Wampiryzm energetyczny
#79

@Gośka

Ciepło, ale to jeszcze nie to Język

@alathea

Wampirem energetycznym, nie może i nie jest każdy. Wampiryzm energetyczny zaczyna się wtedy, kiedy nie możesz pobierać czystej energii z kosmosu, musisz ją dostać przerobioną, wampiry energetyczne nie mają wyboru, muszą nauczyć się żyć mądrze, mają silną wolę, bo ile można przyciągać energię materializując ją w wyobraźni? To nie poważne i świadczy o słabości/początkującym stopniu. Zwykły człowiek, nigdy nie będzie miał takiej silnej woli w stosunku do przyciągania energii z jednego powodu - będzie wiedział, że może obyć się bez niej, podświadomie lub świadomie.

@rudalia

Gdy pewnego dnia, wrócisz do domu "wypompowana", zgadnij do jakiego tematu sięgniesz? Uśmiech Nie mów, że to będzie zmęczenie, nie może być tak, że 5 minut temu byłaś pełna życia, z planami na życie, a po tych 5 minutach jesteś niczym i marzysz iść spać, masz niepokój dotyczący, czegoś, czego nie możesz wyjaśnić, strach przed czymś, ale nie wiesz przed czym - miałem świadomych dawców, najbliższy krąg znajomych, uczyłem się wszystkiego prawie sam, wszystko jest oparte na moich doświadczeniach. Mam 21 lat. Jestem świadomy od 15 roku życia.

Ponad to, raczej nie zrobiłem bałaganu, moim celem nie jest zrodzenie niepewności, ogólnie miałem tu nie pisać, ale nie wytrzymałem, gdy zobaczyłem temat, za dużo niedopowiedzeń w nim było.

Po prostu miejcie się na baczności, jak spotkacie normalnego atakującego, opanowanego, z doświadczeniem i wiedzą, będziecie tylko lekko osłabieni, ale jak spotkacie niedoświadczonego początkującego, albo nieświadomego - zerwijcie wszelki kontakt, aż się nie zmieni sytuacja, oni nie panują nad tym.

Ahh.. Te komary..
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości