepsze dla Ciebie Kwiatek

natalia2082 napisał(a):Również przyłączam się do podziękowań Pani Ewo Uśmiech Dziękuje za poświęcony mi czas, bardzo się cieszę, że mogłam doświadczyć takiego zabiegu Uśmiech Dziękuję i pozdrawiam! Kwiatek Uśmiech
proszę bardzo , moc pozytywnej energii dla Ciebie Uśmiech

marcin1986 napisał(a):Witaj EvaHl, jeśli można także chciałbym skorzystać z Twojej pomocy z zabiegami Reiki. Dane podam na PW. Z góry dziekuje.
my juz mamy ustalone terminy
"do zobaczenia" na zabiegach Uśmiech

monroe napisał(a):Witam EvaHl!
Czy istnieje możliwość umówienia się na jedną diagnozę w ,której tak jak w Twoim regulaminie " diagnozę energetyczną, sprawdzam ustawienia czakr, stan aury , oczyszczam energetycznie, usuwam blokady oraz doenergetyzowuję (wyrównuję energetykę w Twoich czakrach)". ?
A po tym zabiegu wiedziałybyśmy co dalej robić i czy może ze wszystkim jest dobrze? Uśmiech
oczywiście że jest taka możliwość
tylko w emailu mi zaznacz że chodzi tylko o diagnozę Uśmiech

18Ewelina napisał(a):Czuje sie zmeczona i nie mam na nic sily jak by energia ze mnie uchodzila i mysli pozytywne tez Smutny Ewelina 18.09.85 Dziekuje z gory za pomoc.
zapraszam z danymi na e-mail Uśmiech

Sylla napisał(a):[ATTACHMENT NOT FOUND]
Dziękuję Buziak

monan napisał(a):Witaj Eva Uśmiech
mama na imię Ania i mam ogromną prośbę czy mogę Cię prosić o zdiagnozowano naszych czakr i Energi i przesłanie dobrej energii dla mnie i mojego męża.
zdjęcie wraz z danymi przeslalam na maila. poczekam ile trzeba. bardzo dziękuję .
ania
harmonogram już poszedł Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości